GreenFood Nutrition Performance Pre-BCAA Juicy Raspberry 420 g

Darček pre vás
Vegánske

GreenFood Nutrition Performance Pre-BCAA Juicy Raspberry 420 g

Extrémne účinná predtréningová zmes zameraná na maximálny výkon a ochranu svalovej hmoty pri náročnom tréningu.

Môžete mať už zajtra možnosti doručenia Skladom 2 ks
25,73 €
Cena za 10 g: 0,61 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €
Darček: Pill box GreenFood Nutrition ako darček.

Výhody produktu

Vegánske Vegánske
Bezgluténový Bezgluténový
Pill box GreenFood Nutrition!

Akcia!
Pri nákupe produktov GreenFood Nutrition nad 20 € od nás získate ako darček Pill box GreenFood Nutrition zadarmo!*

*Platí do vydania zásob.

Pre-BCAA vyhľadávajú športovci orientovaní na:

  • Maximálna silu
  • Kvalitnú regeneráciu
  • Ochranu svalovej hmoty
  • Maximálny svalový výkon
  • Maximálnu intenzitu tréningu
  • Maximálne napumpovanie svalov
  • Maximálnu intenzitu pri tréningu

Obsažené látky

Aminokyseliny BCAA predstavujú základné stavebné kamene každej bielkoviny. Vetvené aminokyseliny patria medzi esenciálne, ktoré si telo nevie vytvoriť samo a musí ich prijímať stravou aj v podobe potravinových doplnkov. BCAA sú dôležité počas intenzívneho tréningu a hneď po ňom. Teda v čase, keď si ich telo samo nedokáže syntetizovať v dostatočnom množstve.

Účinky A-AKG sú dobre známe každému, kto chce posilniť výsledky silového tréningu.

A-AKG prispieva k tvorbe oxidu dusnatého (NO), ktorý sa podieľa na vazodilatáciu (rozšírenie ciev) a uvoľnenie ciev. Do svalov sa tak dostáva viac kyslíka a živín, vďaka čomu sa zlepšujú výsledky silového tréningu. Mimo prekrvenia súvisia účinky A-AKG tiež so zvýšením pokojovej hladiny rastového hormónu. V kombinácii s cvičením sa tento účinok ešte navyšuje.

Citrulline Malate je neesenciálna aminokyselina, ktorej účinky súvisia s produkciou oxidu dusnatého, ktorý má vplyv na zvýšenie prietoku krvi do svalov. Tieto vlastnosti

Citrullin Malate sú veľmi dobre známe každému, kto je orientovaný na podporu výsledkov cvičenia.

Beta Alanín je neesenciálna aminokyselina, ktorá je prekurozem karnozínu. Počas výkonu sa vo svaloch hromadia metabolity spôsobujúce svalovú únavu - napríklad vodíkové ióny. Karnozín ich koncentráciu znižuje a tým pomáha oddialiť vyčerpanie. Beta-alanín tak možno odporučiť pri dlhotrvajúcom fyzickom výkone - pri posilňovaní, pri vytrvalostnom aj inom druhu športu.

Taurín je sírna aminokyselina s unikátnou schopnosťou zvyšovať účinok fyzickej alebo duševnej činnosti. Hlavnou funkciou Taurínu v organizme je podpora fyzickej funkčnosti svalovej hmoty, a to najmä prostredníctvom tlmenia silnej oxidačnej záťaže, ktorá vzniká vďaka nadmernej fyzickej námahe a preťaženia organizmu. Telo si Taurín vie vytvoriť samo, ale proces jeho tvorby je pomerne náročný a spomaľuje sa vplyvom únavy a stresu. Preto má v danom prípade suplementácia svoj nezastupiteľný význam.

Odporúčaná denná dávka

1x denne 1 dávku (1 odmerku) rozmiešajte v 300 ml vody a vypite najlepšie 30 minút pred tréningom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Výživové údaje

Výživové údaje

V dennej dávke 11,3 g

BCAA 2:1:1

4000 mg

Citrulin malát 2:1

3000 mg

A-AKG

1500 mg

Beta alanín

1500 mg

Taurín

1000 mg

Zloženie

BCAA 2: 1: 1 (L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín), citrulín malate 2: 1 (aminokyselina), A-AKG (aminokyselina), beta alanín (aminokyselina), aróma malina, taurín ( aminokyselina), maltodextrín, farbivo - prášok z červenej repy, protihrudkujúca látka - oxid kremičitý, sladidlo - sukralóza.

GMO: Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.

Ionizácia: Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia, ako je definované v Smernici Európskeho parlamentu a Rady č. 1999/2 / ES v znení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.

Výroba je certifikovaná podľa ISO 22000: 2018.

Upozornenie na obale

Doplnok stravy so sladidlom. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, mladistvých, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Pozrite tiež ostatné výrobky značky GreenFood Nutrition, ktoré nájdete v kategóriách Aminokyseliny, Šport a Anabolizéry a stimulanty. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Predtréningové stimulanty.

EAN: 8594193925964
Značka: GreenFood Nutrition
Veľkosť balenia: 420 g
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Vlastnosti: Vegan, Bezgluténový výrobok, GMO-free
Príchuť: Malina
Originálny názov: GreenFood Nutrition Performance Pre-BCAA Juicy Raspberry 420g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 8594193925964
Značka: GreenFood Nutrition
Veľkosť balenia: 420 g
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Vlastnosti: Vegan, Bezgluténový výrobok, GMO-free
Príchuť: Malina
Originálny názov: GreenFood Nutrition Performance Pre-BCAA Juicy Raspberry 420g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia