Fitbit Ace Electric Blue

Monitor aktivity pre deti od 8 rokov. Ace je štýlový bezdrôtový tracker vo forme náramku s notifikačným OLED displejom. Ten zobrazí štatistiky, aktuálny čas a upozornenia na hovory.

Monitor aktivity pre deti od 8 rokov. Ace je štýlový bezdrôtový tracker vo forme náramku s notifikačným OLED displejom. Ten zobrazí štatistiky, aktuálny čas a upozornenia na hovory.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Tento tenký, štýlový prístroj sleduje aktivitu - aktívne minúty, počet krokov a v noci sleduje kvalitu spánku. Ace tiež upozorní notifikáciou pri nedostatku pohybu. Namerané údaje prenáša prostredníctvom technológie Bluetooth Smart (BT 4.0) do počítača, mobilu alebo tabletu.

Vhodný pre zápästia s obvodom 119-155mm.

Hlavné funkcie:

Fitbit Ace okrem zobrazovania času, skedovania aktivity a spánku, má tiež ďalšie funkcie. Tu je úplný zoznam jeho schopností.

 • Sledovanie krokov: Fitbit Ace dokáže sledovať, koľko krokov prešiel užívateľ
 • Sledovanie aktivity: Sleduje koľko minút je používateľ fyzicky aktívny počas dňa
 • Hodinky: Fitbit Ace, podobne ako iné trackery Fitbit, obsahuje displej, ktorý okrem zobrazenia krokov a priebehu aktivity môže tiež zobrazovať čas a dátum
 • Upozornenia na hovory: Keď je Fitbit Ace pripojený k smartfónu, môže informovať používateľa o prichádzajúcom hovore
 • Upozornenia a pripomienky: Fitbit Ace môže oznámiť užívateľovi, kedy dosiahol fitness cieľ prostredníctvom oznámenia na displeji alebo pomocou vibrácií. Ace tiež môže tiež zobraziť správu, ktorá pripomenie, aby aby ste boli viac aktívny, ak ste boli po určitú dobu neaktívny
 • Rebríčky a odznaky: Fitbit Ace, rovnako ako všetky zariadenia Fitbit, sa môže synchronizovať s bezplatnou aplikáciou Fitbit, ktorá je k dispozícii pre iOS a Android, Windows telefónoch a PC s Windows 10. Tieto aplikácie môžu byť použité na nastavenie fitness cieľov, súťažiť s priateľmi a členmi rodiny na rebríčkoch, a odomknúť digitálne odznaky pre určité míľniky

Pokročilý monitor spánku

Fitbit Ace automaticky sleduje dĺžku a kvalitu spánku dieťaťa. Akonáhle sú dáta zosynchronizované, na prehľadných grafoch uvidíte, ako dlho dieťa spalo, koľkokrát Ste sa prebudilo a uvidíte, aký kvalitný bol jeho spánok. Fitbit Ace má tiež tichý alarm, ktorý jemne vibruje a zobudí dieťa v požadovanom čase.

V noci Ace monitoruje:

 • Dĺžku a kvalitu spánku
 • Ako často sa dieťa budí

Ráno: Zobudí tichým alarmom

Ako nastavím Fitbit Ace pre moje dieťa?

Fitbit zaviedol rodinné účty, takže si môžete vytvoriť samostatný profil pre svoje dieťa a pridať ich do existujúceho úč

tu Fitbit (alebo vytvoriť nový). Potom synchronizujte Fitbit Ace s rodinným účtom, ako by ste použili akékoľvek iné zariadenie Fitbit. Fitbit vytvoril špecifickú verziu aplikácie pre deti, ktorá bude obsahovať len údaje, ktoré deti potrebujú vidieť, a nie potenciálne problematické metriky, ako je napríklad hmotnosť alebo spaľovanie kalórií.

Existujú rodičovské kontroly?

S novými rodinnými účtami dáva Fitbit rodičom úplnú kontrolu nad sociálnymi interakciami svojich detí v aplikácii Fitbit. Priatelia a rodinní príslušníci môžu požiadať o sledovanie vášho dieťaťa v aplikácii Fitbit, ale máte úplnú kontrolu nad tým, kto vidí ich činnosť a môže schváliť alebo odmietnuť spedujúcich. Deti sa tiež nemôžu dostať do fór Fitbit pre dospelých, ktorí aplikáciu používajú.

Skúste tiež ďalšie produkty značky Fitbit, ktoré sú v kategóriách Šport, Fitness pomôcky a Elektro. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Smart hodinky.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

EAN816137029711
ZnačkaFitbit
PrePre deti
Originálny názovFitbit Ace Electric Blue