Withings Steel HR 36mm Limited Edition Champagne Gold

Withings Steel HR 36mm Limited Edition Champagne Gold

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Ukrývajú monitor aktivity, ktorý komunikuje s aplikáciou Withings (iOS, Android) prostredníctvom Bluetooth 4.0. Na ciferníku majú displej, ktorý zobrazuje tep, kroky, vzdialenosť, kalórie, notifikácie na hovory a správy. Ráno Vás zobudia jemnými vibráciami. Sú vodotesné do 50m a batéria vydrží až 25 dní.

Pomôže dodržiavať zdravé návyky, prispôsobí sa rytmu Vášho života a štýlu. Vyzerajú skutočne dobre. Telo hodiniek je nerezovej ocele. K hodinkám sa dodáva elegantný silikónový remienok.

Zatiaľ čo hodinky ukazujú, akí Ste aktívni, aplikácia Health Mate Vám navrhne jednoduché zmeny a povzbudí Vás, aby Ste sa hýbali ešte viac.

Naozaj nositeľný monitor aktivity

Ručičkové hodinky na ktoré ste zvyknutí. Avšak okrem času Vám vždy ukážu ako ďaleko Ste sa dostali a Vy sa budete môcť rozhodnúť, aký bude Váš ďalší krok. Hodinky sú tiež vodotesné, môžete s nimi aj plávať(5 ATM) a ráno Vás zobudia jemnými vibráciami.

Vymeniteľný remienok

Dodávaný remienok si môžete vymeniť za iný a prispôsobiť tak Activité Steel vášmu štýlu.

Získajte správny smer

Jedinečný nástroj na inšpiráciu a posilňovanie zdravého životného štýlu.

Každý pohyb sa počíta

Posilnia Vašu zdravú motiváciu tým, že sleduje všetky vaše pohyby a bude Vás informovať po celú dobu a podporovať svoje úsilie - kým nedosiahnete svoj cieľ.

Získajte odpočinok, ktorý si zaslúžite

Sleduje Vaše spánkové cykly a poskytuje komplexné monitorovanie spánku.

Optimalizujte váš spánok

Čokoľvek už budete nosiť do postele, nezabudnite na Activité Steel. Ráno budete mať podrobný obraz o Vašej noci. Activité Steel Vás tiež prebudí tichým vibračným alarmom.

Prestaňte počítať kolá

Aautomaticky rozoznáva aktivitu ako je beh. Nemusíte nič zapínať ani vypínať. Nokia Steel HR tiež bude schopný identifikovať a zaznamenávať Váš plavecký tréning. Activité Steel je 5 ATM odolný proti vode (50 m).

Skúste tiež ostatné produkty značky Withings, ktoré nájdete v kategóriách Šport a Fitness pomôcky. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Smart hodinky_old.

EAN: 3700546705540
Značka: Withings
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Withings Steel HR 36mm Limited Edition Champagne Gold
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 3700546705540
Značka: Withings
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Withings Steel HR 36mm Limited Edition Champagne Gold
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia