Bezlepkové kaše a zápražky - Kosher (0 produktov)

Hľadáte chutné a zdravé raňajky, ktoré pripravíte za pár minút? Vyskúšajte niektorú z bezlepkových instantných kaší, ktoré si získali veľkú obľubu nielen medzi celiatikmi. Ľahko stráviteľné kaše zasýtia na niekoľko hodín, navyše majú priaznivý účinok na náš organizmus. Kaše sa dajú používať aj ako bezlepkové zápražky do polievok či omáčok alebo ako spojivo pri príprave fašírok. Bezlepkové kaše neobsahujú obilninu lepok, ktorá sa bežne vyskytuje v pšenici, jačmeni, ovsi a raži. Možno ho nahradiť napríklad veľmi obľúbenou pohánkovou, kukuričnú alebo napríklad ryžovou múkou. Vychutnajte si tieto ľahké, lahodné raňajky alebo desiatu, ktorú zvládne pripraviť rýchlo každý.

Bezlepkové instantné kaše zachutia nielen celiakom

Nehľadiac na alergiu na lepok, táto obilnina zaťažuje organizmus aj zdravého človeka. Preto po bezlepkových potravinách siahajú nielen celiaci, ale aj vyznávači zdravého životného štýlu. Nebojte sa ich preto vyskúšať, nabijú vás energiou, majú lahodnú chuť a obsahujú veľa živín a zdraviu prospešných látok. 

  • Pohánková kaša – obsahuje veľa minerálov a antioxidantov, tiež rutín, ktorý posilňuje drobné krvné cievy
  • Pšeničná kaša – obsahuje draslík, horčík, fosfor, meď, železo, zinok a tiež vlákninu a vitamíny skupiny B
  • Ryžová kaša – je vhodná ako raňajková pochúťka, ale aj pre zahusťovanie omáčok alebo príkrmov

Rýchla príprava bezlepkových kaší

  1. Zaliať horúcou vodou/mliekom
  2. Premiešať
  3. Nechať odstáť
  4. Dobrú chuť

Zákazníci si obľúbili značky Nutrikaša probiotic. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Nutrikaša probiotic natural 3 x 60 g.

Vymazať všetky filtre

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Pošlite nám tip na produkt a my ho skúsime zaradiť do ponuky.

Odporučiť produkt
Nenašli ste, čo ste hľadali?

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám a radi vám pomôžeme s výberom a vyhľadávaním vhodného produktu.

Potrebujete poradiť?

Produkty z kategórie Bezlepkové kaše sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Bezlepkové kaše sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. V kategórii Bezlepkové kaše nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.