Nicorette (0 produktov)

když jste připraveni přestat kouřit nicorette
Začať s odvykaním môže byť ťažké, ale len čo sa rozhodnete znížiť spotrebu cigariet alebo skončiť úplne, nastúpili ste úžasnú cestu. NICORETTE® je tu preto, aby vám pomohla vo vašej snahe prestať s fajčením a poskytla vám inšpiráciu v každej fáze tejto cesty, ktorá mení váš život. Obmedzte fajčenie s prípravkami NICORETTE®. Potom prestaňte úplne.
PRVNÍ TÝDEN bez cigarety
Nicorette výzva – PRVÝ TÝŽDEŇ bez cigarety
nicorette
žuvací gumy  žuvačky  při odvykání kouření
Či už prestávate postupne, alebo s fajčením končíte nadobro, pomocou liečivej žuvačky NICORETTE® získate kontrolu nad množstvom nikotínu, ktorý dostávate do svojho tela. Vďaka tomu môžete účinne vyriešiť abstinenčné príznaky už vo chvíli, keď sa objavia. Každá žuvačka vášmu telu dodá kontrolované množstvo nikotínu dostatočné na to, aby uspokojila vašu chuť, avšak nižšie, než aké dostanete zo skutočnej cigarety. Ak žuvačku NICORETTE® používate správne, v porovnaní s iba silou vôle môžete výrazne zvýšiť vaše šance na úspešné odvykanie.
nicorette spray sprej orální

Príjemná forma orálneho spreja predstavuje účinný spôsob náhrady určitej miery nikotínu, na ktorého prísun z cigariet je vaše telo zvyknuté. Preto je orálny sprej vhodný pre všetkých, ktorí žijú aktívny a pestrý život. Tým pomôže vysporiadať sa so silnou a často nepredvídateľnou túžbou si zafajčiť, pričom nezáleží na tom, či obmedzujete fajčenie postupne alebo úplne prestávate.

 

V prípade orálneho spreja NICORETTE® Spray bolo klinicky preukázané, že jeho použitím sa zvyšuje vaša šanca úspešne prestať s fajčením až dvojnásobne, v porovnaní so stavom bez tohto spreja. (NICO­RETTE® monotherapy doubles the rate of cessation compared with placebo.Garvey AJ, et al. Effects of nicotine gum dose by level of nicotine dependence. Nicotine Tob Res 2000; 2:53–63. US Department of Health and Human Services. Clinical Practice Guideline. Treating tobacco use and dependence: 2008 Update. Public Health Service, May 2008.Sachs DP, et al. Effectiveness of a 16-hour transdermal nicotine patch in a medical practice setting, without intensive group counselling. Arch Intern Med 1993; 153:1881–1890.

náplasti nicorette
Jednoduché riešenie, ktoré vám pomôže prestať – stačí, aby ste si túto náplasť nalepili na pokožku a ona sa postará o kontrolovaný prísun nikotínu, vďaka ktorému pre vás bude ľahšie zvládať chuť si zafajčiť, a to počas 16 hodín. Transdermálna náplasť je ideálnym nástrojom na odvykanie nikotínu, vďaka ktorému na svoj boj nebudete musieť príliš myslieť. Len čo transdermálnu náplasť nalepíte, postupne sa z nej do vášho organizmu začne uvoľňovať nikotín. Transdermálna náplasť vám tak počas aktívnej časti dňa bude pomáhať zmierniť abstinenčné príznaky odvykania od fajčenia a zvyknúť si na nový životný štýl bez cigariet. Transdermálne náplasti poskytujú organizmu stály prísun nikotínu až 16 hodín. Náplasti sa v priebehu dňa starajú o to, že vo chvíľach, keď to najviac potrebujete, zvládate túžbu po nikotíne. Navyše pôsobia počas aktívnej časti dňa, takže nenarušujú spánok.
1

Vymazať všetky filtre

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Pošlite nám tip na produkt a my ho skúsime zaradiť do ponuky.

Odporučiť produkt
Nenašli ste, čo ste hľadali?

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám a radi vám pomôžeme s výberom a vyhľadávaním vhodného produktu.

Potrebujete poradiť?