Stadler Form Zvlhčovač vzduchu Oskar Lime

Stadler Form Zvlhčovač vzduchu Oskar Lime

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Dlhodobý a pravidelný pobyt v miestnosti, kde je nízka vlhkosť vzduchu, rozhodne nie je nič príjemné. Suchý vzduch totiž dráždi ku kašľu, vysušuje sliznicu a robí ju zraniteľnejšie voči vírusom, baktériám či roztočom. Najefektívnejšia a najrýchlejšou cestou, ako sa suchého vzduchu v miestnosti zbaviť, je obstaranie kvalitného zvlhčovača vzduchu.

Spôsob zvlhčovania zvlhčovače je veľmi šetrný, pretože vlhkosť v miestnosti stúpa pomerne rýchlo, ale zároveň nehrozí presýteniu vzduchu vodnými parami. OSKAR disponuje dvoma antibakteriálnymi filtračnými kazetami vyrobenými z látky a papiera, po ktorých stúpa voda smerom nahor. Ventilátor umiestnený v hornej časti prístroja potom ženie vlhkosť rovnomerne do miestnosti.

Oproti konkurencii v kategórii do 50 m2 je OSKAR veľmi výkonný - pri vyššej z dvoch rýchlostí ventilátora totiž dokáže do vzduchu počas hodiny dostať až 370 g vody. Jeho vysoké pracovné nasadenie však vaše zmysly nespoznajú - pre oči je prirodzene odparené vodná para neviditeľná a maximálny hluk, ktorý OSKAR vydáva, je hlasný asi ako ľudský šepot.

Ovládací panel Oskar sa nachádza na hornej strane prístroja, takže ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Vďaka integrovanému hydrostatu je zvlhčovač veľmi ekonomický - stačí nastaviť požadovanú vlhkosť a OSKAR už sa postará o jej udržiavanie. Nízku spotrebu potom ešte podtrhuje možnosť vypnúť podsvietenie ovládacieho panelu, čo sa hodí najmä v spálni počas nočných hodín. Kvalitu filtračných kaziet si OSKAR postráži sám a v prípade nutnosti výmeny vás upozorní.

OSKAR je tiež plne automatický. Akonáhle mu v jeho 3,5litrové dôjde voda, sám sa vypne. Jej opätovné doplnenie zvládne vďaka výklopným dvierkam úplne každý, stačí k tomu kanvička alebo pohár s vodou. Samozrejmosťou je možnosť pridania vašej obľúbenej aróma esencie, ktorá zaplní miestnosť vôňou rovnomerne spolu s vlhkosťou.

Skúste tiež ostatné výrobky značky Stadler Form, ktoré nájdete v kategóriách Zvlhčovače vzduchu, Zdravotnícky materiál a Zdravotná technika.

EAN: 802322005578
Značka: Stadler Form
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Zvlhčovač vzduchu Oskar Lime zvlhčovač StadlerForm
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
Príbalovú informáciu môžete stiahnuť tu
EAN: 802322005578
Značka: Stadler Form
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Zvlhčovač vzduchu Oskar Lime zvlhčovač StadlerForm
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia