×
Pilulka.sk
Stiahnite si mobilnú aplikáciu
Stiahnuť
Withings Steel HR Sport Black
Withings Steel HR Sport Black
199,95 €

Withings Steel HR Sport Black

Withings Steel HR Sport Black

Doprava zadarmo

Športová verzia elegantných ručičkových hodiniek (Steel HR) z nerezovej ocele s 40mm ciferníkom, ktoré navyše umožňujú zaznamenávať cvičenia a športy.

Skladom u dodávateľa Môžete mať už v piatok 27. 9. možnosti doručenia
Osobný odber v lekárni nie je možný
199,95 €
Nákupom získate 199.95 kreditov

Withings Steel HR Sport Black

Ukrývajú monitor aktivity, ktorý komunikuje s aplikáciou Withings (iOS, Android) prostredníctvom Bluetooth 4.0. Hodinky sledujú tep, rozpoznávajú mulišportové aktivity, zmerajú Vašu kondíciu a VO2 Max. Funkcia Connected GPS umožňuje záznam trasy pomocou pripojeného smartfónu. Na ciferníku majú displej, ktorý zobrazuje tep, kroky, vzdialenosť, kalórie, notifikácie na hovory a správy. Ráno Vás zobudia jemnými vibráciami. Sú vodotesné do 50m a batéria vydrží až 25 dní. Dostupné v bielom alebo čiernom prevedení.

Hybridné smarthodinky navrhnuté na sledovanie cvičení. Sledujú tep, multišportové aktivity, majú funkciu Connected GPS a sledujú vašu kondíciu (VO2 Max). A vyzerajú skutočne dobre. Telo hodiniek je nerezovej ocele. K hodinkám sa dodáva elegantný silikónový športový remienok.

Zatiaľ čo hodinky ukazujú, akí Ste aktívni, aplikácia Health Mate Vám navrhne jednoduché zmeny a povzbudí Vás, aby Ste sa hýbali ešte viac.

Naozaj nositeľný monitor aktivity

Nokia Steel HR sú hodinky, ručičkové hodinky na ktoré Ste zvyknutí. Avšak okrem času Vám vždy ukážu ako ďaleko Ste sa dostali a Vy sa budete môcť rozhodnúť, aký bude Váš ďalší krok. Hodinky sú tiež vodotesné, môžete s nimi aj plávať(5 ATM) a ráno Vás zobudia jemnými vibráciami.

Sledovanie cvičení

Jednoducho aktivujte cvičenie priamo na hodinkách výberom športovej aktivity. Na výber máte až 30 športových aktivít.Steel HR Sport taktiež automaticky rozpoznávajú cvičenia, takže každý Váš pohyb sa počíta.

Vymeniteľný remienok

Dodávaný remienok si môžete vymeniť za iný a prispôsobiť tak Steel HR sport Vášmu štýlu.

Získajte správny smer

Jedinečný nástroj na inšpiráciu a posilňovanie zdravého životného štýlu.

Sledujte svoju cestu

Funkcia Connected GPS Vám umožní zaznamenať trasu, vzdialenosť, nadmorskú výšku a rýchlosť počas cvičenia pomocou GPS pripojeného smartfónu.

Každý pohyb sa počíta

Posilnia vašu zdravú motiváciu tým, že sleduje všetky vaše pohyby a bude Vás informovať po celú dobu a podporovať svoje úsilie - kým nedosiahnete svoj cieľ.

Získajte odpočinok, ktorý si zaslúžite

Sledujú Vaše spánkové cykly a poskytuje komplexné monitorovanie spánku.

Optimalizujte váš spánok

Ráno budete mať podrobný obraz o Vašej noci. Tiež vás prebudí tichým vibračným alarmom.

Prestaňte počítať kolá

Pri behu zaznamenáva kroky, vzdialenosť, kalórie, tep a aj trasu pomocou funkcie Connected GPS. Steel HR Sport sú 5 ATM odolné proti vode, takže s nimi môžete aj plávať.

Zostaňte v spojení

Digitálny displej zabudovaný v ciferníku Vám umožni byť v spojení aj keď telefón nemáte pravé po ruke. Zobrazuje správy, emaily, upozornenia z kalendára a notifikácie z rôznych aplikácií. Taktiež upozorňujú na prichádzajúce hovory.

Steel HR Sport

Pozrite tiež ostatné produkty značky Withings, ktoré sú v kategóriách Šport, Športtestery a Športové potreby.

EAN: 3700546704475
Značka: Withings
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Withings Steel HR Sport Black
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Doplňujúce informácie

EAN: 3700546704475
Značka: Withings
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Withings Steel HR Sport Black
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia