Melatonín na spanie - Webber Naturals (3 produktov)

Trpíte nespavosťou a v noci sa často prebúdzate? Tento problém postihuje v dnešnej dobe čím ďalej viac ľudí. Môže za to stres, veľa kofeínu, ale aj vek. Tvorba melatonínu ovplyvňuje dobu spánku a bdenia. Pri nízkej hladine melatonínu trpíme …

Zobraziť viac

Trpíte nespavosťou a v noci sa často prebúdzate? Tento problém postihuje v dnešnej dobe čím ďalej viac ľudí. Môže za to stres, veľa kofeínu, ale aj vek. Tvorba melatonínu ovplyvňuje dobu spánku a bdenia. Pri nízkej hladine melatonínu trpíme nespavosťou, preto sa tento hormón tiež nazýva ako „hormón spánku". Keď sa blíži večer a slnko začína zapadať, naše oči posielajú signál mozgu. Na základe toho mozog zvýši produkciu melatonínu a pripravuje telo na spánok. S východom slnka prestáva mozog hormón produkovať a počas dňa sa v našom tele takmer nevyskytuje.

Melatonín tablety

V súčasnosti nájdete na trhu niekoľko desiatok produktov, ktoré sľubujú zlepšenie kvality spánku, avšak najpopulárnejší z nich je melatonín. Užívanie tabliet pred spaním zvyšuje množstvo melatonínu v krvi, ktorý naše telo potrebuje pre pokojný spánok. Je odporúčané vyhnúť sa pred spaním modrému svetlu, ktoré vyžarujú monitory, televízie, tablety i mobilné telefóny. Ale povedzme si úprimne, kto v dnešnej dobe aspoň občas v posteli pred spaním nepozerá na televíziu alebo neprechádza sociálne siete na telefóne. Užívanie melatonínu napomáha k naštartovaniu synchronizácie rozladeného cirkadiálneho rytmu, a tým postupne k optimalizácii až do prirodzeného stavu.

Melatonín - pozitívne účinky

  • vyrovnáva hladinu kortizolu
  • čistí voľné radikály
  • reguluje cirkadiálny rytmus
  • chráni mozog pred zápalom
  • potláča rast nádorov
  • ochraňuje mitochondriu
  • pomáha imunitnému systému v boji s infekciami
  • zlepšuje reprodukčné zdravie

Melatonín - nežiaduce účinky

Tento hormón nie je toxický a telo ho veľmi dobre znáša. Dlhoročné skúsenosti s užívaním melatonínových tabliet s postupným uvoľňovaním a mnohé štúdie dokazujú, že výskyt nežiaducich účinkov je vzácny. Patria medzi ne bolesti hlavy alebo svrbenie kože. Pozitívne účinky výrazne prevažujú nad prípadnými negatívnymi účinkami. Okrem zlepšenia kvality spánku je melatonín tiež silný antioxidant.

Zákazníci najlepšie hodnotia značky Pharma Activ, Webber Naturals a OYONO. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Webber Naturals Melatonin 3 mg tbl 1x 90 ks.

Melatonín na spanie - Webber Naturals - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Melatonín na spanie - Webber Naturals ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Melatonín na spanie - Webber Naturals na 94 %
Recenzia produktu: Esi Melatonin Pura Junior 40 ml
5 / 2x
Úplná spokojnosť s produktom , odporúčam a hlavne takým nie spavačom
Recenzia produktu: Pharma Activ MELATONIN + Mučenka + Meduňka + B6 30 tabliet
5 / 4x
skvělé na usínání
Recenzia produktu: Virde Melatonín 120 tabliet
5 / 2x
Pomáha
Recenzia produktu: Pharma Activ Melatonín Mučenka Medovka B6 100 tabliet
5 / 1x
Výborné!
Recenzia produktu: Weider Melatonin Up želatínky 60 ks
5 / 1x
Komfort pri užívaní dobrá cena super produkt
Recenzia produktu: Barny's HypnoX KompleX MELATONÍN 30 kapsúl
5 / 1x
Skvelý produkt za skvelú cenu. Moj spánok sa zlepšil. Zaspávam rýchlejšie a ráno sa zobudím a necítim únavu.
Recenzia produktu: Tozax Sleep Trip 70 tabliet
5 / 18x
Oplatí sa kúpiť
Recenzia produktu: Webber Naturals Melatonín 5mg 60 tabliet 60 ks
5 / 1x
Zatiaľ som spokojný.Napodiv účinkuje.
Recenzia produktu: Dospinox Forte 24 ml
5 / 1x
Nebola som si istá, či som sa správne rozhodla, no kúpu jednoznačne neľutujem! Zvyknem si dávať tesne pred ukladaním sa na spánok. Ak sa v noci prebudím, že neviem znova zaspať, po aplikácii vždy zabral. Vďaka fosforeskujucemu nápisu v tme ho ľahko nájdem aj bez zapnutia svetla v miestnosti. Má príjemnú chuť. Jednoznačne vďaka nemu rýchlejšie a ľahšie zaspávam. Nezaťažujem žalúdok, účinok u mňa je do pár minút.
Recenzia produktu: EdenPharma Melatonín 1 mg, mučenka 50 mg, 30 tabliet
4.9 / 10x
Spokojnost

Produkty z kategórie Melatonín sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Melatonín zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Melatonín sme pre vás tiež poskladali od najkvalitnejších.