Tierra Verde Prášok z mydlových orechov BIO 500 g

Darček: Sieťovka ako darček.
Platí pri kúpe 2 a viac produktov značky Tierra Verde.

Jemne mletý prášok z mydlových orechov Sapindus Mukkorosi obsahuje prírodný …

Zobraziť viac

Jemne mletý prášok z mydlových orechov Sapindus Mukkorosi obsahuje prírodný saponát a zároveň má dezinfekčné a protiplesňové účinky.

Darček: Sieťovka ako darček.
Platí pri kúpe 2 a viac produktov značky Tierra Verde.
Môžete mať za 7 dní v pondelok 27. 5.  viac info
Skladom u dodávateľa
V Pilulka Boxe už v utorok 28. 5. od 12:00
Pilulka Expresom už v utorok 28. 5. od 09:00
10,37 €
Cena za 10 g: 0,21 €
BIO BIO
Vegánske Vegánske
Prírodné Prírodné
EKO EKO
Darček pre vás Darček pre vás
ECO GarantieECO Garantie

Jemne mletý prášok z mydlových orechov Sapindus Mukkorosi je pre svoj vysoký obsah saponínov prírodným saponátom s veľmi širokým uplatnením. Možno ho použiť všade tam, kde sa používajú bežné pracie a čistiace prostriedky. Použitie mydlových orechov je popísané aj v indickej Ajurvédskej liečiteľskej praxi, kde sú doporučované ľuďom trpiacim ekzémami a lupienkou.

Prášok je ideálnym spoločníkom pri kempovaní a cestovaní do prírody - vyperiete v ňom prádlo, umyjete riad, dá sa použiť aj na očistu tela a umývanie hlavy. Nezaťažuje životné prostredie ani zbytočne nezaťaží vašu batožinu (beriete so sebou len suchý prášok).

Použitie

Ručné pranie: Pol až jednu kávovú lyžičku (podľa stupňa znečistenia a objemu vody) prášku nasypte do teplého vodného kúpeľa a nechajte rozpustiť. Perte bežným spôsobom.

Ručné umývanie riadu: Pol až jednu kávovú lyžičku (podľa znečistenia a objemu vody) prášku nasypte do teplého vodného kúpeľa a nechajte rozpustiť. Umývací účinok je možné zlepšiť pridaním jedlej sódy BIKA.

Umývanie ovocia a zeleniny: Vo vlažnej vode rozpustite cca pol lyžičky prášku. Kúpeľ použite na umytie ovocia a zeleniny. Pred konzumáciou opláchnite pitnou vodou.

Upratovanie, umývanie auta: Do vedra s teplou vodou pridajte cca pol lyžičky prášku a nechajte rozpustiť. Umývací účinok je možné zlepšiť pridaním niekoľkých lyžíc octu.

Hubenie vošiek a ďalších záhradných škodcov: Pripravte si roztok cca 1 lyžičky prášku s 200 ml teplej vody do rozprašovača, roztokom postriekajte napadnuté rastliny a voškám zhorkne pastva :)

Skúste tiež ďalšie výrobky značky Tierra Verde, ktoré nájdete v kategóriách Drogéria, Kozmetika a Prírodná kozmetika. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Prírodné pracie prášky.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

EAN8594165000408
ZnačkaTierra Verde
Produktová radaTierra Verde Yellow & Blue
Vlastnosti  Prírodné  EKO  BIO  Vegan  Rozložiteľnosť v prírode  Netestované na zvieratách
Certifikáty  ECO Garantie
Veľkosť balenia500 g
Počet pracích dávok20
Podľa typu bielizne  Farebná  Biela
Originálny názovPrášek z mýdlových ořechů 500g