Glukomery a príslušenstvo - Krvný tlak a cholesterol - najlacnejšie produkty (1 produktov)

Glukomery a testovacie prúžky na glukózu slúžia na meranie obsahu cukru v krvi. Zobrazujú nadmerné hodnoty glukózy, výsledky ukladajú a ukážu vám priemerné namerané hodnoty. Glukomery zvyčajne zobrazia výsledky už v priebehu niekoľkých sekúnd, môžete si pritom ľahko označiť hodnoty pred a po jedle. Majte svoje zdravie pod kontrolou a kúpte si domov glukomer alebo testovacie prúžky do glukomeru. Zistiť obsah cukru v krvi môžete v pohodlí domova bez asistencie lekára. Výsledok uvidíte za pár sekúnd a môžete si tak odsledovať hladinu cukru v krvi pred jedlom a po jedle.

Zobraziť viac
Glukomery a príslušenstvo - Krvný tlak a cholesterol - najlacnejšie produkty - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Glukomery a príslušenstvo - Krvný tlak a cholesterol - najlacnejšie produkty ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Glukomery a príslušenstvo - Krvný tlak a cholesterol - najlacnejšie produkty na 88 %
Recenzia produktu: Beurer 457.01 ihla modrá 100 ks
5 / 2x
Nakupujem u vás a som s vašimi službami spokojný.
Recenzia produktu: Omron Prúžky standard GlucoNavii NFC Test strips 2 x 25 ks
5 / 2x
Děkuji za vstřícné vyřízení objednávek a ochotu zamstnancu v lékárně a inter. obchodu Zbuzek Jaromír.
Recenzia produktu: Accu-Chek Active Kit glukomer + príslušenstvo na monitorovanie glykémie
5 / 2x
spokojnosť
Recenzia produktu: Accu-Chek Softclix odberové pero
5 / 1x
Splňa moje požiadavky.
Recenzia produktu: Accu-Chek Glukomer Instant
4.9 / 12x
jednoduchá a rýchla diagnostika,
Recenzia produktu: Wellion LUNA Duo s príslušenstvom merací systém na meranie glukózy a cholesterolu,
4.8 / 4x
Po dokúpení prúžkov na cholesterol ma prístroj rok držal vo falošnej nádejí že som ok. Po preventívnej kontrole u doktorky a laboratórnom vyšetrení krvy som zistil že si ukazuje prístroj čo chce a po 5tich meraniach po sebe ked ukázal 5 rôznych výsledkov putoval do koša. Nikdy viac!!!
Recenzia produktu: GlucoLab Glukomer s 25ks test.prúžkov +25 lancet
4.7 / 15x
Vše v pořádku
Recenzia produktu: Novama Multicheck PRO +, Prístroj 3 v 1 na meranie cholesterolu, glukózy, kyseliny močovej
4.6 / 11x
Nekupujte, ukazuje blbosti
Recenzia produktu: EasyTouch Cholesterolmetr 3v1
4 / 6x
Nedoporučuji.
Recenzia produktu: Beurer Glukometr GL 50 EVO čierna
1 / 1x
Prístroj za vysokú cenu s nízkou kvalitou. -Tenké lancety(aj tie modré hrubšie), takže po pichnutí som kvôli nedostatku krvi musel vytláčať krv z prsta mechanicky, čo v návode píšu, že sa vyslovene nemá robiť. -Prvý raz som ho dal nabiť. Nesvietil, ani neblikal, takže som si nebol istý či sa vôbec nabíja. Nabil sa, no po nabití nijak nesignalizoval, že už je nabitý. -Veľmi malý gombík on/off, na ktorý je dobré mať dlhšie nechty, neoznačený, že kde je on a kde off. Niekedy keď ho posuniem do "on", nedá mi ani nijak vedieť, že je zapnutý, až keď vsuniem merací pásik tak zobrazí pokyn na pichnutie do prsta.

Pozrite sa na produkty z kategórie Glukomery zoradené od najlepšie hodnotených. Kategóriu Glukomery sme pre vás poskladali od najkvalitnejších produktov. Kategóriu Glukomery sme pre vás zoradili od najpredávanejších produktov.