Diet food Shirataki spaghetti 340g

Diet food Shirataki spaghetti 340g

Shirataki je tradičná japonská super potravina, ktorú používajú ako náhradu klasickej ryže alebo cestovín. Základnú zložku tvorí konjaková múčka a čistá voda. Shirataki sú vyrábané z koreňa plodiny Konjac (Amorphophallus konjac). Plod rastliny konjac obsahuje glukomanán, ktorá je vláknina 100%-ne rastlinného pôvodu, ktorá absorbuje vodu.

Skladom > 5 ks Môžete mať už v utorok 7. 4. možnosti doručenia
2,25 €
Cena za 10 g: 0.07 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 2.25 kreditov
5.0
5
4
3
2
1
5.0
5
4
3
2
1

Diet food Shirataki spaghetti 340g

Najvýraznejšou vlastnosťou tejto rastliny je, že je schopná absorbovať vodu do seba až 300 krát viac ako je jej vlastná váha. Želatínové cestoviny vyrobené z tejto rastliny sú bez chute, neobsahujú žiadne kalórie, ani cukor, ani lepok, ani tuky. Bolo dokázané, že glukomanán, ktorá je základnou zložkou cestovín Shirataki je efektívnym regulátorom hladiny cukru v krvi, taktiež reguluje hladinu cholesterolu a pomáha v udržaní stabilnej telesnej hmotnosti, a teda aj pri chudnutí nakoľko má pozitívny vplyv na reguláciu kalórií v tele.

Kvôli veľkému obsahu vody sa nedá zmraziť, lebo sa poškodí štruktúra cestovín, rozpadne sa kvôli zmrazeniu. Výrobca dal už známym a obľúbeným cestovinám nové šaty, nový dizajn a dal im meno Wonder Noodles, teda zázračné cestoviny. Konzumujte ich s chuťou a bez výčitiek.

Zloženie

Voda, konjaková múčka, hydroxid vápenatý.

Priemerná výživová hodnota v 100 g výrobku

Energia 22,2 kJ/5,3 kcal

  • Tuky 0 g
  • Sacharidy 0 g
  • Bielkoviny 0 g
  • Soľ 0 mg
  • Vlákniny 2,7 g

Konjacové cestoviny (známe i ako shirataki, konyaku) sú zdravou a zároveň nízko kalorickou alternatívou ku klasickým cestovinám a ryži. Jedná sa o jednoduché a chutné riešenie, ako jesť zdravo a zároveň mať kalórie pod kontrolou.

Rastlina Konjac je pre svoje špecifické účinky využívaná v ázijskej kuchyni už po stáročia. je to zdravá, prírodná, bezpečná potravina, bohatá na vlákninu glukomanán.

Glukomanán sa používa ako výživový doplnok pri znižovaní hmotnosti, úprave cholesterolu, pri cukrovke, zápche, ale napríklad aj pri problémoch s akné.

Krajina pôvodu: Čína

Pozrite tiež ďalšie výrobky značky Najtelo, ktoré nájdete v kategóriách Čaje, potraviny, Bezlepkové potraviny a Bezlepkové cestoviny.

EAN: 5901549275056
Značka: Najtelo
Velikost balení: 340 g
Originálny názov: Shirataki spaghetti cestoviny Diet food
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

5.0
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Jana R. 30. 1. 2020 10:51
treba si to dobre ochutit
EAN: 5901549275056
Značka: Najtelo
Velikost balení: 340 g
Originálny názov: Shirataki spaghetti cestoviny Diet food
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia