Garmin Forerunner 945 Black & Slate

Garmin Forerunner 945 Black & Slate

Doprava zadarmo

Špičkové multišportové hodinky s mapou, Garmin Pay, MP3, nízkou hmotnosťou a dobou výdrže až 36 hodín v režime GPS.

Skladom u dodávateľa Môžete mať už v piatok 6. 3. možnosti doručenia
Osobný odber v lekárni nie je možný
579 € 599,99 €
Nákupom získate 579 kreditov

Garmin Forerunner 945 Black & Slate

Prémiové bežecké a multišportovou GPS hodinky.

Vysoko citlivý prijímač satelitného systému GPS, GLONASS, GALILEO s presnejším výpočtom pozície a stabilnejším zobrazením tempa
Optický snímač srdcového tepu a PulseOx miery okysličenie krvi
Bezkontaktné platby Garmin Pay,
WiFi, MP3 prehrávač, podpora Spotify a Deezer streamingových hudobných služieb
Zobrazenie máp na displeji, dohrávanie ďalších podrobných máp, navigačné funkcie
Bluetooth prepojenie s mobilným telefónom, funkcie chytrých hodiniek
SMART notifikácia, ovládanie prehrávača hudby v telefóne, LiveTracking,
Celodenný záznam aktivity (kroky, kalórie, intenzívny minúty)
Celodenný monitoring srdcového tepu, monitoring spánku
Pokročilé tréningové funkcie: VO2max, tréningový status (detekcia pretrénovania / podtrénovania), aeróbny / anaeróbny tréningový efekt, tréningová záťaž, odporúčaná doba regenerácie
Funkcia Body battery zhromažďujúce dáta o sčítajúcej sa záťaži a odpočinku do jediného ukazovateľa
Vibračná signalizácia a alarmy
Samostatné profily pre drvivú väčšinu športov, vrátane behu, jazdy na bicykli, plávanie (v bazéne i vonku), triatlone, lyžovanie, golfu a ďalších
Kompatibilný s externými ANT + a Bluetooth Low Energy snímačmi
Výdrž batérie až 36h plného GPS záznamu, až 10h GPS + prehrávanie hudby, až 2 týždne v režime chytrých hodiniek, až 60h v režime UltraTec
Vodeodolné prevedenie (5 ATM) - odolá súvislému plávaniu
Nízka hmotnosť: len 59g
Pokročilé plánovanie tréningov, funkcie Garmin Coach, bežecká dynamika
Podpora pre sťahovanie Connect IQ: vzhľadov hodiniek (ciferníkov), funkcií a aplikácií
Bezpečnostné funkcie (privolanie asistencie a automatická detekcia nehody)

Ak hľadáte hodinky, ktoré by z pohľadu športu boli tým najlepším, čo je v súčasnej dobe k dispozícii, potom je Forerunner 945 správnou voľbou. Forerunner 945 je nástupcom modelu Forerunner 935 a obaja historicky nadväzujú na Forerunner 920XT, Forerunner 910XT, Forerunner 310XT a Forerunner 305. Ktorýkoľvek z uvedených športtesterov sa dá označiť ako prevratný a každý z nich sa stal kultovým športtesterom svojej doby. Tí, ktorí niektorý z nich mali nám dajú určite za pravdu.

Model Forerunner 945 prevzal osvedčené funkcie a ovládanie modelu Forerunner 935 a pridal dôležité funkcie navyše. Rozmery, hmotnosť a ovládanie nového modelu Forerunner 945 vychádza plne z predchádzajúceho modelu. Podobne boli prevzaté aj všestranné športové funkcie, možnosť individuálneho nastavenia zobrazovaných hodnôt aj parametrov väčšiny funkcií, možnosť podrobného plánovania a vyhodnotenia tréningov, možnosti pripojenia externých snímačov, vrátane wattmetrov.

Novo má Forerunner 945 predĺženú životnosť batérií, ktorá dosahuje až 36 hodín nepretržitého nahrávania s GPS na jedno nabitie hodiniek. K dispozícii je podpora bezkontaktných platieb Garmin Pay, vstavaný MP3 prehrávač, vrátane možnosti stiahnutia playlistov zo streamovacích hudobných služieb Spotify a Deezer (v prípade, že máte prémiový účet), zobrazenie podrobných máp na displeji hodiniek (možnosť dohrávania ďalších podrobných máp), navigačné funkcie a možnosť podrobného plánovania trás na mobilnom telefóne, tablete, počítači s následným prehraním trasy do pamäte hodiniek.

Podobne, ako ostatné športtestery Garmin, aj Forerunner 945 ponúka vynikajúcu čitateľnosť dát počas tréningu alebo závodu. Samozrejmosťou je spolupráca s externými snímačmi, ako sú wattmetre, cyklistický radar, snímače kadencie či rýchlosti, vo výpočte nechýba ani plavecké, bežecké či triatlonové hrudné pásy, bežecký wattmeter STRYD či oxymeter MOXY. Forerunner 945 je vybavený novým presnejším optickým snímačom pre snímanie srdcového tepu priamo na zápästie, novo je snímač vybavený PulseOx snímačom okysličenie krvi, ktoré pomôže lepšie zvládnuť aklimatizáciu pred pretekmi alebo pri pobyte vo vysokohorskom prostredí.

Balenie

Hodinky Forerunner 945 budú k dispozícii v základnom balení označenom Garmin Forerunner 945 Optic (hodinky s čiernym silikónovým remienkom, napájací kábel, manuál) alebo v balení označenom Garmin Forerunner 945 Optic TRI Bundle (hodinky s modrým silikónovým remienkom, čierny silikónový remienok, snímač srdcového tepu HRM TRI a HRM Swim, triatlonový držiak Quick Release Kit, napájací kábel, manuál).

Zobrazenie mapy s navigáciou

Medzi atraktívne a nové funkcie modelu Forerunner 945 patrí možnosť zobrazenia podrobnej mapy na displeji a súvisiace navigačné funkcie. Topografická mapa, ktorá je predinštalovaná v hodinkách pokrýva územie Európy a obsahuje podrobné mapy ciest a ulíc a navyše vybrané komunikácie mimo bežnú cestnú sieť. Svojou podrobnosťou by sa dala približne porovnať s klasickou mapou v mierke 1: 100 000. Hodinky majú k dispozícii voľnú pamäť s možnosťou dohrania ďalších, podrobnejších dodatočných máp, ako je napríklad mapa Topo Czech PRO s meradlom 1:10 000. Mapu v hodinkách je možné nielen zmenšovať / zväčšovať, ale tiež posúvať. Ovládanie mapy je riešené pomocou tlačidiel. Mapa ponúka možnosť automatického výpočtu trasy do cieľa, s ohľadom na aktuálne použitý športový profil a jeho nastavenia. Navigačné trasy je možné jednoducho plánovať aj pomocou počítača alebo chytrého mobilného telefónu. Je možné využiť voľne stiahnuteľné programy od Garminu, ako je napríklad Garmin Basecamp alebo Garmin Explore alebo programy tretích strán, ako sú napríklad mapy.cz.

Všestranné využitia

Forerunner 945 nie sú len obyčajným športtesterom, vďaka minimálnej veľkosti a hmotnosti sa dajú používať aj ako bežné hodinky. Pomocou stiahnuteľných IQ Connect aplikácií môžete prispôsobiť funkcie aj vzhľad hodiniek a zvoliť napríklad digitálny alebo analógový displej. Samozrejmosťou je možnosť prepojenia hodiniek s chytrými telefónmi (iOS, Android) a ponuka chytrých funkcií, medzi ktoré patrí upozornenie na prichádzajúce volania, čítanie sms správ na displeji hodiniek a rad ďalších notifikácií z chytrého telefónu, ktoré využijete nielen v tréningu, ale aj v práci alebo voľnom čase. Pri prepojení s chytrým telefónom je možné automaticky odosielať tréningové záznamy z hodiniek na tréningový server jednoducho, ihneď po dokončení tréningu.

Využitia pre širokú škálu športových disciplín

Ako jeden z najvyšších modelov športových hodiniek značky Garmin, Forerunner 945 vie zmerať a podrobne vyhodnotiť naozaj širokú škálu športových disciplín. Vo výpočte nájdete napríklad: beh (vonku aj na bežeckom páse), jazdu na bicykli (vonku i na trenažéri), ​​plávanie (vonku i v bazéne), veslovanie (vonku i na trenažéri), ​​turistiku, lyžovanie (bežecké, zjazdové i skialp) , in-line korčuľovanie, SUP, fitness cvičenie, triatlon, golf, joga a rad ďalších. Z pokročilých tréningových funkcií potom v hodinkách nájdete možnosť plánovania pokročilých intervalových tréningov, vyhodnotenie VO2max, laktátového prahu, vyhodnotenie únavy Stress Sccore a mnoho iných

Kompatibilné smartfóny - základné parametere vášho smartfónu (Ak nie je v zozname): • Apple iOS 9.0 a vyšší • Android 4.4 OS a vyšší • nutná podpora Bluetooth 4.0 Overenie kompatibility priamo na stránke výrobcu.

Technické parametre

Vodotesnosť 50m - Použitie môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nie sú nijakou prekážkou, nakoľko zariadenie je vodotesné - odolné voči namočeniu, postriekaniu vodou. Hodinky sú vodotesné do 5ATM* - odoláva tlaku, ktorý zodpovedá hĺbke 50 m.
Displej - rozlíšenie, ŠxV - 240 x 240 bodov
Displej - typ - farebný, LCD s podsvietením
Hmotnosť zariadenia - 50 g

Pozrite tiež ostatné produkty značky GARMIN, ktoré sú v kategóriách Športtestery, Šport a Športové potreby. Výrobok je v súčasnosti v zľave 3 %.

EAN: 753759211684
Značka: GARMIN
Originálny názov: Forerunner 945 Black & Slate
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Doplňujúce informácie

EAN: 753759211684
Značka: GARMIN
Originálny názov: Forerunner 945 Black & Slate
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia