Kórejská kozmetika (15 produktov)

Užívatelia si obľúbili rady Holika Holika a My Earthday . Najlepšie hodnoteným výrobkom je My Earthday Hydratačné mlieko 150 ml.

Užívatelia si obľúbili rady Holika Holika a My Earthday . Najlepšie hodnoteným výrobkom je My Earthday Hydratačné mlieko 150 ml.

Holika Holika Aloe 99% upokojujúci gél 55 ml

Môžete mať vo štvrtok 29. 2.7,70 €
Kórejská kozmetika - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Kórejská kozmetika ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Kórejská kozmetika na 100 %
Recenzia produktu: Mizon Joyful Time Essence Mask Green Tea Plátienková maska ​​s hydratačným a revitalizačným účinkom 23 g
5 / 17x
Ok!
Recenzia produktu: Mizon Joyful Time Essence Mask Royal Jelly Plátenná maska s vysoko hydratačným a vyživujúcim účinkom 23 g
5 / 17x
Ok!
Recenzia produktu: Holika Holika Aloe 99% Upokojujúci gél 250 ml
5 / 3x
Jsem moc spokojená
Recenzia produktu: Dermaheal CC Cream Tan Beige 50 g
5 / 10x
Úžasný produkt, som úplne spokojná.
Recenzia produktu: Dermaheal CC Cream Natural Beige 50 g
5 / 10x
Som veľmi spokojná s krémom, príjemná vôňa, kvalitné zloženie. Ako jediné negatívum vidím, že zanecháva nežiaduci lesk na tvári, ktorá potom vyzerá ako spotená a treba ho zapúdrovať. Odporúčam skôr pre suchú pleť.
Recenzia produktu: Holika Holika Aloe 99% Hydratačná plátienková maska 23 ml
5 / 1x
\ud83d\udc4d

Pozrite sa na produkty z kategórie Kórejská kozmetika zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Kórejská kozmetika zoradené od najlacnejších. V kategórii Kórejská kozmetika nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.