Erotické hračky pre páry - skladom (2 produktov)

Dohodnúť sa s partnerom na výbere párovej erotickej hračky môže byť niekedy fuška. Ale stojí to za to. V konečnom dôsledku je to skvelá investícia do vášho sexuálneho zdravia a kondície. Navyše partnerský sex nie je len konkrétny akt. Kľúčová je …

 Zobraziť viac

Dohodnúť sa s partnerom na výbere párovej erotickej hračky môže byť niekedy fuška. Ale stojí to za to. V konečnom dôsledku je to skvelá investícia do vášho sexuálneho zdravia a kondície. Navyše partnerský sex nie je len konkrétny akt. Kľúčová je samozrejme predohra. Tieto erotické pomôcky vám môžu pomôcť preskúmať rôzne erotogénne zóny a posunúť váš milostný život na ďalší level.

Zhodli ste sa, že do toho idete? Super! Ďalším krokom je výber samotnej hračky, ktorú si chcete do spálne priniesť. Tak ktorá to bude?

Najobľúbenejšie erotické pomôcky pre páry

Pokiaľ ste si nezvolili tu žiadny výrobok, pozrite sa aj na kategórie Párové vibrátory, Sexy dobroty, sviečky a ďalšie a Čistenie a príslušenstvo. Užívatelia si najviac obľúbili značky Durex a Pretty Love. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Pretty Love Vibračné vajíčko Abner.

Product image

Durex Krúžok rozkoše Pleasure Ring

Môžete mať už dnes7,10 €
Product image

Pretty Love Vibračné vajíčko Abner

Môžete mať už dnes33,90 €
Erotické hračky pre páry - skladom - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Erotické hračky pre páry - skladom ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Erotické hračky pre páry - skladom na 94 %
Recenzia produktu: Durex Krúžok rozkoše Pleasure Ring
5 / 2x
Super...
Recenzia produktu: Pretty Love Vibračné vajíčko Abner
4.3 / 4x
Myslela jsem ze to bude lepsi… tesila jsem se ze me bude partner zlobit na dalku

Pozrite sa na produkty z kategórie Pre páry zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Pre páry sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Pre páry zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.