Laica MD6026P ultrazvukový inhalátor

- 11 %

Laica MD6026P ultrazvukový inhalátor

Ultrazvukový inhalátor slúži na inhaláciu liekov pri respiračných ochoreniach, astme a zápaloch dýchacích ciest. Vďaka dvom veľkostiam masky môžu prístroj používať deti i dospelí. Prevádzka je extrémne tichá.

SUPER CENA
54,90 €
48,90 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za Zadarmo
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Nádych od špecialistu

Inhalácia ako liečebná metóda, pomáha dopraviť liečivo vo forme hmloviny presne tam, kde to potrebujete, teda k vaším dýchacím cestám. S ultrazvukovým inhalátorom Laica MD6026 sa už nebudete musieť strachovať o žiadne vedľajšie účinky ako pri klasických liekoch. Vaše dýchacie cesty budú v tých správnych rukách, inhalátorom sa totiž Laica venuje od vzniku domácich inhalátorov.

Talianska certifikovaná kvalita

Inhalátory od Laica vyhovujú najprísnejším normám EÚ. Do rúk sa vám tak dostane certifikovaný a osvedčený inhalátor, predávaný takmer na všetkých kontinentoch. Inhalátor Laica MD6026 využíva tu najmodernejšiu ultrazvukovú technológiu, ktorá rozbíja liečivo efektívnejšie a následne liečivo pomocou malého ventilátoru vháňá do hadice a masky. Ku každému inhalátoru dostanete masku pre dospelých aj pre deti.

Ideálny na domáce liečenie

Ultrazvukový inhalátor MD6026, rozbíja liečivo na čiastočky o veľkosti < 5 μm, ktoré potom putujú rýchlosťou 0,4 ml/min (nebulizačný výkon/rozprašovací výkon) až do úst a nosa. V závislosti od výberu liečiva dokáže zmierniť opuchy sliznice, klasický kašeľ a nádcha sa tak musia mať na pozore. Zmierňuje tiež zápaly priedušiek, priedušníc a dutín a uľahčuje priebeh alergií a astmy. Nízka spotreba a hlučnosť sú vlastnosti, ktoré pri domácej liečbe určite oceníte.Liečiva nie sú súčasťou balenia výrobku, pri ich výbere sa odporúčame vždy poradiť so svojim lekárom.

Pozor! Ultrazvukový inhalátor nie je vhodný pre liečiva na olejovej báze a pre liečivá s vysokou hustotou. Vyberajte z kompresorových inhalátorov!

Inhalátor na domáce použitie:

 • Technológia: ultrazvuková
 • Nie je vhodný pre liečivá na olejovej báze s vysokou viskozitou viac ako 3 cPs (centipois). Vhodný pre rozprašovanie minerálnych, slaných vôd a liečiv rozpustných vo vode
 • Hlučnosť: 40 dB
 • Nebulizačný / rozprašovací výkon: 0,4ml/min
 • Veľkosť častíc < 5 μm
 • Súčasťou balenia: maska pre deti, maska pre dospelých, náustok, hadica ( dĺžka 60 cm), ampulky na liečebný roztok ( v balení 40ks - každá ampulka je na jedno použitie), adaptér pre pripojenie k sieti
 • Rozmery produktu: 15 x 12,2 x 9,5 cm
 • Hmotnosť produktu: 530 g
 • Registrovaná zdravotnícka pomôcka

Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky Laica, ktoré nájdete v kategóriách Akcie a zľavy, Elektro a Elektrické inhalátory. Produkt je v súčasnosti v zľave 11 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Elektrické inhalátory.

EAN: 8013240200804
Značka: Laica
Originálny názov: Laica Ultrazvukový inhalátor MD6026P
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 8013240200804
Značka: Laica
Originálny názov: Laica Ultrazvukový inhalátor MD6026P
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia