FertilMan pre mužov 30 ks

FertilMan pre mužov 30 ks

FertilMan poskytuje všetky prvky vplývajúce na plodnosť u mužov.

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

FertilMan pre mužov 30 ks

FertilMan – bol vyrobený špeciálne ako jedinečný doplnok výživy pre mužov. Zložky, ktoré obsahuje sú starostlivo vyberané v súlade s normami EÚ. FertilMan je potrebné začať užívať od začiatku plánovania otcovstva.

Je dokázané, že vitamíny, minerály a antioxidanty majú priaznivý účinok v liečbe mužskej neplodnosti, zvyšuje sa počet spermií, zlepšuje sa ich pohyblivosť a morfológia.

Vysoký obsah vitamínov ma veľký vplyv na nápravu plodnosti u mužov takých ako sú: L-Karnitín, L-Arginín, Zinok, Selén, Vitamíny skupiny B, Vitamín C, E, Glutamín, Koenzým Q10 a Kyselina Listová.

Doplnok výživy, špeciálne vytvorený aby uspokojil životné potreby u mužov snažiacich sa o potomstvo. Vďaka optimálnej zmesi vitamínov, antioxidantov a mikroelementov FertilMan zvyšuje výdatnosť spermy ako pri množstve tak aj pri pohyblivosti. Stačí jedna tabletka denne aby doplnila všetky potrebné živiny, ktoré zabezpečia, že sperma je normálna a množstvo a pohyb spermií v ejakuláte sa zvyšuje.

Zloženie: 1 tableta: L-arginín, L-Karnitín Tartrát, Kyselina L-askorbová, Oxid horečnatý, L-Taurín, DL-alfatokoferylacetát, Síran železnatý, Oxid zinočnatý, Kyselina nikotínová, Pyridoxínhydrochlorid, Koenzým Q10, L-glutatión, Riboflavín, kyselina pteroylmonoglutámová, L-selenometionín, Cholekalciferol, Kyanokobalamín.

Plniva: uhličitan vápenatý, mikrokryštalická celulóza. Anti-spekaniu: stearan horečnatý, oxid kremičitý.

Balenie: 30 tabletiek po 2000 g, množstvo netto 60g.

Dávkovanie: Jedna tabletka denne počas hlavného jedla dňa. Zapíjame pohárom vody alebo nápoja. Nehrýzť! Neužívať na lačno!

Upozornenie:
Doplnok výživy nepoužívame ako na náhradu za normálnu stravu. Dôležitý je zdravý životný štýl a správna životospráva! Neprekračujeme predpísanú dennú dávku! Neužívať v prípade výskytu alergie na niektoré zložky výrobku! Skladovať na suchom mieste z dohľadu a dosahu detí!

Výrobca: Babystart Limited, Veľká Británia

Distribútor: Medimes spol. s r.o, Veľká Okružná 43, 010 01 Žilina, Slovensko

Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii B-komplex.

EAN: 5060069350442
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Režim výdaja: Doplnok stravy
Originálny názov: FertilMan tbl pre mužov 1x30 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 5060069350442
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Režim výdaja: Doplnok stravy
Originálny názov: FertilMan tbl pre mužov 1x30 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia