Czech Virus Super Greens PRO Lesné ovocie 330 g

Czech Virus Super Greens PRO Lesné ovocie 330 g

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Super Greens PRO je zmes zelených potravín s mnohými prírodnými látkami a vlákninou. Obsahuje dostatočnú dávku adaptogénov z rastlinných zdrojov. Okrem už spomínaných zelených "superpotravín" produkt obsahuje značkové zmesi HiActives, a to VitaBerry® a VitaVeggie®. Tieto zmesi od amerického výrobcu obsahujú organické prírodné extrakty zo zeleniny a z ovocia, ktoré sú veľmi bohaté na antioxidanty. Samozrejmosťou je prírodné ochucovadlo a absencia syntetických farbív. Sladené sú iba steviol-glykozidmi (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu). 0 plnidiel, 0 zahusťovadiel, 0 blbostí, ktoré nemajú v kvalitnom produkte čo robiť!

Super Greens PRO | Výroba a látky

Všetky látky v Super Greens PRO sú laboratórne testované na čistotu a zakázané látky. Výroba potom prebieha vo firme s potravinovými doplnkami s viac než 20-ročnou tradíciou a vlastní certifikáty kvality EN ISO 9001 a ISO 22000.

Super Greens PRO | Látky pod drobnohľadom:

 • Chlorella je jednobunková zelená sladkovodná riasa z biologického oddelenia Chlorophyta. Vďaka svojim vlastnostiam a nutričným hodnotám sa považuje za "superpotravinu". Oproti ostatným rastlinám obsahuje veľké množstvo pre ľudské telo prínosného chlorofylu. Pri spracovaní chlorella podstupuje proces dezintegrácie, ktorý je nutný, aby zdraviu prospešné látky mohol človek stráviť.
 • Spirulina je sladkovodná sinica, ktorá patrí medzi zelené potraviny. Je významným antioxidantom, pretože prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu, k normálnej hladine cukru v krvi, ku kontrole hmotnosti a k prirodzenej tvorbe svalovej hmoty. Celkovo podporuje vitalitu organizmu.
 • Mladý jačmeň je prírodný produkt, ktorý obohacuje stravu o rad vitamínov, minerálov, enzýmov, chlorofyl a iné antioxidanty. Listy mladého jačmeňa sa zbierajú, oplachujú a odšťavujú. Vzniknutá šťava sa potom suší pri nízkej teplote.
 • Mladá pšenica, čiže prášok z pšeničnej trávy, je bohatým zdrojom chlorofylu. Bielkovinové zloženie pšeničnej trávy obsahuje všetkých 8 esenciálnych aminokyselín. Taktiež obsahuje veľa vitamínov a minerálov, ß-glukán a polysacharidovú molekulu, ktorá funguje ako antioxidant.
 • VitaBerry je mix organických ovocných extraktov a práškov kombinujúci čučoriedky, brusnice, maliny, jahody a ďalšie rastliny. Táto zmes má vysoký obsah polyfenolov, antokyanínov, proantokyanidínov, Kyseliny Ellagovej, Kyseliny Chlorogenovej, Resveratrolu a Kyseliny Chinovej. VitaBerry® ponúka 6000 jednotiek ORAC iba v jednom grame.
 • VitaVeggie je bohatá na fenolické látky z rastlinných koncentrátov a na intaktné rastlinné fytochemikálie z lyofilizovaných rastlinných práškov. VitaVeggie® kombinuje živiny a antioxidanty z brokolice, paradajok, špenátu, kaly, mrkvy, klíčkov ružičkového kelu a cibule.
 • AstraGin® je prírodný produkt zlepšujúci absorpciu ostatných látok. Umožní väčšiemu množstvu živín prejsť z krvného obehu do buniek. AstraGin® zaisťuje skutočne zlepšenú biologickú dostupnosť (potvrdené štúdiami).

Odporúčané dávkovanie

Užite 1 dávku (11 g) s 300 ml vody. Užívajte denne.

Zloženie:

 • Jablková vláknina, Chlorella vulgaris prášok, Arthrospira platensis (Spirulina, celá rastlina) prášok, aróma, Inulín, Mladý jačmeň (Hordeum vulgare, klíčky) prášok, Triticum aestivum (Mladá pšenica, klíčky) prášok, Organická HiFiber VitaBerry® zmes (Organické jablko [ovocná dužina], Organická jahoda, Organická višňa, Organická ostružina, Organická čučoriedka, Organická malina, Organická ryža), Organická HiFiber VitaVeggie® zmes (Organické jablko [ovocná dužina], Organická červená repa, Organická mrkva, Organický špenát, Organická brokolica, Organická paradajka, Organický kel, Organická kapusta, Organické petržlenové lístie, Organický ružičkový kel, Organická zelená paprika, Organická uhorka, Organický zeler, Organický cesnak, Organický koreň zázvoru, Organická zelená cibuľa, Organický karfiol, Organická špargľa), Kyselina Citrónová, AstraGin® (výťažok z rastliny Panax notogin seng [koreň] v pomere 10:1), Xantánová guma, Sladidlo: steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévie, prírodného pôvodu).
 • Super Green Mix 5000 mg: Chlorella (2000 mg), Spirulina (2000 mg), Mladý jačmeň (500 mg), Mladá pšenica (500 mg).
 • Hi-Fiber Mix 3500 mg: Jablková vláknina, Inulín, Organické jablko (ovocná dužina), Organická jahoda, Organická višňa, Organická ostružina, Organická čučoriedka, Organická malina, Organická ryža, Organická červená repa, Organická mrkva, Organický špenát, Organická brokolica, Organická paradajka, Organický kel, Organická kapusta, Organické petržlenové lístie, Organický ružičkový kel, Organická zelená paprika, Organická uhorka, Organický zeler, Organický cesnak, Organický koreň zázvoru, Organická zelená cibuľa, Organický karfiol, Organická špargľa.
 • AstraGin® 5 mg

Doplňujúce informácie:

 • Uchovajte mimo dosahu detí
 • Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy
 • Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcom mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy
 • Neobsahuje látky dopingového charakteru
 • Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia
 • Chráňte pred mrazom
 • Neprekračujte dennú dávku (11 g)
 • Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním
 • Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu

Pozrite tiež ostatné produkty značky Czech Virus, ktoré nájdete v kategóriách Šport a Vitamíny, minerály, kĺbová výživa. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Vitamíny, minerály, kĺbová výživa.

EAN: 8595661001326
Značka: Czech Virus
Forma: Prášok, Prášok na výrobu nápoja
Pre: Pre dospelých
Veľkosť balenia: 330 g
Príchuť: Lesné ovocie
Originálny názov: Czech Virus Super Greens PRO 330g Lesní ovoce
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8595661001326
Značka: Czech Virus
Forma: Prášok, Prášok na výrobu nápoja
Pre: Pre dospelých
Veľkosť balenia: 330 g
Príchuť: Lesné ovocie
Originálny názov: Czech Virus Super Greens PRO 330g Lesní ovoce
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia