iHealth FIT HS2S Chytrá osobná váha

Chytrá osobná váha s meraním BMI a možnosťou nastavovania osobných cieľov (schudnutie, nabranie svalovej hmoty a pod.).

Chytrá osobná váha s meraním BMI a možnosťou nastavovania osobných cieľov (schudnutie, nabranie svalovej hmoty a pod.).

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 1 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Chytrá osobní váha iHealth HS2S sa stane nielen krásnym doplnkom vašej domácnosti, ale predovšetkým umožňuje komplexné sledovanie a meranie celej rady životne podstatných hodnôt. Vie omnhoho viac než iba merať hmotnosť a BMI idex. Čo takto si naplánovať nejaký osobný cieľ? Chcete napríklad schudnúť, alebo naopak nabrať svalovú hmotu?

V spojení s iHealth tlakomerom, iHealth snímačom dennej aktivity a kvality spánku a iHealth pulzným oxymetrom získate širší pohľad na svoje zdravie, športovú kondíciu a životný rytmus. V aplikácií iHealth MyVitals (zdarma pre iOS a Android) môžete sledovať a vyhodnocovať trendy vývoja všetkých meraných charakteristík vášho tela a aktivít. Nastavte si osobný cieľ, ktorý chcete dosiahnúť do určitého termínu. Sledujte jeho plnenie a získajte radu ďalších motivačných informácií. V praxi tiež oceníte jednoduchý a čistý design váhy, taktiež aj nízku hmotnosť.

Automatický prenos nameraných hodnôt

Chytrá osobná váha iHealth LINA HS2 sa sama automaticky bezdrôtovo spojí s aplikaciou iHealth MyVitals na vašom iOS alebo Android mobilnom zariadení alebo s vašim osobným účtom na iHealth.com, kam prenesie všetky namerané hodnoty.

Prehľadné zobrazenie výsledkov

Aplikácia iHealth MyVitals zobrazí na displeji všetky namerané hodnoty vášho tela. Cennou funkcionalitou je zobrazenie grafov dlhodobe prevádzaných meraní a porovnanie aktuálne nameraných hodnôt s dlhodobým osobným trendom. Dôležité údaje zobrazuje aj samotná váha, a do vďaka jasnému LED panelu. Ten je integrovaný priamo v tele váhy.

Zdieľanie nameraných hodnôt

Priamo z aplikácie iHealth MyVitals je možné namerané hodnoty odoslať priateľom, rodine alebo lekárovi.

Komplexné sledovanie osobnej zdravotnej kondície

Aplikácia iHealth MyVitals umožňuje komplexné sledovanie merania celej rady životne podstatných hodnôt, evidenciu fyzickej aktivity a príjmu energie v potrave. Na to naväzuje funkcionalita plánovania osobných cieľov, sledovanie ich plnenia a plánovanie konkrétnych aktivít.

Osobné ciele

iHealth MyVitals umožňuje definovať cieľ úpravy vašej telesnej kondície za daný čas. Užívateľ napríklad zadá: chcem schudnúť o 5 kg za tri mesiace, alebo chcem si zachovať telesnú hmotnosť,ale zvýšiť podieľ svalovej hmoty o 2 kg na úkor tuku, za 5 mesiacov. K dispozícií následne máte grafy priebežného plnenia zadaného cieľa a ďalšiu motivační podporu.

Nezávislosť merania

Pokiaľ práve nemáte svoje mobilné zariadenie po ruke, nevadí. Váha iHealth HS2S v sebe ukládá hodnoty posledných 500 meraní a vašu hmotnosť bude ukazovať na svojom displeji. akonáhle sa kedykoľvek neskôr bezdrôtovo spojí s vaším mobilným zariadením, všetky dáta sa prenesú automaticky.


Uživateľské účty

V rámci aplikácie iHealth MyVitals je možné merať hodnoty jednorazovo, alebo si založiť užívateľský účet a nechať zariadenie namerané hodnoty automaticky ukladať do pamäte. Na jednom zariadení je možné vytvoriť užívateľské účty viac ľudom a viesť napríklad záznamy celej rodiny. Každý užívateľ zadá vo svojom účte ďalšie veličiny ako telesnú výšku a vek, ktoré napomáhajú lepšie vyhodnocovať namerané hodnoty.

Cloudový účet

Pokiaľ si na stránkach výrobcu iHealth založíte svoj online užívateľský účet a spojíte ho so svojim účtom na vašom mobilnom zariadení, môžete všetky úkony vrátanie sledovania nameraných hodnôt prevádzať taktiež z vášho počítača. V prípade straty alebo poškodenia mobilného zariadenia tak neprídete o svoje namerané osobné hodnoty. Jednoduchým prepojením viac zariadení s inline účtom, napri. chytrého telefónu a tabletu, následne môžete meranie prevádzať s akýmkoľvek z pripojených zariadení a výsledky sledovať na ostatných.

Vlastnosti a špecifikácie

 • Chytrá osobná váha
 • Meria hmotnosť a index BMI
 • Povrch z tvrdeného skla
 • LED displej v tele váhy
 • Spolupracuje s aplikáciou iHealth MyVitals pr iOS a Android zdarma
 • Bezdrôtový prenos meraných hodnôt do mobilného zariadenia cez Bluetooth 4.1
 • Definícia viacerých užívateľských účtov na jedinom mobilnom zariadení
 • Možnosť ukladania, editácie a prehliadania hodnôt na cloudovom účte, prístup z počítača
 • Prepojenie viacerých mobilných zariadení s jediným užívateľským účtom
 • Voľba jednotiek hmotnosti: libry/kilogramy
 • Hmotnosť: 1850 g bez batérií
 • Rozmer: 306mm × 306mm × 26,6 mm
 • Batérie: 4x 1,5V batérie AAA
 • Meracia metóda: automatické elektronické meranie
 • Rozsah meranej hmotnosti: 5-180 kg


Obsah balení

 • Chytrá osobná váha iHealth HS2S
 • 4x AAA batérie
 • 4x nástavce na nožičky

Pozrite tiež ďalšie produkty značky iHealth, ktoré nájdete v kategóriách Zdravotnícky materiál, Zdravotná technika a Váhy. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Osobné váhy.

EAN856362005135
ZnačkaiHealth
Režim výdaja  Zdravotnícke prostriedky
Originálny názoviHealth LINA HS2 Chytr? osobn? v?ha
Na stiahnutiePríbalová informácia