CarnoMed Karnozín Extra 120 kapsúl

CarnoMed Karnozín Extra 120 kapsúl

Doprava zadarmo

Je revolučným prípravkom v boji proti starnutiu a zároveň prispieva k multifunkčnej ochrane našich buniek. Obnovuje plnú funkciu buniek spolu s predĺžením ich životnosti a zároveň poskytuje najvyššiu antioxidačnú ochranu.

Skladom > 5 ks Môžete mať už zajtra možnosti doručenia
33,99 €
Cena za 1 ks: 0.28 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 33.99 kreditov
4.9
5
4
3
2
1
4.9
5
4
3
2
1

CarnoMed Karnozín Extra 120 kapsúl

Vlastnosti

 • jedinečná receptúra v kombinácii čisto prírodných a telu vlastných látok
 • komplexná ochrana a regenerácia organizmu na bunkovej úrovni
 • podpora funkčnosti centrálnej nervovej sústavy
 • podpora imunitného systému a potlačenie zápalových procesov
 • významne pozitívny efekt u autistických ochorení
 • odstraňovanie odpadových produktov metabolizmu
 • zlepšenie koncentrácie, logického myslenia a pamäte
 • zvýšenie sily a vytrvalosti svalov
 • zníženie agresivity a hyperaktivity
 • neutralizácia kyseliny mliečnej vo svaloch
 • zvýšenie sily a vytrvalosti srdcového svalu
 • ochrana pred voľnými radikálmi a vplyvom žiarenia
 • silný antioxidant
 • Karnozín Extra, Karnozín, Carnosin, L-Carnosine

Karnozín je 100% prírodná látka, tzv. dipeptid skladajúci sa z dvoch aminokyselín (L-histidín a β-alanín), ktorý si telo produkuje samo. Je prirodzeným antioxidantom, vyskytuje sa v ľudskom tele už od narodenia, ale postupom času jeho vytváranie klesá. Karnozín je primárnou stavebnou látkou, ktorá udržiava telo mladým, zatiaľ čo my starneme. Karnozín zvyšuje maximálnu kapacitu buniek pre delenie. Má schopnosť jednak predchádzať a jednak opravovať poškodenia na bunkovej úrovni.

V mozgu pôsobí ako tzv. neuropeptid (zabezpečuje komunikáciu medzi mozgovými bunkami), optimalizuje tak všetky funkcie centrálnej nervovej sústavy a zároveň tieto bunky regeneruje. Zvyšuje tiež prietok krvi do mozgu a zlepšuje schopnosť logického myslenia a pamäť. Chráni pred toxickými vplyvmi ťažkých kovov tým, že je schopný ich chelátovať (odbúravať).

Ostatné látky obsiahnuté v tejto jedinečnej receptúre majú okrem posilňovania efektu účinku karnozínu (vstrebateľnosť a doba pôsobenia) aj ďalšie zdraviu prospešné vplyvy.

Vitamín E naviazaný na kyselinu jantárovú (sukcinát vitamínu E) je základnou zložkou pre tvorbu energie v bunkách, ktorú dokáže zvýšiť až 12-násobne. Karnozín je produkovaný v bunkách, pri podávaní ústnou formou sa vstrebáva neúčinne a v minimálnom množstve, z tohto dôvodu bolo potrebné karnozín naviazať na nosič-sukcinátu vitamínu E.
Vitamín E chráni bunky a zodpovedá za správne fungovanie nervovej sústavy i krvného obehu. Slúži tiež ako antioxidant a výrazne spomaľuje proces starnutia buniek a tkanív.
Ovplyvňuje tvorbu červených krviniek, zúčastňuje sa obnovy a rastu svalovej hmoty a ďalších tkanív. Podporuje činnosť pohlavných žliaz a má priaznivý účinok na potenciu.

L-karnitín je tiež významný antioxidant, ktorému sa pripisujú neuroprotektívne účinky, súvisiace s jeho schopnosťou znižovať oxidačný stres. Zohráva dôležitú úlohu pri tvorbe energie, podporuje činnosť srdca a mozgu a zlepšuje psychickú kondíciu. Táto forma karnitínu je schopná prechádzať bunkovými membránami a zabezpečuje transport mastných kyselín do mitochondrií, kde sa premieňajú na energiu. Zvyšuje tiež príjem kyslíka do svalov. Je účinný doplnok na zlepšenie kognitívnych vlastností mozgu, myslenia a pamäte.

