Detské príkrmy bez cukru - Hrášok (0 produktov)

Nikdy nie je príliš neskoro na to, aby ste začali čítať etikety. A nikdy nie je príliš neskoro ani na to, aby ste svojmu drobcovi zaistili tú najlepšiu možnú výživu. Preto sme pre vás pripravili túto kategóriu plnú detských výživ bez cukru, ktoré …

Zobraziť viac

Nikdy nie je príliš neskoro na to, aby ste začali čítať etikety. A nikdy nie je príliš neskoro ani na to, aby ste svojmu drobcovi zaistili tú najlepšiu možnú výživu. Preto sme pre vás pripravili túto kategóriu plnú detských výživ bez cukru, ktoré sú ideálne pre vaše dieťatko a jeho správny vývoj.

Stop pridanému cukru

Zaujíma vás, koľko je presne cukru v detskej výžive, ktorú kupujete svojim deťom? Dobrá správa. Tieto výživy totiž žiadny pridaný cukor neobsahujú. To však neznamená, že nechutia dobre - väčšinu z nich si rodičia pochvaľujú a tvrdia, že ich deti zhltnú rovnako rýchlo ako výrobky iných značiek s pridanými cukrami.

Skúste vymeniť veľké množstvo cukru v klasických výživách za tieto dobroty bez pridaných nezmyslov. Cukor môže viesť k vzniku zubného kazu a ďalším zdravotným problémom, ktorým je fajn u drobcov predísť. Vyberajte zo zeleninových, mäsovo-zeleninových alebo ovocných desiat.

Zákazníci hodnotia najlepšie rady HiPP a Good Goût. Najlepšie hodnoteným výrobkom je HiPP Príkrm ovocný jablká s banánmi a broskyňami 125 g.

Vymazať všetky filtre

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Pošlite nám tip na produkt a my ho skúsime zaradiť do ponuky.

Odporučiť produkt
Nenašli ste, čo ste hľadali?

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám a radi vám pomôžeme s výberom a vyhľadávaním vhodného produktu.

Potrebujete poradiť?

Kategóriu Príkrmy bez cukru sme pre vás zoradili podľa hodnotení zákazníkov od najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Príkrmy bez cukru sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Príkrmy bez cukru zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.