Garmin fenix5 Silver Optic, Black band

Garmin fenix5 Silver Optic, Black band

Kultové chytré a všestranné športové GPS hodinky. Prednosťou modelu Fenix5 Silver Optic, Black band je strieborná luneta (v porovnaní s tmavšími lunetami je odolnejšia proti poškriabaniu) a čierny, decentný remienok vhodný aj pre použitie aj v čase, kedy nešportujete.

Ľutujeme, tento produkt už nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Garmin fenix5 Silver Optic, Black band

 • integrovaný optický snímač srdcového tepu
 • farebný, skvelo čitateľný a zároveň úsporný Chroma displej s vysokým rozlíšením
 • nové QuickFit™ remienky pre rýchlu a jednoduchú výmenu bez použitia akýchkoľvek nástrojov
 • príjem signálu satelitných systémov GPS a GLONASS
 • vysoko citlivá EXO anténa zasadená v kovovej lunete hodiniek
 • možnosť pripojenia externých senzorov cez ANT+ alebo Bluetooth
 • 3-osý kompas, gyroskop, barometrický výškomer a akcelerometer
 • vodotesné prevedenie do 10 ATM
 • smart notifikácie z mobilného telefónu
 • možnosť personalizácie vzhľadov prostredníctvom Connect IQ a Face-It aplikácie
 • monitorovanie dennej aktivity a spánku
 • STRAVA live segmenty
 • Group Track pre sledovanie pozície členov v skupine

Fenix5 sú prémiové multišportové GPS hodinky vhodné pre športovcov, vyznávačov outdooru aj pre bežné nosenie, vďaka jednoduchej zmene vzhľadu prostrednictvom jednoducho vymeniteľných remienkov so systémom uchytenia QuickFit™ vhodné pre akúkoľvek príležitosť či spoločenskú udalosť. Oproti predchádzajúcej generácii prichádzajú nové fénix s troma rôznymi variantami vzhľadu a veľkosti samotného tela hodiniek.

Tri veľkosti

Hodinky fenix5 sa vyrábajú v troch veľkostiach. Najväčšie fenix5X sú vyrábané v osvedčenom designe a veľkosti, na ktoré ste zvyknutí už z predchádzajúcej tretej generácie týchto hodiniek, s priemerom 51mm. Klasické fenix5 ponúkajú podobný vzhľad, avšak kompaktnejšie rozmery s priemerom 47mm. A najmenšie fenix5S prinášajú nový elegantný design a svojimi rozmermi sú ideálne aj pre menšie dámske zápästie, majú priemer 42mm.

Optický snímač srdečného tepu

Integrovaný optický snímač srdečného tepu, umiestnený na spodnej strane hodiniek, meria váš tep priamo zo zápästia a monitoruje ho 24 hodín denne, bez toho aby akokoľvek obmedzoval vaše pohodlie.

Displej s vysokým rozlíšením

Nový farebný Chroma displej, optimalizovaný pre športové a outdoorové aktivity, ponúka perfektnú čitateľnosť aj na priamom slnečnom svetle a vysoké rozlišenie 240x240 pixelov u fenix5 a fenix5X a 218x218 u menších fenix5S. K dispozícii je aj odstupňovaná intenzita podsvietenia.

Viac kontroly

Vylepšené užívateľské rozhranie ponúka lepšiu kontrolu nad funkciami, aplikáciami a profilmi aktivít

QuickFit™ remienky

Novo riešené uchytenie remienkov QuickFit™ umožňuje ich rýchlu výmenu behom okamžiku a to bez nutnosti použitia akýchkoľvek nástrojov, jednoducho slačte poistku a remienok odopnete a rovnakým spôsobom ho nacvaknite späť. Prevedenie poistky naviac vylučuje nechcené či samovoľné odopnutie remienku, nemusíte sa tak obávať straty hodinek.
Remienky pre nové fénixy sa predávajú v troch rozmeroch: pre fenix5s sú remienky v šírke 20mm, pre fenix5 22mm a pre fenix5X sa dodávají remienky so šírkou 26mm. Na výber je z mnohých farieb a materiálov, od športovejších silikónových, cez kožené či semišové až po kovové (z nerez ocele). Máte tak možnosť pre každú príležitosť či spoločenskú udalosť zvoliť najvhodnejší typ remienka a vďaka systému rýchlej výmeny QuickFit™ tiež jednoduchšie a rýchlejšie než kedykoľvek predtým.

Aplikácie tretích strán

Garmin neustále prehlbuje spoluprácu s vývojármi popredných spoločností, aby tak vďaka prepojeniu s ich aplikáciami ponúkal ďalšiu pridanú hodnotu svojich produktov. U fenix5 je novo pridaná podpora napr. pre STRAVA live segmenty, aplikáciu UBER alebo AccuWeather.

Pokročilé tréningové funkcie

Novo pridané funkcie Training Effect 2.0, Training Status a Training Load umožňujú atlétom trénovať viac efektívne a byť lepšie informovaní o svojom skutočnom pokroku

Group Track

Funkce Group Track umožňuje sledovať pozíciu členov vami definovanej skupiny. Každý zo skupiny má tak prehľad, kde sa nachádzajú ostatní členovia a máte tak istotu, že sa nikto nestratí behom vašich spoločných dobrodružných výprav, či ako si kto vedie behom športových tréningov alebo pretekov.

Vylepšený UltraTrac

Rozšírený mód UltraTrac ponúka lepšiu presnosť záznamu trasy pri zároveň dlhšej výdrži batérie. Tá je u fenix5 až 60 hodín na jedno nabitie, u fenix5X až 35 hodín a u fenix5S až 35 hodín.

Profily športových aktivít

Pre športovcov a vyznavačov zdravého životného štýlu sú k dispozícii profily pre mnoho športových aktivít, ako napr. beh, cyklistika, plávanie, lyžovanie, golf, chôdza a turistika, veslovanie a ďalšie. Komu by nastavené profily nestačili, má možnosť si pridať svoje vlastné alebo si uložené upraviť podľa svojich potrieb. Je tak na vás, aké a koľko údajov a hodnôt chcete pri ktorej aktivite zobraziť, na koľkých dátových obrazovkách, na čo a pri akých hodnotách vás majú hodinky upozorniť atď.

Bezdrôtové senzory

Rovnako ako predchádzajúce modely hodiniek, ponúkajú fenix5 možnosť pripojenia celej rady externých čidiel (ako napr. teplotné čidlo, snímače rýchlosti a kadencie, hrudné pásy so snímačmi tepu a meraním bežeckej dynamiky atd.), a to buď prostredníctvom bezdrôtovej technológie ANT+ alebo po novom tiež cez Bluetooth.

Konektivita

Hodinky je možné prepojiť s mobilnými zariadeniami prostredníctvom bezdrôtového prenosu dát Bluetooth a s PC pomocou dodávaného dátového USB kábla. Vyššie modely (Sapphire) podporují naviac bezdrotové pripojení WiFi.

Smart notifikácie

Pri spárovaní hodiniek s mobilným telefónom so zapnutým Bluetooth a nainštalovanou aplikáciou Garmin Connect Mobile (k dispozícii zadarmo) môžete nielen prenášať záznamy vašich aktivít ihneď živo z hodiniek do svojho tréningového denníka, ale tiež si môžete do svojich hodiniek nechať posielať upozornenia (notifikácie) na príchodzie volania, SMS, e-maily či správy z rôznych online "messengerov". Neunikne vám tak žiadna dôležitá správa, ak máte napr. telefón v tichom režime behom schôdze, máte plné ruky práce s riadením auta alebo behom vášho športového výkonu.

Personalizácia

Vzhľad hodiniek si môžete upraviť k obrazu svojmu nielen vďaka rôznofarebným vymeniteľným remienkom, ale aj to čo vidíte na displeji je plne v režime vašej fantázie a kreativity. Množstvo vzhľadov a doplnkov je k dispozícii na stiahnutie z Garmin Connect IQ, alebo si vytvorte svoj vlastný, jednoducho napríklad pridaním obrázku či fotky v aplikácii Garmin Face-It.

Vodeodolnosť

Všetky hodinky z rodiny fenix5 sú vodotesné do 10 ATM a okrem dážďa a sprchovania im nevadí ani plávanie či šnorchlovanie do cca 1 metru pod hladinou.

Obsah balenia

GPS hodinky fenix 5 s čiernym silikónovým remienkom
Nabíjací/dátový kábel
Návod k obsluhe

Skúste tiež ďalšie výrobky značky GARMIN, ktoré sú v kategóriách Športtestery, Šport a Športové potreby.

EAN: 753759214739
Značka: GARMIN
Velikost balení: 1 ks
Originálny názov: Garmin fenix5 Silver Optic, Black band
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Doplňujúce informácie

EAN: 753759214739
Značka: GARMIN
Velikost balení: 1 ks
Originálny názov: Garmin fenix5 Silver Optic, Black band
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia