HIPP ML.SPEC.VYZ.ANTI-REFLUX 500G 2305-02 INOV.

HIPP ML.SPEC.VYZ.ANTI-REFLUX 500G 2305-02 INOV.

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Špeciálna dojčenská výživa HiPP AR pomáha pri častom grckaní, obsahuje prírodné zahusťovadlo karubín (= svätojánsky chlieb, hodnotná, prírodná vláknina), vďaka tomu je zahustená a spôsobuje, že potrava zostáva v žalúdku dlhšie. Tým sa znižuje návrat potravy do pažeráka (reflux) a teda i grckanie. Špeciálna dojčenská výživa je vhodná pre deti od narodenia. Špeciálna dojčenská výživa HiPP AR je potravina určená pre zvláštne lekárske účely. Je vhodná na dietetickej liečbe pri častom grckaní v dojčenskom veku a môže byť podávaná ako výlučná výživa. Ak budete chcieť použiť túto špeciálnu dojčenskú výživu, poraďte sa prosím s lekárom alebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa.

Vlastnosti:

  • Obsahuje prírodné zahusťovadlo karubín (= svätojánsky chlieb, hodnotná, prírodná vláknina), vďaka tomu je zahustená a spôsobuje, že potrava zostáva v žalúdku dlhšie
  • S obsahom prírodných kultúr mliečneho kvasenia, izolované z materského mlieka
  • S obsahom esenciálnych omega 3 mastných kyselín dôležitých pre vývoj mozgu, nervových buniek a zraku
  • Bez obsahu lepku
  • Ľahko stráviteľná
  • Značka HiPP sa výrobou detských príkrmov zaoberá už od roku 1932

Návod na prípravu

Pitnú vodu pred každou prípravou čerstvo prevaríme a necháme vychladnúť na teplotu cca 40 až 50 °C. 2/3 pripravenej vody nalejeme do fľaše. Odmerku zľahka naplníme výrobkom a opačnou stranou noža zarovnáme. Odmerané množstvo výrobku pridáme do fľaše. Fľaša uzavrieme a dôkladne pretrepeme. Pridáme zvyšok vody a opäť niekoľkokrát dôkladne pretrepeme. Schladíme na teplotu vhodnú na pitie (cca 37 °C). Teplotu overíme.

Upozornenie

Pri kŕmení držte dieťa vždy v náručí. Nenechávajte dieťa bez dohľadu.
HiPP AR podávajte len na odporúčanie lekára a pod lekárskym dohľadom. Výživa je vhodná ako jediný zdroj výživy pre dojčatá od narodenia, rovnako ako od ukončeného 6. mesiaca veku v rámci zmiešanej stravy, ak nemôžu byť dojčené. Na diétny režim pri výžive dojčiat, ktoré grckajú.
Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie novorodencov. Zavádzanie náhradnej dojčenskej výživy konzultujte s vaším lekárom alebo kompetentným zdravotníckym odborníkom. Účelom náhradného dojčenského mlieka je zastúpiť materské mlieko v prípade, keď sa matka rozhodne prestať dojčiť alebo z určitých dôvodov dojčenie nie je možné.

EAN: 4062300355569
Originálny názov: HIPP ML.SPEC.VYZ.ANTI-REFLUX 500G 2305-02 INOV.
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 4062300355569
Originálny názov: HIPP ML.SPEC.VYZ.ANTI-REFLUX 500G 2305-02 INOV.
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia