Yves Rocher Parfumová voda MON ROUGE, 50ml

Prírodné
EKO

Yves Rocher Parfumová voda MON ROUGE, 50ml

Mon Rouge Eau de parfum je milostný list pre seba samu - pre ženu stelesňujúcu lásku, ktorú pociťuje sama k sebe a chce ju vidieť aj všade okolo seba, vo okolitom svete!

Skladom 1 ks Môžete mať už zajtra možnosti doručenia
49 €
Cena za 10 ml: 9,80 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
V košíku máte 0 ks za 0 €
Nákupom získate 49 kreditov

Výhody produktu

Prírodné Prírodné
EKO EKO

Yves Rocher Parfumová voda MON ROUGE, 50ml

Predstavte si ako kráčate po ulici, a zrazu započujete melódiu vašej obľúbenej pesnićky. Zrazu sa cítite sebavedomá, krásna a plná sily a sebadôvery.
Stane sa z vás superhrdinka, doslova sa vo vás prebudí superwoman, odhodlaná na všetko. Mon Rouge Eau de parfum je milostný list pre seba samu - pre ženu stelesňujúcu lásku, ktorú pociťuje sama k sebe a chce ju vidieť aj všade okolo seba, vo okolitom svete!

Majsterka parfumérstva Carolina Dumur vytvorila podmanivú kompozíciu, v ktorej sa zmyselné tóny kvetín kombinujú s charakteristickou pačuli, odvážne kyslou ríbezľou a šťavnatou slivkou so štipkou cukru.
Mon Rouge eau de Parfum má supersilu, ktorá vám umožní zmeniť vaše okolie k lepšiemu!

Mon Rouge - milostný list pre modernú superhrdinku

 • Expresívna a trvácna vôňa je kľúčom k sebavedomiu. Len pár kvapiek zvýrazní vašu ukrytú silu a zvýrazní vašu ženskosť.
 • Neporovnávajte sa s ostatnými, milujte seba a ostatní to z vás budú cítiť a budú vás v tom nasledovať!
 • Ako vonia vôňa Mon Rouge Eau de Parfum? Je to perzistentná, výrazná a zmyselne bezstarostná kompozícia, v ktorej sa éterický kosatec rozpúšťa do krémovej neroli.
 • Kvetinové duo je obklopené žiarou ovocia dozrievajúcou na letnom slnku. Celé je to založené na intenzívnej aróme pačuli doladenej so sladkou slivkou.

Caroline Dumur si za slnečného letného dňa vybrala kvalitné prírodné suroviny, ktoré vás prenesú do veľkého letného parku.
Na každej strane vás obklopuje živá červená kvitnúca kvetina a vôňa ovocia podávaná na radostnom pikniku.
Ale najdôležitejšia je vaša láska k sebe samej.

Spoznajte všetky tváre tejto parfumovej vody:

 • Kosatec- Dodáva kompozícii eleganciu a hebkosť. Kosatec je jemná rastlinka, ktorá môže kvitnúť v mnohých farbách, ale najčastejšie si ich predstavujeme v modrej verzii známej z van Goghovho obrazu.
 • Táto rastlinka má rafinovaný a výrazný akord, vďaka ktorému budete v dave vynikať.
 • Neroli - žiarivá esencia, ktorá dodáva otvorenosť a optimizmus. Odborníci Yves Rocher ju získavajú destiláciou čerstvých kvetov pomaranča pomocou pary.
 • Hotový olej zvádza svojou krémovou arómou a sviežosťou.
 • Pačuli - drevitá nota plná sily a charakteru, ktorá dokonale harmonizuje s kosatcom. Jeho názov znamená „zelený list“ a jeho korene siahajú do Ázie a na ostrovy Karibského mora.
 • Vôňa je zemitá a miestami stadká. Jeho mnohorozmerná vôňa je už niekoľko generácií známa ako tradičný relaxačný prostriedok.
 • Čierne ríbezle - svieže a kyslé ovocie. Jeho listy obsahujú veľké množstvo éterických olejov, a preto je to zložka, ktorú parfuméri obzvlášť oceňujú.
 • V parféme Mon Rouge dodáva parfému nádych korenia a osviežujúce kvetinové tóny.
 • Slivka - posledný akord patrí šťavnatej slivke podávanej so štipkou cukrových kryštálov.
 • Slivka Caroline Dumur je príjemná a návyková. Svojou sladkosťou sa podobá džemu, ktorý ste ochutnali v sladkom koláči.

Ako používať Mon Rouge Eau de Parfum?

Jedinečnosť parfumu Mon Rouge sa skrýva nielen v jeho podmanivej vôni.
Obal bol navrhnutý s ohľadom na prírodné prostredie. Fľaša a zátka sú vyrobené z recyklovaných a recyklovateľných materiálov.
Kartón sa získal z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Vaše parfumy boli láskyplne vyrobené vo Francúzskom Bretónsku s rešpektom k ľuďom a planéte!

Skúste tiež ďalšie výrobky značky Yves Rocher, ktoré nájdete v kategóriách Parfumy a dezodoranty, Kozmetika a Dámske parfumy. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Dámske parfumy.

EAN: 3660005170930
Značka: Yves Rocher
Pre: Pre ženy
Vlastnosti: Prírodné, EKO
Druh vône: Zmyselná
Veľkosť balenia: 50 ml
Originálny názov: Yves Rocher Parfumová voda MON ROUGE, 50 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

EAN: 3660005170930
Značka: Yves Rocher
Pre: Pre ženy
Vlastnosti: Prírodné, EKO
Druh vône: Zmyselná
Veľkosť balenia: 50 ml
Originálny názov: Yves Rocher Parfumová voda MON ROUGE, 50 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia