Jamieson Bakteriálne kultúry miliárd cps 30 ks

Prípravok je určený k pravidelnej starostlivosti o podráždenú pokožku …

 Zobraziť viac

Prípravok je určený k pravidelnej starostlivosti o podráždenú pokožku hlavy s lupinami. Špeciálne zloženie zinku a mentolu znižuje svrbenie, tlmí vznik lupín a chráni vlasovú pokožku hlavy pred baktériami a pliesňami. Prípravek je vhodný v prípadoch vlasovej psoriázy a seboroického ekzému a pod.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Veľa ľudí trpiacich psoriázou (lupienkou), seboreou alebo lupinami má maximum príznakov práve vo vlasatej časti hlavy (kapilíciu). V týchto prípadoch sa odporúča kombinovaná liečba šampónu a spreja SKIN-CAP®. Sprej treba nechať pôsobiť dlhšiu dobu (podľa možností aj niekoľko hodín) pričom šampón sa používa na zvyčajné umytie vlasov. SKIN-CAP® šampón slúži na pravidelnú starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy pri zvýšenej tvorbe lupín. Chráni vlasovú pokožku pred baktériami a plesňami.

Zloženie: Pyrithión zinku (1 %), Mentol (0,25 %), ostatné pomocné látky

Použitie: Šampón pred každým použitím dôkladne pretrepte! Namočte vlasy, naneste malé množstvo SKIN-CAP šampónu do vlasov. Premasírujte pokožku a nechajte 5 minút pôsobiť. Dôkladne opláchnite teplou vodou. Používajte 2-3 x do týždňa po dobu 2-4 týždňov. Neskôr je možné šampón použiť podľa potreby.

Pozrite tiež ďalšie výrobky značky Jamieson, ktoré sú v kategóriách Výživové doplnky, Trávenie a metabolizmus a Probiotiká.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

EAN064642057648_2
ZnačkaJamieson
FormaŠampón
Režim výdajaDoplnok stravy
Na čo je doplnokNa starostlivosť o pokožku
Veľkosť balenia30 ks
Originálny názovJamieson Bakteriálne kultúry 30 miliárd 30cps