BML electronics bWatch Alpha Black

BML electronics bWatch Alpha Black

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

bWatch Alpha

Inteligentné hodinky BML bWatch Alpha ponúkajú skvelý vzhľad a moderné funkcie. Oválny dotykový 1,22“ LCD displej s vysokým rozlíšením má niekoľko prednastavených vzhľadov ciferníka. Súčasťou balenia sú dva remienky – kožený a kovový. Inteligentné hodinky BML majú zvýšenú odolnosť proti prachu a vode (stupeň krytia IP54). Nechýba ani prijímanie hovorov gestami, upozornenie na notifikácie všetkých vašich aplikácií, krokomer, monitor srdečnej frekvencie, diktafón alebo napríklad vzdialené ovládanie hudby a fotoaparátu.

bWatch Kappa

Elegantný design hodiniek

Tradičný a inovatívny design v jednom osloví vyznávačov moderných technológií, ktorí preferujú klasický vzhľad náramkových hodiniek. K dispozícii je šesť rôznych grafických ciferníkov, ktoré môžete meniť jediným dotykom. Hodinky tak budú vždy ladiť ako k dobre padnúcemu obleku, tak k športovému oblečeniu.

Volání rovnou ze zápěstí

HD dotykový displej

Dotykový 1.22“ LCD displej ponúka široký pozorovací uhol a ľahko reaguje na jemný dotyk prstu. Samozrejmosťou je nastavenie jasu displeja, ktorý je aj na priamom slnku dobre čitateľný. Praktická je aj funkcia automatickej aktivácie, ktorá reaguje na typický pohyb ruky pri kontrole času.

HD dotykový displej

Odolné prevedenie a dlhá výdrž batérie

Hodinky BML bWatch Alpha sú pripravené na každodennú záťaž, majú zvýšenú odolnosť proti vniknutiu prachu aj postreku vody. Hodinky vydržia na jedno nabitie pri bežnej záťaži dva až tri dni, v pohotovostnom režime dokonca až päť dní. Nabíjanie je jednoduchú vďaka magnetickému konektoru.

Odolné provedení a dlouhá výdrž baterie

Volanie priamo zo zápästia

Po bezdrôtovom prepojení hodiniek bWatch Alpha telefónom pomocou Bluetooth môžete prijímať hovory rovno zo zápästia. Využiť možno aj synchronizáciu kontaktov a histórie všetkých hovorov.

Elegantní design hodinek

Ovládanie gestami

Ovládanie gestami je jednoduché a veľmi praktické. Jednoduchým gestom prijmete a odmietnete hovor alebo si zobrazíte SMS správu bez toho, aby ste museli vyťahovať mobilný telefón z vrecka.

Ovládání gesty

Ovládanie fotoaparátu priamo z hodiniek

Hodinky vám pomôžu zhotoviť fotografie zo vzdialeného telefónu. Stačí si nastaviť mobil do správnej pozície pre fotografovanie, hodinky poslúžia ako predĺžená ruka, skrz ktorú stisnete spúšť.

Ovládání fotoaparátu přímo z hodinek

Notifikácie vždy po ruke

Hodinky BML bWatch Alpha sú vybavené pokročilou funkciou “Notifikácie“, ktorá synchronizuje všetky dôležité upozornenia z pripojeného mobilného telefónu.

Notifikace vždy po ruce

Ovládanie hudby

Hodinky vám umožnia jednoduché prehrávanie a ovládanie hudby skrz displej. Počúvajte svoje obľúbené skladby kedykoľvek a kdekoľvek.

Ovládání hudby

Monitor srdečnej frekvencie

Hodinky využívajú senzor srdečného tepu. Vďaka nemu môžete zaznamenávať vašu srdečnú frekvenciu pri športe alebo záťaži. Umožňuje takisto sledovanie hodnôt v reálnom čase.

Monitor srdeční frekvence

Sledovanie spánku

Vďaka pokročilým senzorom môžete analyzovať dáta o vašom spánku. Zistíte, ako dlho ste spali a ako kvalitný bol váš spánok. Hodinky zvládnu rozlišovať medzi ľahkým a hlbokým spánkom.

Sledování spánku

Krokomer

Hodinky mapujú vašu fyzickú aktivitu, ktorú si môžete následne vyhodnocovať cez mobilnú aplikáciu na týždennej alebo mesačnej báze. Sledujte počet krokov a spálené kalórie jednoducho a rýchlo.

Krokoměr

Vybavovanie hovorov zo zápästia

Hodinky bWatch Alpha sú vybavené integrovaným reproduktorom a mikrofónom, ktorý poslúži pre pohodlné vybavovanie hovorov priamo zo zápästia.

Více pásků v balení

Špecifikácia

Veľkosť displeja 1.22"
Rozlíšenie displeja 240 x 240
Dotykový displej Áno
Pripojenie Pripojenie Bluetooth
Bluetooth verzia Bluetooth v4.0
Kompatibilita s OS Android 4.3 / iOS 7.0 a novší zmienený OS
Jazyk Angličtina / Francúzština / Nemčina / Španielčina / Portugalština / Taliančina / Holandština / Ruština / Poľština / Turečtina / Čeština
Šírka náramku 21mm
Dĺžka náramku 25cm
Kapacita batérie 270mAh
Pohotovostný režim až 120 hodín
Rozmery 25 cm x 4.5 cm x 1.1 cm
Hmotnosť 56 g

Obsah balenia

• Hodinky bWatch Alpha
• Kožený náramok
• Kovový náramok
• Manuál
• Nabíjací kábel

Skúste tiež ostatné produkty značky BML electronics, ktoré sú v kategóriách Šport a Fitness pomôcky. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Smart hodinky_old.

EAN: 8594176661575
Značka: BML electronics
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: BML bWatch Alpha Black
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8594176661575
Značka: BML electronics
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: BML bWatch Alpha Black
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia