Herrens Mark Red Clover Extract (extrakt z ďateliny lúčnej) 1l

Herrens Mark Red Clover Extract (extrakt z ďateliny lúčnej) 1l

Herrens Mark Red Clover Extract - Extrakt z ďateliny lúčnej s baktériami mliečneho kvasenia - pre ženy po menopauze a v období okolo nej.

Ľutujeme, tento produkt už nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Herrens Mark Red Clover Extract (extrakt z ďateliny lúčnej) 1l

Ďatelina lúčna (červená ďatelina) pomáha udržiavať pokojné a pohodlné klimaktérium. Pomáha ženám riešiť príznaky ohlasujúce menopauzu, ako sú návaly tepla, potenie, nepokoj a podráždenosť. 

Užívanie extraktu z ďateliny lúčnej

Aj keď sa pridáva šalvia, mäta a medovka, extrakt má stále jedinečnú kyslastú chuť po tráve. Ak Vám nechutí, zmiešanie extraktu s ananásovým alebo multivitamínovým džúsom ľahko chuť zakryje. Najlepšie maskuje chuť trávy ananásový džús. Extrakt sa môže zmiešať aj so smoothie alebo môžete pridať stéviu.

Mliečne kvasenie

Baktérie mliečneho kvasenia sa nachádzajú všade v prírode. My ich využívame počas výrobného procesu. Rastliny dôkladne očistíme a vytlačíme z nich šťavu, ktorú uložíme do špeciálnej nádrže, kde prirodzene začne proces mliečneho kvasenia. Pri použití mliečnej fermentácie sa pH zníži na úroveň okolo 4. Takéto pH prežijú iba baktérie mliečneho kvasenia. Týmto spôsobom sa produkt môže dodávať nepasterizovaný a plný živých baktérií mliečneho kvasenia.

S produktom preto dostávate aj dennú dávku baktérií mliečneho kvasenia.

Patentovaný proces – Fytoestrogény

Herrens Mark Red Clover Extract sa čistí mliečnym kvasením. Dokiaľ sa extrakt ďateliny lúčnej takto neošetrí, vzácne fytoestrogény zostávajú viazané na molekuly sacharidov. Proces mliečnej fermentácie uvoľňuje molekuly sacharidov z väzby na fytoestrogény a táto takzvaná aglykónová forma fytoestrogénov sa veľmi ľahko vstrebáva do tela.

Tento proces je v patentovom konaní.

Skladovanie

Skladujte pri izbovej teplote. Po otvorení odporúčame extrakt uchovávať v chladničke, pretože najlepšie chutí studený. Trvanlivosť zostáva rovnaká aj po otvorení.

Prirodzený spôsob spracovania a zabránenie oxidácie

Použitie vzduchotesného systému „bag-in-box“ (vak v krabici) zaručuje stabilný, praktický a hygienický obal, ktorý chráni produkt pred oxidáciou, ktorá by mohla ovplyvniť jeho trvanlivosť. Preto nie je potrebné pridávať alkohol alebo iné konzervačné látky. Keď sa vak vyprázdňuje, zmršťuje sa okolo zvyšku extraktu a zabraňuje prístupu kyslíku. Preto sa trvanlivosť extraktu nemení ani po otvorení. To robí Herrens Mark Red Clover Extract produktom najvyššej kvality.

Herrens Mark spolupracuje s vedcami, výskumnými ústavmi a fytoterapeutmi na vývoji a výskume všetkých svojich výrobkov. Účinnosť produktu bola overená vo dvoch randomizovaných, dvojito zaslepených štúdiách s použitím placeba. Výsledky týchto štúdií boli publikované v roku 2017 v prestížnych svetových odborných časopisoch.

Herrens Mark v plnom rozkvete

Herrens Mark je špecializovaná biofarma zameraná na vývoj rastlinných extraktov fermentovaných mliečnym kvasením. Výťažok ďateliny lúčnej sa vyrába na farme Broendegården v Dánsku. Všetky rastliny sa pestujú v poliach okolo farmy, zbierajú sa čerstvé a starostlivo sa spracovávajú vo vlastných výrobných priestoroch. Pred pridaním extraktov z medovky, mäty a šalvie je extrakt ďateliny lúčnej očistený procesom mliečnej fermentácie.

Upozornenia

Menopauza je posledné menštruačné krvácanie. Potom nastáva obdobie klimaktéria. Herrens Mark Red Clover Extract bol vyvinutý špeciálne pre ženy vo veku okolo menopauzy (perimenopauza) a po menopauze (v klimaktériu). Nesmie sa používať predtým, ako sa objavia príznaky ohlasujúce menopauzu.

V zriedkavých prípadoch môžu niektoré ženy zaznamenať príznaky podobné menštruácii počas užívania produktu po menopauze. Ak sa vyskytnú tieto príznaky, denná dávka sa má znížiť. Z našich skúseností po znížení dávky príznaky vymiznú.

Neodporúčame používať výrobok v prípade návalov tepla, ktoré nie sú spôsobené menopauzou. V týchto prípadoch kontaktujte svojho lekára. Produkt sa nemá používať počas tehotenstva a dojčenia.

Výživový doplnok

Dávkovanie

Odporúčané dávkovanie je 120 ml (4 kalíšky) denne, rozdelené na dve dávky, ráno a večer. Po 2-3 týždňoch, akonáhle zaznamenáte účinok, môžete znížiť dávku na 60 ml (2 kalíšky) raz denne. Denná dávka sa má odmeriavať podľa individuálnych potrieb, avšak býva to 60-120 ml (2-4 kalíšky). Denná dávka by nemala presiahnuť 120 ml (4 kalíšky).

Odporúčame užívať extrakt zároveň s jedlom. Ak zabudnete dávku užiť, nasledujúcu dávku neopakujte. Jednoducho pokračujte v používaní množstva, ktoré vyhovuje vašim potrebám.

Dôležité: Pred použitím vždy dobre pretrepte!

Zloženie

91% fermentované šťavy z ďateliny lúčnej (Trifolium pratense L., celá rastlina) *, 9% zmes výťažkov z medovky lekárskej (Melissa officinalis L., celá rastlina) *, mäty piepornej (Mentha × Piperita L., celá rastlina) *, šalvie lekárskej (Salvia officinalis L., celá rastlina) *, fermentované pridaním kultivovaných baktérií mliečneho kvasenia.

* Z organického (bio) poľnohospodárstva

Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste. Produkt sa musí skladovať mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky nenahradzujú rozmanitú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Produkt je určený pre dospelé ženy.

EAN: 5704781200011
Výrobca: Axonia Pharma s.r.o.
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Originálny názov: Herrens mark Red Clover Extract 1x1 l

Doplňujúce informácie

EAN: 5704781200011
Výrobca: Axonia Pharma s.r.o.
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Originálny názov: Herrens mark Red Clover Extract 1x1 l