Feel Eco prací gél white 5l

Feel Eco prací gél white 5l

Koncentrovaný tekutý prostriedok bez optických zjasnovačov na pranie bielej a stálofarebnej bielizne pri nízkych teplotách 15, 30, 40, 60 a 90 °C. Účinný už pri nízkych teplotách vďaka svojmu koncentrovanému zloženiu a vysokému obsahu enzýmov.

Skladom 1-5 ks Môžete mať už v pondelok 10. 8. možnosti doručenia
22,50 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 22.5 kreditov

Feel Eco prací gél white 5l

Koncentrovaný tekutý prostriedok bez optických zjasnovačov určený na pranie bielej a stálofarebnej bielizne. Je veľmi účinný už pri nízkych teplotách vďaka svojmu koncentrovanému zloženiu a vysokému obsahu enzýmov. Na ťažko odstrániteľné škvrny odporúčame použitie Feel Eco odstraňovača škvŕn.

  • Nepoužívajte na vlnu a hodváb
  • Dermatologicky testované na osobách s citlivou pokožkou
  • Aktívne látky obsiahnuté v pracom prostriedku sú rastlinného pôvodu a sú ľahko biologicky rozložiteľné

Pokyny
Roztrieďte bielizeň (napríklad podľa farby, miery zašpinenia, druhu vlákna). Perte plnú práčku. Vyhnite sa použitiu príliš veľkého množstva pracieho prostriedku = dodržte návod na dávkovanie = až 25 pracích dávok. Na odstránenie silných nečistôt je možné Feel Eco prací gél White aplikovať priamo na škvrnu. Nechajte chvíľu pôsobiť (cca 5 minút). Potom je možné oblečenie vložiť do práčky a spustiť prací cyklus. Je možné kombinovať aj s Feel Eco odstraňovačom škvŕn, ktorý oživí bielu farbu a vráti jej jas. Skladujte v chlade a suchu. Dátum výroby a spotreby je uvedený na obale.

Dávkovanie

Upozornenie
Správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje dopad na životné prostredie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nekombinujte rôzne umývacie prostriedky.

Zloženie
5 % alebo viac, ale menej než 15 %: aniónové povrchovo aktívne látky, neiónové povrchovo aktívne látky, menej než 5 %: mydlo, enzýmy, parfumy, PHENOXYETHANOL.

Nebezpečenstvo
H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí. P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P280 Noste ochranné okuliare / ochranu tváre. P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. P337+P313 Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Skúste tiež ďalšie výrobky značky Feel Eco, ktoré sú v kategóriách Hygienické potreby, Drogéria a Prírodná drogéria.

EAN: 8594005470521
Značka: Feel Eco
Forma: Gél
Pre: Pre dospelých
Veľkosť balenia: 5 l
Originálny názov: Feel Eco prací gel white 5 l
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

EAN: 8594005470521
Značka: Feel Eco
Forma: Gél
Pre: Pre dospelých
Veľkosť balenia: 5 l
Originálny názov: Feel Eco prací gel white 5 l
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia