COVID testy - Flowflex - Pre seniorov (1 produktov)

Ponúkame samoodberové sady na jednoduché použitie z domáceho prostredia. Na výber sú antigénové samotesty z nosa, nosohltana, alebo aj menej invazívnou metódou – vatovou tyčinkou, kde stačí použiť výter z 2,5 cm od okraja nosu.

  • Klasický antigénový test – testovanie z nosohltana. Prednosťou týchto testov je ich rýchlosť – výsledok je dostupný počas niekoľkých minút.
  • Antigénové testovanie „lízátkovým testom“ – môžete ho vykonať sami, a to kedykoľvek. Stačí ho vložiť do úst, potom zacvaknúť do puzdra a behom 15 minút sa dozviete výsledok. Jedná sa o veľmi pohodlnú metódu.
  • Gargtest – metóda založená na kloktaní úst a hltanu. Pilulka vám ho dodá so službou laboratórneho PCR testu s výsledkom max. do 24 hodín.

Testy na Covid-19

Testovanie na prítomnosť koronavírusu Covid-19 je jedným zo základných pilierov v boji proti tomuto ochoreniu. Nakoľko u 60% nakazených prebieha bez zjavných klinických príznakov, je potrebné sa neustále chrániť. Aj takto „neviditeľne“ nakazený môže byť infekčný pre svoje okolie. Pilulka ponúka hneď niekoľko druhov testov – či už samotestovacie, či testy, ktoré vykonáva medicínsky personál.

Zákazníci hodnotia najlepšie rady Flowflex.

Flowflex SARS-CoV-2 antigénový Rapid Test 5 ks

Môžete mať už zajtra
5,90 €
Dátum expirácie: 17. 10. 2024
COVID testy - Flowflex - Pre seniorov - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi COVID testy - Flowflex - Pre seniorov ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii COVID testy - Flowflex - Pre seniorov na 80 %
Recenzia produktu: All Test SARS-CoV-2 a chrípka A+B Antigénový kombo rýchlotest 1 ks
5 / 2x
Ulohu splnil a urcil typ virozy.
Recenzia produktu: Roche Nazálny rýchlotest SARS-CoV-2 Antigen Self Test Nasal 5 ks
4.9 / 24x
Zatial asi najlepsi nazalny test.
Recenzia produktu: Anti-Covid Acon Flowflex SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test
4.7 / 35x
Klasický test
Recenzia produktu: Dialab Acon Flowflex SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test 25 ks
4.7 / 14x
Upozorňujem, že tento test nie je totožný s popisným obrázkom, ktorý je tu na pilulke. Pred časom som si práve tento rýchlotest v "bielo-modrom" balení už raz objednával kvôli výborným výsledkom v štúdiách (čo sa potvrdilo aj mne v praxi) a teraz na druhýkrát mi prišiel, ale úplne odlišný test. Rýchlotest totožný s obrázkom obsahoval tenké dlhé a veľmi ohybné tyčinky na testovanie, to čo prišlo teraz obsahuje hrubé krátke a neohybné tyčinky na odber. Netuším aké majú tieto testy porovnanie v kvalite, ale určite má mrzí ten zavádzajúci obrázok, ktorý nezodpovedá skutočnému produktu, za ktorý si zaplatíte.
Recenzia produktu: Flowflex Antigénový hnisavý test COVID-19 25 ks
4.7 / 9x
spolehlivost
Recenzia produktu: Novama SARS-COV-2, Certifikovaný antigénový test 1 ks
4.5 / 4x
Tento rýchlotest by bol skvelý keby ako by podľa slovenských zákonov malo byť mal Slovenský návod. Príbalový leták obsahoval iba poľský jazyk, žiadne ďalšie na výber takže mi nepomohla znalosť ničoho - angličtiny, ruštiny či češtiny. Toto spôsobilo frustráciu z nákupu, zdržanie a dodatočné hľadanie návodu cez internet čo aj tak nebolo úspešné a v zásade netuším či som si test spravila ako treba. Ešte že tam boli obrázky. Odporúčam vylepšiť. Mám ešte jeden kus a návod je rovnaký.
Recenzia produktu: Flowflex SARS-CoV-2 antigénový Rapid Test 5 ks
4.3 / 26x
Zrozumiteľný návod na použitie...
Recenzia produktu: V-chek samoodberový test na COVID-19, 20 ks
3.2 / 9x
Neodporucam. Za taku cenu ocakavam presnejsie vysledky.
Recenzia produktu: Biogema COVID-19 IgM/IgG test na protilátky
3 / 2x
exspiracia je 11/23 no uz v septembri tam nie je ziadna kvapalina. akurat som si rozpichal prst a ked som to siel dokvapkat kvapalnou zistil som, ze tam uz ziadna nie je, otvoril som dalsie 2 balenia a takisto tam uz nic nie je. malo by sa to stiahnut z predaja
Recenzia produktu: Vitamin Station Rýchlotest COVID-19 antigén chek-1 na samotestovanie sterom z nosovej sliznice 2 ks
1 / 1x
Odber dlhou tampónovou tyčinkou zo zadnej časti nosa je nepríjemný (zasúva sa 4-5cm hlboko do nosa) v porovnaní s inými testami pre odber z prednej časti nosa, ktoré sa zasúvajú len 2cm hlboko. Test len veľmi slabo detekoval vírus, hoci podľa PCR testu bola stredne veľná vírusová nálož (AUGUST 2022). Osobne skôr odporúčam ROCHE SARS-CoV-2 Antigen Self Test Nasal, alebo Flowflex SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test - tieto testy spoľahlivo detekovali vírus a výter z prednej časti nosa bol oveľa príjemnejší. Zásadne neodporúčam slinný test FASPIT SARS-CoV-2 Antigen Saliva Test, ktorý sa predáva v niektorých lekárňach a ako jediný z mnou použitých testov (5 rôznych druhov) nedokázal vôbec detekovať stredne veľkú vírusovú nálož-tento test je veľmi jednoduchý (stačí dať pod jazyk a chvíľu počkať), ale na zadnej časti obalu je uvedené, že je len na profesionálne použitie, na čo ma ani v jednej z dvoch lekární neupozornili.

Pozrite sa na produkty z kategórie COVID testy zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie COVID testy zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu COVID testy sme pre vás poskladali od najkvalitnejších produktov.