Vilac Drevený kamión s autíčkami na nasadzovanie

Vilac Drevený kamión s autíčkami na nasadzovanie

Netradičná pojazdná nasadzovačka! Drevená nasadzovacia hračka vo forme kamiónu s dlhým prívesom. Môžete naň nasadiť 6 dopravných prostriedkov - taxík, policajné auto, hasičské auto, sanitné vozidlo, helikoptéru a minibus.

Môžete mať už dnes možnosti doručenia Skladom 1 ks
29,62 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €

Netradičná pojazdná nasadzovačka! Drevená nasadzovacia hračka vo forme kamiónu s dlhým prívesom. Môžete naň nasadiť 6 dopravných prostriedkov - taxík, policajné auto, hasičské auto, sanitné vozidlo, helikoptéru a minibus. Ilustrované Ingelou P. Arrhenius. Vhodné od 2 rokov. Hračky Vilac majú značku francúzskej agentúry ADEME, to znamená, že tieto drevené hračky sú vyrábané ekologicky. Šetrí životné prostredie, neznečisťujú pôdu, vodu a vzduch, neplytvajú energiami.

Hlavné vlastnosti:

  • Dizajn Ingela P. Arrhenius
  • Rozvíja motorické zručnosti dieťaťa

Švédska umelkyňa Ingela Peterson Arrhenius sa narodila v roku 1967. Umenie a dizajn mali vždy miesto v jej živote a ako začala jej kariéra ilustrátorky, Ingela pracovala ako umelecká vedúca v Štokholme. Potom študovala reklamný a grafický dizajn na umeleckej škole tiež v Štokholme.V roku 1992 začala podnikať ako ilustrátorka na voľnej nohe a pracovala medzinárodne naprieč reklamou, dizajnom, nakladateľstvom... V minulosti vytvárala tlačové vzory pre tkaniny, tapety, papiernictva, tiež pracovala na obaloch, produktovom dizajne, bytových doplnkoch a hračkách. Jej plagáty a dizajnové hračky nájdete po celom svete. Má vášeň pre retro štýl, čo je jasne vidieť na jej dielach a tiež v jej nadšeniu pre typografiu a farby. Teraz žije v Štokholme s manželom a 2 synmi.

Rozmery balenia

40x13x7,6 cm

Materiál

Drevo,kov

Pozrite tiež ďalšie produkty značky Vilac, ktoré sú v kategóriách Hračky pre chlapcov, Matka a dieťa a Hračky. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Hračky pre chlapcov.

EAN: 3048700076014
Značka: Vilac
Vek: >2 rokov
Originálny názov: Vilac Vilac Drevený kamión s autíčkami na nasadzovanie
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Sušienky pre deti

Čas na desiatu

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 3048700076014
Značka: Vilac
Vek: >2 rokov
Originálny názov: Vilac Vilac Drevený kamión s autíčkami na nasadzovanie
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia