Livsane Roztok proti všiam a hnidám 120 ml

Livsane Roztok proti všiam a hnidám 120 ml

Zdravotnícka pomôcka, roztok proti všiam a hnidám na lokálnu aplikáciu na pokožku hlavy a na vlasy. Slúži na odstránenie vši detskej (Pediculus capitis) a zabránenie rozvoja hníd. Prípravok je zmes olejov syntetických a prírodných, obsahuje silikónový olej, mandľový olej a vitamín E.

Môžete mať už zajtra možnosti doručenia Skladom 3 ks
4,18 €
Cena za 10 ml: 0,41 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €

Prípravok môžu používať dospelí, tehotné aj dojčiace ženy a deti od 3 rokov.

Jednoduché použitie, balenie obsahuje roztok vo fľaštičke s aplikátorom a kovový hrebeň.

Dávkovanie a spôsob užívania

  • Pred aplikáciou skontrolujte prítomnosť vší vo vlasoch všetkých členov rodiny. Je nutné ošetriť všetky osoby, u ktorých sa preukázal výskyt vší, počas jedného dňa, aby sa zabránilo opakovanému prenosu.
  • Prikryte ramená ošetrovanej osoby uterákom.
  • Odskrutkujte uzáver aplikátora. Roztok nanášajte rovnomerne na vlasy od čela k vrcholu hlavy a od vrcholu hlavy k ušiam a zátylku. Potrebné množstvo roztoku závisí od typu a dĺžky vlasov. Pre vlasy po ramená je spotreba prípravku 30 – 50 ml.
  • Naneste na vlasy a vlasovú pokožku v dostatočnom množstve. Vmasírujte ho od korienkov ku končekom vlasov. Nechajte pôsobiť 15 minút. Pri väčšom zavšivení je možné nechať pôsobiť až dvojnásobnú dobu.
  • Prípravok zmyte šampónom, na ktorý ste zvyknutí a dôkladne opláchnite teplou vodou. Na dlhšie vlasy sa odporúča použiť kondicionér. Učešte vlasy obyčajným hrebeňom a rozdeľte ich na pramene široké 1 cm. Jednotlivé pramene opakovane prečesávajte ideálne kovovým hrebeňom LIVSANE, aby ste odstránili mŕtve vši a hnidy. Prečesávajte vlasy tak, aby ste začínali čo najbližšie k vlasovým korienkom. Oddeľte pramene, ktoré sú už zbavené hníd, od neprečesaných. Hrebeň umyte po každom použití teplou vodou a mydlom. Aplikáciu opakujte po 9 – 10 dňoch na odstránenie novo vyliahnutých vší.
  • Vyperte všetko oblečenie, prikrývky a použité uteráky pri teplote 60 °C. Vydezinfikujte všetky hrebene, kefy a pod. Povysávajte alebo utrite podlahu. Vrecko z vysávača odstráňte.

Upozornenie

Vhodné pre deti od 3 rokov. Len na vonkajšie použitie. V prípade požitia ihneď vyhľadať lekára. Nepoužíva sa na poranenú kožu a pri precitlivenosti na niektorú zo zložiek prípravku. V prípade výskytu nežiaducich účinkov kontaktovať ihneď lekára. Prípravok sa nesmie dostať do očí. Ak sa dostane do očí, vypláchnuť dôkladne studenou vodou.

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky Livsane, ktoré nájdete v kategóriách Drogéria. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Prípravky proti všiam.

EAN: 4062981001687
Značka: Livsane
Veľkosť balenia: 120 ml
Originálny názov: LIVSANE Roztok proti všiam a hnidám 1x120 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 4062981001687
Značka: Livsane
Veľkosť balenia: 120 ml
Originálny názov: LIVSANE Roztok proti všiam a hnidám 1x120 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia