Fajčenie a alkohol - Na funkciu krvných ciev (2 produktov)

Fajčenie škodí nášmu zdraviu kvôli vdychovanému dechtu. Stále viac fajčiarov sa preto snaží so svojím nepríjemným zlozvykom skoncovať. Ak sa nemôžete alebo nechcete s fajčením úplne rozlúčiť, vyskúšajte špeciálny filter, ktorý množstvo vdychovaného …

 Zobraziť viac

Fajčenie škodí nášmu zdraviu kvôli vdychovanému dechtu. Stále viac fajčiarov sa preto snaží so svojím nepríjemným zlozvykom skoncovať. Ak sa nemôžete alebo nechcete s fajčením úplne rozlúčiť, vyskúšajte špeciálny filter, ktorý množstvo vdychovaného dechtu výrazne zníži. Ponúkame tiež účinné „vyporšťováky“, ktoré slúžia na detoxikáciu a regeneráciu organizmu pri požívaní alkoholu. Naše prípravky vás rýchlo postavia na nohy aj po tej najnáročnejšej párty!

Užívatelia si obľúbili rady Kurkumin. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Kurkumin komplex 60 kapsúl.

Fajčenie a alkohol - Na funkciu krvných ciev - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Fajčenie a alkohol - Na funkciu krvných ciev ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Fajčenie a alkohol - Na funkciu krvných ciev na 96 %
Recenzia produktu: Vyprošťovák Active 20 šumivých tabliet
5 / 1x
Dobrý produkt na rána po oslavách, po méně prospaných nocích, nebo při problémech se žaludkem. Tělo díky němu začne lépe trávit, přestane bolet břicho a nevolnost pomalu vymizí. Jedinou nevýhodou je, že je vcelku slabý, tudíž ve spoustě případů zapůsobí až 2x tablet.
Recenzia produktu: Dr. Theiss Sirup pre fajčiarov s lišajníkom, rumančekom a medovkou 250 ml
5 / 2x
Veľmi dobrý
Recenzia produktu: Herbex Fit drink na poalkoholické stavy 50 vrecúšok
5 / 1x
Je to výborné hlavne po ´tažšom jedle
Recenzia produktu: Biobran 1000 105 vrecúšok
4.7 / 44x
Vyborny doplnok pocas onko liecby
Recenzia produktu: Kurkumin komplex 60 kapsúl
4.5 / 2x
neviem posúdiť
Recenzia produktu: Pharma Activ Kudzu 60 kapsúl
4.3 / 6x
zatiaľ žiadny účinok, skôr naopak.

Produkty z kategórie Fajčenie a alkohol sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Fajčenie a alkohol zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Fajčenie a alkohol sme pre vás tiež poskladali od najkvalitnejších.