Koenzým Q10 je významným antioxidantom, lapačom voľných radikálov a tiež kľúčovou zložkou premeny energie z potravy na energiu bunky. Vďaka nemu je organizmus schopný získavať energiu spaľovaním živín a zabezpečiť plnú funkčnosť. Vyskytuje sa vo všetkých bunkách okrem červených krviniek a chráni ich pred poškodením a predčasným starnutím.
Koenzým Q10 sa podieľa na tvorbe energie, ale len za predpokladu súčasného podávania so sukcinátom vitamínu E. Bez ich súčasného podania je koenzým Q10 neučinný v procese tvorby energie v bunkách, ale ostatné jeho pozitívne vlastnosti však zostávajú.

OPC – bioflavonoidy boli do komplexu receptúry Karnozínu Extra pridané pre ich antioxidačný účinok, ktorým chránia karnozín, koenzým Q10 aj vitamín E sukcinát pred ich neplnohodnotným využitím v organizme. Týmto procesom môžu byť tieto vzácne látky plne využité v mechanizme účinku Karnozínu Extra.

1 kapsula obsahuje

 • karnozín 125 mg
 • d-alfa-tokoferol sukcinát (zodpovedá 16 mg vitamínu E) 20 mg 130% ODD
 • L-karnitín 20 mg
 • koenzým Q10 20 mg 33,33% ODD
 • extrakt z čučoriedok 20 mg
 • extrakt z plodov vinnej révy 20 mg

Dávkovanie

 • 2 kapsule dvakrát denne a u detí od 3 rokov 2-3 kapsule denne

Upozornenie

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť, ak lekár neurčí inak. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.

Skúste tiež ostatné výrobky značky CarnoMed, ktoré sú v kategóriách Doplnky stravy, Antioxidanty a Špeciálne doplnky stravy. Produkt hodnotilo 7 zákazníkov a 100 % z nich ho odporúča.

EAN: 8588005193016
Značka: CarnoMed
Veľkosť balenia: 120 ks
Věk: >3
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Doplnok stravy
Na čo je: Na zápaly, Na podporu imunity, Na trávenie a metabolizmus, Na poruchy pamäti, Na správnu funkciu mozgu, Na normálnu funkciu svalov
Na čo je doplnok: Na zápaly, Na podporu imunity, Na trávenie a metabolizmus, Na poruchy pamäti, Na správnu funkciu mozgu, Na normálnu funkciu svalov
Originálny názov: CarnoMed Karnozín EXTRA cps 1x120 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

4.9
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Dezider K. 19. 2. 2020 20:59
Veľmi pozitívne hodnotím.Objednal som ďalšiu dávku.
Jarmila . 12. 2. 2020 16:04
Spokojnosť s prípravkom, zatiaľ krátke užívanie, takže nedá sa ešte vyhodnotiť účinnosť.
Jarmila A. 4. 2. 2020 17:51
Začínam 5 mesiac, užívam preventívne 2 x 2 kaps., na hodnotenie je ešte skoro, treba užívať dlhodobo. Produktu zatiaľ verím, budem pokračovať v užívaní.
Zuzana . 21. 1. 2020 08:34
Dlhodobé účinky sa úkazu najskôr po 6-9 mesiacoch! Za nás top
jana B. 30. 12. 2019 18:41
Antioxidant proti starnutiu buniek proti stresu.
Yvonne H. 8. 12. 2019 18:13
Užívám len krátko,ale mám pocit zlepšení vitality,energie a pohody. Budem s Karnozinom určite pokračovať.
Alzbeta K. 25. 10. 2019 08:14
Tento produkt na základe odporúčania začínam užívať verím v dobrý výsledok čiže zatiaľ neviem ohodnotiť
EAN: 8588005193016
Značka: CarnoMed
Veľkosť balenia: 120 ks
Věk: >3
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Doplnok stravy
Na čo je: Na zápaly, Na podporu imunity, Na trávenie a metabolizmus, Na poruchy pamäti, Na správnu funkciu mozgu, Na normálnu funkciu svalov
Na čo je doplnok: Na zápaly, Na podporu imunity, Na trávenie a metabolizmus, Na poruchy pamäti, Na správnu funkciu mozgu, Na normálnu funkciu svalov
Originálny názov: CarnoMed Karnozín EXTRA cps 1x120 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia