Garmin Fenix6 Solar, Silver/Black Band

Garmin Fenix6 Solar, Silver/Black Band

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Variant hodiniek Fenix ​​6 s minerálnym tvrdeným Gorilla Glass sklíčkom so solárnym dobíjaním, bez máp, hudby a WiFi. Kultový, všestranné, chytré, multišportovou hodinky vhodné pre šport, do práce aj do spoločnosti.

Podrobnosti:

 • Veľký 1,3 "farebný, skvele čitateľný (aj na priamom slnku) a zároveň úsporný Chroma displej s vysokým rozlíšením
 • Tvrdené sklíčko so solárnym dobíjaním
 • Príjem signálu satelitných systémov GPS, GLONASS a GALILEO
 • Integrovaný optický snímač srdcového tepu (meria tep aj pod vodou pri plávaní) a pulzný oximeter
 • 3-osý kompas, gyroskop, barometrický výškomer, akcelerometer, teplomer
 • Bezkontaktné platby Garmin Pay
 • Možnosť pripojenia externých senzorov cez ANT + alebo Bluetooth
 • Celodenné monitorovanie aktivity, srdcového tepu, hladiny stresu, energie a kvality spánku
 • Smart notifikácia z mobilného telefónu (prichádzajúce volania a SMS)
 • Možnosť personalizácie vzhľadov a doplnkov prostredníctvom Connect IQ
 • QuickFit ™ remienky pre rýchlu a jednoduchú výmenu bez použitia akýchkoľvek nástrojov
 • STRAVA segmenty
 • Funkcie LiveTrack a GroupTrack pre online sledovanie pozície jednotlivca či celej skupiny v reálnom čase
 • Automatické rozpoznanie nehody s možnosťou odoslania núdzové správy s údajom o polohe na vopred nastavené tel. čísla
 • Vodotesné prevedenie do 10 ATM
 • Dlhá výdrž batérie: až 36 hodín s príjmom GPS, až 48 dní v najúspornejším režime hodiniek
 • Verzia hodiniek bez máp a prehrávanie hudby

Fenix6 sú unikátne všestranné chytré multišportovou hodinky spájajúce v sebe dokonoalý vzhľad v elegantnom tele, vyrobenom v kombinácii z ľahkých a ušľachtilých materiálov, so špičkovými športovými, outdoorovými a smart funkciami. Ich prednosťou je aj extrémne dlhá výdrž, ktorá je navyše u najvyššieho radu fenix6X PRO Solar predĺžená možnosťou solárneho nabíjania. Rovnako ako u predchádzajúcich modelov je aj nová šiesta rad FENIX vyrábaná v troch veľkostiach: menšia a elegantný fenix6S, stredne veľké fenix6 a väčšie a robustné fenix6X. Narozdiel od predchádzajúcej rady sa však nové Fenix ​​nelíšia len veľkosťou tela hodiniek, ale zväčšil sa aj displej. U fenix6S je zachovaný priemer displeja 1,2 ", u fenix6 sa displej zväčšil na 1,3" (o 18% väčšia plocha displeja) au fenix6X je to 1,4 "(väčšia plocha o 36%). Samozrejmosťou ostáva úspornosť a zároveň perfektné čitateľnosť chroma displeja, a to aj na priamom slnečnom svetle, v znížených svetelných podmienkach je naopak k dispozícii podsvietenie s nastaviteľnou úrovňou jasu.

Novo sú fenix6 pre zachovanie prehľadnosti rozdelené do 4 modelových skupín (kategórií), podľa ponúkaných funkcií a materiálov, z ktorých je vyrobené sklíčko kryjúce displej.

 • Pri základných modeloch je uprednostnená dostupná cena pri zachovaní všetkých podstatných a dôležitých funkcií, vynechané sú len mapy, prehrávač hudby a WiFi. Sklíčko hodiniek je vyrobené z odolného chemicky tvrdeného skla Gorilla Glass 3
 • Pri modeloch s označenie PRO sú všetky ponúkané funkcie, vrátane máp (Topo mapa Európy, zimné lyžiarske mapy a mapy golfových ihrísk celého sveta), MP3 prehrávača hudby a bezdrôtového pripojenia WiFi
 • Modely s označením Sapphire ponúkajú všetky funkcie ako verzie PRO a navyše majú odolnejší zafírové sklíčko, plus niektoré modely z tejto rady majú tiež telo a remienky z prémiových materiálov (titán, nylon, koža)
 • Dva modely z najväčšej veľkosti fenix6X nesú označenie PRO Solar. Tieto majú špeciálne sklíčko, umožňujúce solárne dobíjanie batérie hodiniek a ešte viac tak predlžujú jej výdrž. Pri oboch modelov je naviac tiež použitý u všetkých kovových častí ľahší titán

Garmin fenix6 jsou především špičkovým sporttestrem s mnoha profily sportovních aktivit a pokročilým plánováním tréninků a vyhodnocováním výkonosti. K dispozici jsou profily pro běh, cyklistiku, plavání, lyžování, veslování, fitness aktivity, silový trénink, golf, triatlon a další. Každý z profilů si navíc můžete upravit podle svých potřeb, datová pole a obrazovky jsou libovolně nastavitelné. U aktivit si lze nastavit alarmy (na srdeční tep, vzdálenost, tempo/rychlost atd.), délky okruhů, vytvářet a stahovat tréninky (včetně intervalových) a cíle.

Po uložení se zaznamenaná aktivita automaticky přenese do tréninkového denníku Garmin Connect. Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím bluetooth do telefonu v případě mobilní aplikace, či do počítače prostřednictvím WiFi nebo manuálně připojením k USB. Po uložení aktivity jsou k dispozici data s komplexním vyhodnocením tréninku, včetně doporučené doby regenerace, tréninkového efektu a přehledných grafů v aplikaci. Hodinky jsou také uzpůsobeny pro celodenní monitorování Vaší aktivity (kroky, vystoupaná patra, spálené kalorie, aktivní minuty), měření srdečního tepu, okysličení a schopnosti absorbovat kyslík (pulsní oxymetr), kvality spánku a na základě všech naměřených hodnot jsou schopné vyhodnotit mimo jiné i míru nahromaděného stresu, či hodnotu fyzické energie (body battery).

Pozrite tiež ďalšie produkty značky Garmin, ktoré nájdete v kategóriách Šport - zábava a Elektro. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Smart hodinky_old.

EAN: 753759251789
Značka: Garmin
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Garmin fenix6 Solar, Silver/Black Band
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 753759251789
Značka: Garmin
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Garmin fenix6 Solar, Silver/Black Band
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia