HiPP 2 BIO Combiotik následná mliečna výživa (od ukončeného 6. mesiaca) 500 g

HiPP 2 BIO Combiotik následná mliečna výživa (od ukončeného 6. mesiaca) 500 g

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Výhody produktu

BIO BIO

Certifikáty

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

HiPP 2 BIO Combiotik, následná mliečna dojčenská výživa, je vhodná len pre výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca a mala by tvoriť len časť zmiešanej stravy.
Zloženie je založené na posledných výsledkoch výživových expertov. Navyše v HiPP BIO kvalite. HiPP BIO Combiotik je najnovšia generácia mliečnej výživy prispôsobená výživovým požiadavkám Vášho dieťaťa so starostlivo vybranými BIO surovinami a s unikátnou kombináciou hodnotných zložiek inšpirovaných materským mliekom.

Obsahuje:

  • PROBIOTIK a PRAEBIOTIK - Prírodné kultúry mliečneho kvasenia, ktoré sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku. Materské mlieko prirodzene obsahuje probiotické kultúry v individuálnej variabilite a množstve
  • Vitamíny C a D - Podporujú správnu funkciu imunitného systému
  • Omega-3 ALA (kyselina alfa-linolenová) - Dôležité pre rozvoj mozgu a nervových buniek a tým pre zdravý rast vášho dieťaťa
  • DHA (kyselina dokozahexaenová) - Při dennom príjme 100mg prispieva k normálnemu vývoju zraku u dojčiat
  • Železo - Prispieva k normálnemu kognitívnemu vývinu
  • Z cukrov iba laktózu
  • Vitamíny C, D, železo a DHA ako všetka následná mlieka

Použitie

Pri príprave je potrebné postupovať podľa návodu na prípravu na obale výrobku.
Pitná voda sa pred každou prípravou čerstvo prevarí a nechá sa vychladnúť na 40-50°C. 2/3 pripravenej vody sa naleje do fľaše. Odmerka sa zľahka naplní výrobkom a zarovná. Odmerané množstvo výrobku sa vloží do fľaše. Fľaša sa uzatvorí a dôkladne pretrepe. Pridá sa zostatok vody a opäť niekoľkokrát dôkladne pretrepe. Ochladí sa na teplotu vhodnú na pitie (cca 37°C). Teplota sa preverí.

Upozornenie

Nesprávna príprava alebo uchovávanie pripravenej fľaše by mohlo viesť k ohrozeniu zdravia dieťaťa - napr. nárastom nežiaducich bakteriálnych zárodkov. Preto sa pripravuje výživa pred každým kŕmením čerstvá. Zostatky sa opakovane nepoužívajú. Fľaša a všetky jej súčasti sa vždy starostlivo vymyjú. Otvorený obal ihneď po odobraní výrobku sa dobre uzavrie. Uchováva sa v suchu pri max. 25°C a je potrebné zamedziť kolísaniu teplôt. Výrobok sa má spotrebovať do 3 týždňov od otvorenia obalu.
Pri kŕmení nenechávať dieťa bez dozoru! Nezohrievať výživu v mikrovlnnej rúre (nebezpečenstvo popálenia)!

Dojčenie je to najlepšie pre každé dieťa. Následné mlieko sa má používať len na základe odporúčania lekára, alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa. Má byť iba súčasťou zmiešanej stravy dieťaťa a nemá sa používať ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života. Tak ako materské mlieko, aj dojčenské výživy obsahujú sacharidy, ktoré sú dôležitou súčasťou výživy dieťaťa. Častý alebo trvalý kontakt zubov so sacharidmi môže spôsobiť vznik zubného kazu. Preto sa nenecháva dieťa dlho piť z fľaše, ale keď je to už vhodné, naučí sa čo najskôr piť z pohára. Je potrebné venovať pozornosť vyváženej strave a zdravému spôsobu života dieťaťa.

Zloženie

Odtučnené mlieko, produkt mliečnej srvátky, rastlinné oleje (palmový olej, repkový olej, slnečnicový olej), laktóza, galaktooligosacharidy z laktózy, rybí olej, chlorid vápenatý, citran draselný, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, uhličitan vápenatý, tyrozín, tryptofán, citrát sodný, uhličitan horečnatý, síran železnatý, stabilizátor, kyselina mliečna, cysteín, askorbát sodný, kyselina askorbová, askorbyl-6-palmitát (vitamín C), nikotínamid, prírodné kultúry mliečneho kvasenia (Lactobacillus fermentum hereditum), oxid zinočnatý, pantothenát vápenatý, DL-alfa tokoferyl acetát (vitamín E), síran meďnatý, retinyl acetát (vitamín A), tiamín hydrochlorid (vitamín B1), hydrochlorid pyridoxínu (vitamín B6), jodičnan draselný, kyselina listová, selénan sodný, síran manganatý fytomenadión (vitamín K), cholekalciferol (vitamín D), biotín.

Pozrite tiež ďalšie produkty značky HiPP, ktoré sú v kategóriách Matka a dieťa, Pokračovacie dojčenské mlieka a Detská výživa a nápoje. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Pokračovacie dojčenské mlieka.

EAN: 4062300365995
Značka: HiPP
Produktová rada: Hipp Combiotik
Vlastnosti: BIO, Bez pridaného cukru
Certifikáty: BIO
Veľkosť balenia: 500 g
Vek: 6 - 12 mes.
Originálny názov: HIPP MLIEKO 2 BIO Combiotik plv 500 g (od 6m+)
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 4062300365995
Značka: HiPP
Produktová rada: Hipp Combiotik
Vlastnosti: BIO, Bez pridaného cukru
Certifikáty: BIO
Veľkosť balenia: 500 g
Vek: 6 - 12 mes.
Originálny názov: HIPP MLIEKO 2 BIO Combiotik plv 500 g (od 6m+)
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia