Beauté Pacifique Výživné telové mlieko na suchú pokožku 200 ml

Beauté Pacifique Výživné telové mlieko na suchú pokožku 200 ml

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Obsahuje vysoký podiel skvalénu a vitamínu A, a preto je vhodné na veľmi suchú pokožku aj na pokožku trpiacu ekzémom a psoriázou. Veľmi účinne pokožku zjemňuje a upokojuje v prípade podráždenia alebo spálenia pokožky slnkom.

Vlastnosti

  • Hydratačné telové mlieko vhodné na celé telo - zvyšuje stupeň hydratácie pokožky.
  • Je vhodné na veľmi suchú a vysušenú pokožku, aj na pokožku trpiacu ekzémom a psoriázou.
  • Pokožku zjemňuje a upokojuje v prípade podráždenia alebo spálenia pokožky slnkom.
  • Zabezpečujú odolnosť pokožky.

Použitie

Podľa potreby naniesť na pokožku celého tela.

Hlavně zložky

  1. Glycerin (glycerín) je jedným z najlepších a najpoužívanejších zmäkčovadiel (pokožku hydratuje). Ľahko sa vstrebáva do pokožky a zanecháva ju jemnú. Tento rastlinný glycerín sa môže aplikovať aj na veľmi citlivú pleť. Pleti dodáva hydratáciu a zanecháva ju hodvábne jemnú.
  2. Squalane (skvalén) je olej, ktorý je pleti vlastný a je dôležitou súčasťou lipidového systému. Do pokožky sa vstrebáva veľmi dobre. Nanometrické kvapôčky skvalénu slúžia ako „distribútor“ vitamínu A a ostatných v oleji rozpustných aktívnych zložiek. Mladá a zdravá pokožka disponuje vysokým obsahom skvalénu ale jeho hladina klesá s pribúdajúcim vekom. Skvalén sa výborne vstrebáva do pokožky a to najmä ak ide o pokožku poškodenú slnkom alebo vekom. Nedostatok skvalénu v pokožke spôsobuje jej predčasné starnutie, pokožka je suchá a stráca pružnosť. Časti tela so suchou pokožkou ako ruky, lakte, kolená atď. sa vďaka skvalénu opäť stávajú hebkými.
  3. Tocopherol (tokoferol) – je ďalší zdroj viatmínu E, ktorý chráni pokožku pred voľnými radikálmi. Takisto pleť hydratuje a redukuje prvé linky a vrásky.
  4. Tocopheryl Acetate (tokoferol acetát)– je špecifická forma vitamínu E, ktorá chráni pokožku pred voľnými radikálmi.
  5. Retinyl Palmitate (retinyl palmitát) – je stabilná forma vitamínu A, ktorú používame v našich krémoch preto, aby sme udržali jeho vysoký účinok – a to počas skladovania ako aj pri aplikácii na pleť. V nanometrických kvapôčkach skvalénu sa vitamín A dostane do najspodnejších vrstiev pokožky a tam stimuluje bunky, ktoré syntetizujú štruktúru kolagénových a elastínových vlákien. Dochádza k redukcii jemných liniek a vrások a k celkovému omladeniu štruktúry pleti. Toto je možné vďaka našej patentovanej kombinácii skvalénu a vitamínu A, kde skvalén slúži ako distribútor vitamínu A do najspodnejších vrstiev pokožky. Vitamín A tak napomáha bojovať proti prejavom starnutia pokožky a dochádza k omladeniu pokožky o 10 – 20 rokov.
  6. Glycyrrhiza Glabra (výťažok z koreňa sladkého drievka) - používa sa na hojenie rán, ukľudňuje podráždenú pokožku a poskytuje okamžitý komfort citlivej pokožke. Vďaka nemu pokožka lepšie toleruje silnejšie zložky bez vedľajších účinkov a citlivá pleť lepšie znáša účinné zložky.

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky Beauté Pacifique, ktoré sú v kategóriách Suchá a citlivá pokožka, Kozmetika a Telová kozmetika. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Telové mlieka.

EAN:
Značka: Beauté Pacifique
Veľkosť balenia: 200 ml
Forma: Mlieko
Pre: Pre dospelých
Vlastnosti: Hydratačný
Typy pleti: Suchá pleť
Originálny názov: BEAUTÉ PACIFIQUE Enriched moisturizing BODY LOTION Výživné telové mlieko na suchú pokožku 1x200 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN:
Značka: Beauté Pacifique
Veľkosť balenia: 200 ml
Forma: Mlieko
Pre: Pre dospelých
Vlastnosti: Hydratačný
Typy pleti: Suchá pleť
Originálny názov: BEAUTÉ PACIFIQUE Enriched moisturizing BODY LOTION Výživné telové mlieko na suchú pokožku 1x200 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia