Mesko Zastrihávač 5v1 MS 2931

Mesko Zastrihávač 5v1 MS 2931

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Multifunkčnosť a mimoriadna praktickosť zariadenia sú zaručené vďaka piatim vymeniteľným hlavám a 5 nadstavcom. Vďaka nim nie je potrebné kupovať ďalšie strojčeky na strihanie. Celú súpravu je možné pohodlne uložiť do stojana, ktorý je súčasne nabíjačkou pre vstavanú batériu. Maximálny výkon zariadenia je 48 W.

Charakteristika a technické údaje:

  • 5 vymeniteľných hláv
  • 5 hrebeňových nadstavcov
  • Oceľová hlava a čepele
  • Napájanie z batérie
  • V balení: olej, čistiaca kefka, nabíjačka
  • Maximálny výkon: 48 W

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.

Vyskúšajte tiež ďalšie produkty značky Mesko, ktoré nájdete v kategóriách Elektronika pre krásu, Elektro a Zastrihávače vlasov a fúzov. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Zastrihávače vlasov a fúzov.

EAN: 5902934838917
Značka: Mesko
Originálny názov: Zastrihávač 5v1 Mesko MS 2931
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 5902934838917
Značka: Mesko
Originálny názov: Zastrihávač 5v1 Mesko MS 2931
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia