II. akosť Reflex Nutrition EXP 30.09.2022 BCAA Intra Fusion® Ovocná zmes 400 g

II. akosť Reflex Nutrition EXP 30.09.2022 BCAA Intra Fusion® Ovocná zmes 400 g

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Intra Fusion® = intra-tréningový nápoj (dávkovanie v priebehu tréningu) s obsahom BCAA, L-glutamínu, ZMA a dôležitých elektrolytov (sodík, draslík, mangán, selén). Pre Intra Fusion® sú okrem najvyššej kvality použitých surovín charakteristické účinný obsah a pomer jednotlivých zložiek, ktorý je úplne transparentný a zodpovedá najnovším poznatkom.

Telo je tak v priebehu náročného tréningu zásobované okrem dôležitých glukoplastických aminokyselín aj potrebnými minerálmi, ktoré sú dôležité na optimálny prenos nervosvalových vzruchov a ďalšie telesné funkcie. Celá zmes ponúka ucelený suplementačný systém, pre ktorý sú charakteristická vysoká účinnosť, maximálna čistota a ľahká stráviteľnosť.

100 % L-formy aminokyselín (zdroj fermentácie), ZMA + cheláty

Dôležité aminokyseliny obsiahnuté v tomto produkte, teda L-leucín, L-valin, L-izoleucín a L-glutamín, sú vyrobené fermentačnou technológiou poskytujúcou tú najvyššiu kvalitu a čistotu.

ZMA je kombinácia zinku, horčíka a vitamínu B6, ktorá má pri správnom pomere obsiahnutom v tomto produkte overený stimulačný a podporný účinok.

Vybrané minerály sú zastúpené v exkluzívnej forme chelátu, teda vo väzbe minerálu na dva „nosiče“, zvyčajne aminokyseliny alebo organické kyseliny. Chelát predstavuje organickú formu minerálu, v akej je zabudovaný napríklad aj v listoch rastlín alebo zeleniny (špenát, šalát a pod.). Z tohto dôvodu je táto forma pre náš organizmus z hľadiska vstrebávania a využitia najvhodnejšia.

Jedno balenie 400 g obsahuje:

  • 200 g BCAA (zdroj fermentácie) = 20 dávok á 10 g
  • 100 g glutamín (zdroj fermentácie) = 20 dávok á 5 g
  • 20 dávok iontového nápoja + multiminerál
  • 20 dávok 50 % odporúčanej dennej dávky vitamínu B6

Odporúčané dávkovanie

Rozmiešajte 20 g (približne 1 zarovnaná 25 ml odmerka) so 400 ml vody do úplného rozpustenia prášku. Konzumujte v priebehu tréningu.

Zloženie

L-leucín, L-glutamín, L-lzoleucín, L-valín, aróma, látka zvýrazňujúca chuť a vôňu kys. citrónová, farbivo betanín, nátriumcitrát, sladidlo sukralóza, chlorid sodný, farbivo betakarotén (iba v prípade príchute fruit punch), citran draselný, bisglycinát horečnatý, protihrudkujúca látka kremičitan vápenatý, farbivo antokyany (iba v prípade príchute watermelon), emulgátor slnečnicový lecitín, bisglycinát zinočnatý, bisglycinát manganatý, pyridoxín hydrochlorid, L-selenometionín (SeleniumSeLECT®).

Výživové údaje:

Počet dávok v balení: 20 x 20 g
20 g (1 porcia)
% DDD
Energetická hodnota
311 kJ/73 kcal
Tuky
0 g
Sacharidy
4,8 g
z toho cukry
0 g
Vláknina
0,2 g
Bielkoviny
13,4 g
Sodík
0,6 g
10
Vitamín B6
0,7 mg
50
Mangán
0,3 mg
15
Draslík
32 mg
1,6
Horčík
15 mg
4
Zinok
0,9 mg
9
Selén
3 ug
5,5
* % ODD – % odporúčanej dennej dávky, 1 dávka zodpovedá 20 g

Aminokyselinové spektrum:

BCAA
10 g
L-leucín
5 g
L-izoleucín
2,5 g
L-valín
2,5 g
L-glutamín
5 g

Upozornenie

Dodržujte odporúčaný postup dávkovania. Nevhodné pre deti, mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza rozmanitú stravu. Nápoj spotrebujte do 1 hodiny od namiešania. Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, produktov obsahujúcich lepok a sójový lecitín. Vhodné pre vegetariánov. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po otvorení vždy starostlivo uzavrite veko nádoby. Skonzumujte najlepšie do 3 mesiacov od otvorenia alebo do dátumu minimálnej trvanlivosti.

Pozrite tiež ostatné produkty značky Reflex Nutrition, ktoré sú v kategóriách Aminokyseliny, Šport a Krátka exspirácia. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii BCAA.

EAN: 5002936432
Značka: Reflex Nutrition
Veľkosť balenia: 400 g
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Vlastnosti: S príchuťou
Príchuť: Mix ovocia
Originálny názov: II. akosť BCAA Intra Fusion® 400 g ovocná zmes
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 5002936432
Značka: Reflex Nutrition
Veľkosť balenia: 400 g
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Vlastnosti: S príchuťou
Príchuť: Mix ovocia
Originálny názov: II. akosť BCAA Intra Fusion® 400 g ovocná zmes
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia