Baby-bio (Holle) (2 produktov)

Holle je jedným z najstarších výrobcov detskej výživy v Európe. Albert Diefenbach založil Holle ako špecialista potravinárskeho podniku v Arlsheim v roku 1933 ako ako Holle Food AG. To bol základ pre ekologickú detskú výživu. Čoskoro potom bol …

Zobraziť viac

Holle je jedným z najstarších výrobcov detskej výživy v Európe. Albert Diefenbach založil Holle ako špecialista potravinárskeho podniku v Arlsheim v roku 1933 ako ako Holle Food AG. To bol základ pre ekologickú detskú výživu. Čoskoro potom bol vyrobený prvý celozrnný chlieb Holle a prvé organické detské jedlo - čo robí Holle prvým výrobcom biopotravín v Európe. Dokonca aj filozofia spoločnosti bola založená na antropozofických diétnych zásadách a bio-dynamickom poľnohospodárstve.

Viac ako 60 našich výrobkov nesie správu "láska, bezpečie a Holle". Ešte pred 80 rokmi Holle výslovne odmietlo chemické spracovanie a používanie konzervačných látok. V súčasnej dobe používame len suroviny z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva, ktoré veľmi šetrne spracúvame pre vaše dieťa. To je základom pre výnimočné kvality Holle detskej výživy.

Baby-bio (Holle) - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Baby-bio (Holle) ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Baby-bio (Holle) na 94 %
Recenzia produktu: Holle Bio krupičná kaša 250 g
5 / 2x
Chutná
Recenzia produktu: Holle Bio1 počiatočna detská mliečna výživa na báze kozieho mlieka 400 g
5 / 1x
Objednávka i její dodání proběhlo v pořádku.
Recenzia produktu: Holle Bio 3zrnná kaša. 250 g
5 / 2x
Velmi chutná kaše..
Recenzia produktu: Holle Chutné želvietko - bio detský ovocný puding s jogurtom 85 g
5 / 1x
Super! My son likes it. Very tasty
Recenzia produktu: Holle Bio chrumky pšenové s mangom 25 g
4 / 2x
Jsou dobré i zdravé a nedrobí
Recenzia produktu: Holle bio detské špaldové keksy 150 g
4 / 1x
Sušenky mají skvělou chuť, ale jsou velmi tvrdé. Složení je možná pro 8. měsíční dítě vhodné, ale sušenku nejspíš neukousne. Syn je odmítl, nemohl je ukousnout. Ale pro starší děti, které už mají stoličky asi dobré.