COVID testy - RapiClear (0 produktov)

Ponúkame samoodberové sady na jednoduché použitie z domáceho prostredia. Na výber sú antigénové samotesty z nosa, nosohltana, alebo aj menej invazívnou metódou – vatovou tyčinkou, kde stačí použiť výter z 2,5 cm od okraja nosu.

  • Klasický antigénový test – testovanie z nosohltana. Prednosťou týchto testov je ich rýchlosť – výsledok je dostupný počas niekoľkých minút.
  • Antigénové testovanie „lízátkovým testom“ – môžete ho vykonať sami, a to kedykoľvek. Stačí ho vložiť do úst, potom zacvaknúť do puzdra a behom 15 minút sa dozviete výsledok. Jedná sa o veľmi pohodlnú metódu.
  • Gargtest – metóda založená na kloktaní úst a hltanu. Pilulka vám ho dodá so službou laboratórneho PCR testu s výsledkom max. do 24 hodín.

Testy na Covid-19

Testovanie na prítomnosť koronavírusu Covid-19 je jedným zo základných pilierov v boji proti tomuto ochoreniu. Nakoľko u 60% nakazených prebieha bez zjavných klinických príznakov, je potrebné sa neustále chrániť. Aj takto „neviditeľne“ nakazený môže byť infekčný pre svoje okolie. Pilulka ponúka hneď niekoľko druhov testov – či už samotestovacie, či testy, ktoré vykonáva medicínsky personál.

Zákazníci hodnotia najlepšie rady Flowflex. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Anti-Covid Acon Flowflex SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test.

Vymazať všetky filtre

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Pošlite nám tip na produkt a my ho skúsime zaradiť do ponuky.

Odporučiť produkt
Nenašli ste, čo ste hľadali?

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám a radi vám pomôžeme s výberom a vyhľadávaním vhodného produktu.

Potrebujete poradiť?

Pozrite sa na produkty z kategórie COVID testy zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu COVID testy sme pre vás poskladali od najkvalitnejších produktov. Kategóriu COVID testy sme pre vás zoradili od najpredávanejších produktov.