Detské kolobežky - Milly Mally

Kolobežka sa môže zdať len ako ďalšia hračka na vozenie, ale už ste niekedy premýšľali nad pozitívnymi dopadmi, ktoré prináša? Detské kolobežky prichádzajú s rôznymi výhodami. Od zlepšenia motorických zručností cez trénovanie kondičky až po podporu samostatnosti. Podnecujú vaše dieťa, aby sa tešilo na čerstvý vzduch a zostalo aktívne. Pobyt vonku pôsobí blahodárne viacerými spôsobmi – posil…

Kolobežka sa môže zdať len ako ďalšia hračka na vozenie, ale už ste niekedy premýšľali nad pozitívnymi dopadmi, ktoré prináša? Detské kolobežky prichádzajú s rôznymi výhodami. Od zlepšenia motorických zručností cez trénovanie kondičky až po podporu samostatnosti. Podnecujú vaše dieťa, aby sa tešilo na čerstvý vzduch a zostalo aktívne. Pobyt vonku pôsobí blahodárne viacerými spôsobmi – posilňuje imunitný systém, znižuje stres alebo podporuje predstavivosť a kreatívnu hru.

Od akého veku je vhodná detská kolobežka?

Pre deti, ktoré sa práve učia udržiavať rovnováhu, sú najlepšie kolobežky s tromi kolieskami. Sú veľmi všestranné a zvyčajne bývajú vhodné od 3 rokov. Nájdete však aj trojkolesové detské kolobežky 2v1 alebo 3v1 vhodné od 2 rokov, ktoré sú navyše vybavené sklápateľným sedadlom – ide o skvelú príležitosť, ako svojmu drobcovi predstaviť kolobežkovanie.

Ako vybrať správnu výšku detskej kolobežky?

Pre pohodlnú jazdu by mali byť riadidlá kolobežky vo výške bruška vášho dieťaťa (tesne nad pupkom).

Tipy pre rodičov pri používaní kolobežiek u detí

  • Vyberte kolobežku podľa veku a schopností dieťaťa.
  • Nasaďte svojmu drobcovi dobre padnúcu cyklistickú prilbu.
  • Uistite sa, že má vaše dieťa obuté topánky s uzavretou špičkou.
  • Deti by sa mali učiť jazdiť v bezpečnom prostredí pod vašim dohľadom.

Prezrite si u nás aj ďalšie detské vozítka, pri ktorých nájdete aj štýlové prilby pre väčšiu bezpečnost vašich ratolestí.

Zákazníci si najviac obľúbili rady Milly Mally, Toyz a SmartTrike. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Milly Mally Detská kolobežka Magic Scooter green 3.18 kg.

Zobraziť celý popis

6 produktov

Produkty