Sakury Face - peelingová šošovka na tvár

Sklenená ergonomická šošovka s minerálnym abrazívnym povrchom z 99,7% oxidu …

Zobraziť viac

Sklenená ergonomická šošovka s minerálnym abrazívnym povrchom z 99,7% oxidu kremičitého (PURE SILICA) pre peeling pleti. Revolučný peeling, ktorý nevyžaduje žiaden gél alebo krém.

Oblasť použitia
Môžete mať už zajtra  viac info
1ks skladom
V Pilulka Boxe už zajtra od 12:00
Pilulka Expresom už zajtra od 09:00
33,90 €
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Nakupujte spoločne
Sakury Face - peelingová šošovka na tvár
+ Hyalurmed Číra kyselina hyalurónová 100 ml
90,80 €
Sakury Face - peelingová šošovka na tvár
+ Bioderma Sébium Night Peel jemný chemický peeling 40 ml
52,80 €

Sklenená ergonomická šošovka s minerálnym abrazívnym povrchom z 99,7% oxidu kremičitého (PURE SILICA) pre peeling pleti. Revolučný peeling, ktorý nevyžaduje žiaden gél alebo krém.

Aplikácia trvá iba 60 sekúnd! Viditeľné zlepšenie pleti už po prvej aplikácii. Používaním SAKURY FACE zvýšite vstrebateľnost kozmetických produktov.

Účinky na pokožku:

 • Zlepšuje pružnosť a hydratáciu pleti, kemík vytvára v pokožke vlastný kolagén a elastín, ktoré spôsobujú, že pokožka pružnejšia a lepšie hydratovaná
 • Silný protizápalový účinok – vhodné pri chorej pleti (akné, jazvy, výrastky), na postihnuté miesto pleti nasucho aplikujeme SAKURY FACE denne

Použitie

Peelingovú šošovku SAKURY FACE aplikujte 1-krát týždenne na očistenú a navlhčenú pleť. Odstráňte make-up, očistite pleť a tvár znova navlhčite vodou. Odporúčame navlhčiť aj abrazívny povrch šošovky (aj počas aplikácie). Peeling sa vykonáva jemnými, krúživými pohybmi šošovkou na tvári a krku. Po aplikácii opláchnite pleť čistou vodou a jemne osušte uterákom. Pleť je hladká, žiarivá a čistá po prvej aplikácii. Pravidelnou aplikáciou peelingu zlepšujete hydratáciu, pružnosť a celkový stav pleti.

Jemné pálenie alebo štípanie sa môže objaviť ako reakcia na minerálny kremík. Môže dôjsť k dočasnému zhoršeniu a následnému zlepšeniu vašej pleti. Tento stav nastáva v dôsledku detoxikácie pleti. Pri aplikácii nepoužívajte tlak ani silu! Neopakujte peeling na rovnakom mieste viac ako raz! Neaplikujte na bradavice, otvorené ranky alebo chrasty! Priehlbeň na šošovke je navrhnutá pre lepšiu manipuláciu a pre ľahší peeling nosa.

Údržba

Abrazívny povrch peelingovej šošovky opláchnite teplou vodou a nechajte voľne uschnúť. Skladujte na suchom mieste. Minerálna abrazívna plocha je hygienická a nevyžaduje žiadne čistiace prostriedky. Pri pravidelnom používaní vydrží abrazívny povrch 3 mesiace, následne odporúčame zameniť za nový produkt.

Upozornenie

SAKURY FACE je vyrobená zo skla. Pri manipulácii s produktom buďte opatrný. Nepoužívajte produkt pokiaľ je poškodený alebo rozbitý. Pokiaľ produkt nepoužívate, skladujte ho na bezpečnom mieste. Výrobca a distribútor nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym použitím. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie

Sklo a oxid kremičitý / Priemer: 50 mm / Hrúbka: 2 mm / Jednostranná.

Skúste tiež ostatné výrobky značky Sakury, ktoré sú v kategóriách Kozmetika, Prírodná kozmetika a Starostlivosť o pleť. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Peelingy na tvár.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

EAN8594165581167
ZnačkaSakury
Produktová radaSakury Pure Silica
Cesta podania  Dermálne - na pokožku
Forma  Peeling  Pomôcka
Pre  Pre dospelých
Na čo je  Na zápaly  Na jazvy  Na čistenie pleti  Na akné
Vlastnosti  Hydratačný
Originálny názovSAKURY PEELINGOVA SOSOVKA NA TVAR 1KS