HiPP Mlieko HA 1 Combiotik Špeciálna dojčenská výživa 600 g

Hypoalergénne

HiPP Mlieko HA 1 Combiotik Špeciálna dojčenská výživa 600 g

Potravina na osobitné lekárske účely používaná na odporúčanie a pod dohľadom lekára HiPP HA1 Combiotik® s hydrolyzovanou bielkovinou je určená pre deti so špeciálnymi výživovými potrebami. Obsahuje extenzívne štiepenú (hydrolyzovanú) mliečnu bielkovinu. Výživa HiPP HA1 Combiotik® je ľahko stráviteľná a dobre zasýti. Možno ju podávať od narodenia.

22,06 €
Cena za 10 g: 0,32 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €

Výhody produktu

Bezgluténový Bezgluténový
Hypoalergénne Hypoalergénne

Špeciálna dojčenská výživa HiPP HA1 Combiotik® obsahuje:

  • Galaktooligosacharidy GOS - získané z laktózy
  • Mliečne kultúry L. fermentum, ktoré sa vyskytujú v materskom mlieku. Materské mlieko prirodzene obsahuje probiotické kultúry – v individuálnej variabilite a množstve
  • Polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom LCP (omega 3 & 6), ktoré sú tiež obsiahnuté v materskom mlieku. Sú veľmi dôležité v prvých mesiacoch života, pretože deti si ich ešte nevedia samé v dostatočnom množstve vytvoriť
  • Hydrolyzovaná (štiepená) bielkovina1: HiPP HA1 Combiotik® obsahuje hydrolyzovanú bielkovinu. Táto bielkovina, ktorá je podstatou všetkých HA mliek, môže spôsobovať mierne horkastú chuť mlieka. Je ale deťmi veľmi dobre tolerovaná
  • HiPP HA 1 Combiotik® je ľahko stráviteľný a dobre zasýti (obsahuje ľahko stráviteľný škrob)

Špičková kvalita HiPP

Pri výbere surovín dodržiavame prísne legislatívne nariadenia pre dojčenskú výživu. Prísne kontroly kvality - od prvých surovín až po konečný výrobok - zaručujú najvyššiu bezpečnosť pre vás a vaše dieťa.

Použitie:

  • HiPP HA1 Combiotik® je nutrične kompletná dojčenská výživa určená na diétny režim pre deti so špeciálnymi výživovými potrebami od narodenia, alebo ako príkrm k materskému mlieku. Potravina na osobitné lekárske účely. Podávajte len po porade s lekárom
  • Pre dojčatá od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené
  • V nadväznosti na akúkoľvek HA dojčenskú výživu
  • Podávajte podľa potreby rovnako ako materské mlieko - tak často, ako bude vaše dieťa požadovať
  • Pri prechode na HiPP HA1 Combiotik® sa môže zmeniť konzistencia stolice vďaka vláknine GOS (galaktooligosacharidy), stolica môže byt mäkšia, rovnako ako u dojčených detí

Dôležité upozornenia

... pre výživu vášho dieťaťa

Dojčenie je pre vaše dieťa to najlepšie. Pokiaľ budete chcieť použiť HA dojčenskú výživu, poraďte sa s lekárom alebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa.

…pri existujúcej alergii na bielkoviny kravského mlieka

HiPP HA1 Combiotik® nepoužívajte pri existujúcej alergii na kravské mlieko ani pri podozrení na vznik alergie. Poraďte sa so svojím lekárom. Výrobok nesmie byť konzumovaný dojčatami, ktoré sú alergické na mliečne bielkoviny. Nevhodné na parenterálne užívanie.

…pre zuby vášho dieťaťa

Rovnako, ako materské mlieko, obsahujú tiež počiatočné dojčenské výživy sacharidy, ktoré sú dôležitou súčasťou výživy vášho dieťaťa. Častý alebo trvalý kontakt zubov s tekutinou obsahujúcou sacharidy môže spôsobiť vznik zubného kazu a s tým súvisiace zdravotné problémy. Kŕmte preto svoje dieťa plynule, nenechávajte ho piť dlho z fľaše a naučte ho čo najskôr piť z hrnčeka. Venujte pozornosť vyváženej strave a zdravému životnému štýlu vášho dieťaťa.

Zloženie

LAKTÓZA (z MLIEKA), rastlinné oleje (palmový*, repkový, slnečnicový), HYDROLYZOVANÁ BIELKOVINA MLIEČNEJ SRVÁTKY, škrob, galaktooligosacharidy z LAKTÓZY (z MLIEKA), vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, chlorid draselný, emulgátor - estery mono- a diglyceridov mastných kyselín s kyselinou citrónovou, hydroxid draselný, RYBÍ OLEJ1, hydroxid sodný, l-tyrozín, l-fenylalanín, olej z Mortierella alpina1, uhličitan horečnatý, cholín, L-tryptofán, L-askorban sodný + L-askorbyl-6-palmitát (vitamín C), inozitól, síran železnatý, L-karnitín, síran zinočnatý, D-panthothenát vápenatý, mliečne kultúry (L. fermentum hereditum®2), nikotinamíd, uhličitan vápenatý, DL-alfa-tokoferylacetát (vitamín E), síran meďnatý, tiamín hydrochlorid (vitamín B1), retinyl acetát (vitamín A), riboflavín (vitamín B2), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), síran manganatý, jodičnan draselný, kyselina listová, fytomenadion (vitamín K), selenan sodný, D-biotín, cholekalciferól, (vitamín D), kyanokobalamín (vitamín B12). Vzťahuje sa na sušený stav. Pozn.: bezgluténový.

*z certifikovaného, trvalo udržateľného hospodárstva.
1LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom.
2Limosilactobacillus fermentum CECT5716.

Pozrite tiež ďalšie výrobky značky HiPP, ktoré sú v kategóriách Počiatočné dojčenské mlieka, Matka a dieťa a Detská výživa a nápoje. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Počiatočné dojčenské mlieka.

EAN: 4062300331242
Značka: HiPP
Veľkosť balenia: 600 g
Vlastnosti: Hypoalergénne, Bezgluténový výrobok
Originálny názov: HIPP MLIEKO HA 1 COMBIOTIK špeciálna dojčenska výživa 600 g 2021
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Cumlíky pre deti 0-6 mesiacov

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 4062300331242
Značka: HiPP
Veľkosť balenia: 600 g
Vlastnosti: Hypoalergénne, Bezgluténový výrobok
Originálny názov: HIPP MLIEKO HA 1 COMBIOTIK špeciálna dojčenska výživa 600 g 2021
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia