Valeriána lekárska - Walmark (1 produktov)

Valeriána lekárska (Valeriana officinalis) je liečivá rastlina, ktorá sa najčastejšie používa na spánok a upokojenie. Pomáha pri problémoch so zaspávaním, stresom. Napomáha tiež normálnej činnosti srdcovo-cievneho systému, normálnemu tráveniu, …

Zobraziť viac

Valeriána lekárska (Valeriana officinalis) je liečivá rastlina, ktorá sa najčastejšie používa na spánok a upokojenie. Pomáha pri problémoch so zaspávaním, stresom. Napomáha tiež normálnej činnosti srdcovo-cievneho systému, normálnemu tráveniu, kognitívnym funkciám a krvnému tlaku.

Nie je vhodná pre pacientov užívajúcich antihistaminiká, svalové relaxanciá, sedatíva, lieky na spanie, lieky proti úzkosti, narkotiká.

Nie je vhodná pre tehotné, dojčiace ženy a malé deti. Nemali by ho používať osoby, ktoré riadia motorové vozidlá alebo obsluhujú mechanické zariadenia, ktoré sú v pohybe.

 

Užívatelia si obľúbili značky De-press, MedPharma a GS. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Aporosa Premium Spánok a Stres 75 tabliet.

Product image

Walmark Benosen 30 tabliet

Môžete mať v pondelok 11. 12.10,90 €
Valeriána lekárska - Walmark - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Valeriána lekárska - Walmark ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Valeriána lekárska - Walmark na 94 %
Recenzia produktu: GymBeam Valerian 60 kapsúl
5 / 1x
Pouze z osobního hlediska nedoporučuji užívat Kozlík lékařský vyloženě před spánkem, ale s odstupem od spánku. Existují totiž případy, kdy sice uklidní organismus, ale neumožní okamžitý spánek. Osobně jsem ho užil 30 minut před spánkem, půl noci jsem neprospal, ráno jsem byl zničený a neměl jsem možnost se soustředit. Doporučuji užívat po večeři, zhruba okolo 20. hodiny. Úzkost a stres začne odstraňovat až po delším užívání, na svalové napětí a křeče nemá žádný vliv.
Recenzia produktu: Valovič J.V. KVAPKY - DUO na činnosť žalúdka, 50 ml
5 / 3x
Odporúčam, kvapky sú naozaj účinné..🙂
Recenzia produktu: NatureVia Sleepnox forte 30 kapsúl
5 / 37x
Užívám už nějakou dobu a lépe spím. Jsem spokojen.
Recenzia produktu: Terezia Spánok & Relax 60 kapsúl
5 / 5x
super
Recenzia produktu: Swiss Natural Sleepnox forte 10 kapsúl
5 / 17x
Dlouho jsem hledala něco nenávykového na spaní, protože jsem se v noci vzbudila a už jsem nemohla spát. Díky Sleepnoxu spím konečně celou noc a hlavně se ráno cítím odpočatá. Dá se užívat dlouhodobě, což mi vyhovuje.
Recenzia produktu: Barny's HypnoX FORTE plus 20 tabliet
5 / 2x
Keďže mám z liekov, ktoré beriem, problémy so spánkom, hľadala som niečo bylinkové. Hypnox Forte je celkom dobrý preparát, spánok sa prehĺbil a predĺžil.
Recenzia produktu: Naturvita ANTISTRES 60 kapsúl
5 / 7x
Velice ucinny proti napeti a stresu nahradil mi antidepresiva
Recenzia produktu: GS Anxiolan 60 tabliet
5 / 1x
spokojenost
Recenzia produktu: Jamieson Valeriána 400 mg 60 kapsúl
5 / 1x
Valeriana Natural sleep 60 cps obalene hnedom naturalnom obale. (Nie tvrdou foliou) 400 mg stačí, pre stredné ťažkom zaspavani. RNG radil, že v ťažších prípadoch, užiť 2x pred spaním. Tj.800 mg. Já tento produkt užívam roky. N E Z Á V I S T L O S Ť ! Poz. Môže si pridat 1x Magne B6 Forte.
Recenzia produktu: Allnature Spánok bylinný extrakt 60 kapsúl
5 / 1x
Lepší pocit vyspání se

Produkty z kategórie Valeriána lekárska sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Valeriána lekárska zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Valeriána lekárska sme pre vás tiež poskladali od najkvalitnejších.