BARLEY POWER - JAČMENNÉ LÍSTKY 150 tbl

BARLEY POWER - JAČMENNÉ LÍSTKY 150 tbl

Doprava zadarmo

Mladé jačmenné lístky pomáhajú organizmu, aby sa telo liečilo samo. Pomoc pri širokej škále chorôb ukazuje, že mladé jačmenné lístky podporujú optimálne fungovanie tela a nezameriava sa na určité choroby ako lieky. Vyvoláva skutočný “zázrak” – pomáha telu, aby sa liečilo samo.

Na sklade v pondelok 24. 2. Môžete mať už v utorok 25. 2. možnosti doručenia
17,80 €
Cena za 1 ks: 0.12 €
Nákupom získate 17.8 kreditov

BARLEY POWER - JAČMENNÉ LÍSTKY 150 tbl

Vysoký obsah vitamínov C, E, B1, B2, B3, B6, betakaroténu, biotínu, kyseliny listovej a pantoténovej, cholínu - príbuzného vitamínu B.

Zelený jačmeň - Barley Power sa odporúča užívať:

  • na spomalenie bunkového starnutia. Počas metabolizmu organizmus vylučuje veľké množstvo nebezpečnej aktívnej formy kyslíka. Našťastie SOD kyslíkové radikály ničí. Bunky vnútorných orgánov dlho žijúcich primátov obsahujú veľké množstvo tohoto enzýmu. Predpokladá sa, že SOD súvisí s dlhovekosťou.
  • pri nadváhe. BP nezaručuje okamžité zníženie hmotnosti, ale BP posilňuje funkciu štítnej žľazy, ktorá produkuje hormóny, ktoré podnecujú spaľovanie tukov a tiež BP obsahuje enzýmy na spaľo-vanie tukov. Pri správnej životospráve a užívaní BP chudnúť začnete.
  • proti zápche. Zápcha je nebezpečná a má ďaleko siahajúce chorobné následky. BP obsahuje zložky (hlavne draslík a vlákninu), ktoré podporujú pohyb tráviace sústavy a vyprázdňovanie.
  • na zlepšenie krvného obrazu
  • ako prevencia proti ukladaniu cholesterolu
  • prevencia rakovinových ochorení. Enzým SOD vykazuje účinné protirakovinové pôsobenie.
  • prevencia obehových a srdcových chorôb, porúch pečene (existujú odborné štúdie presahujúce možnosti publikovania na tomto mieste)
  • na detoxikáciu organizmu
  • proti vnútorným i vonkajším zápalom účinne pôsobí chlorofyl.

Týmto výpočtom sme samozrejme neobsiahli škálu pôsobenia Barley Power – sily mladých, jačmenných lístkov, ktorá pôsobí na organizmus tak, aby sme nakoniec nemuseli zostavovať žiadny zoznam chorôb. Poznáte lepší dôvod na úžívanie zelených jačmenných lístkov Barley Power?

Zloženie a vlastnosti Barley Power (BP)

Mladé jačmenné lístky obsahujú 25x viac draslíka ako pšenica, ďalej 37x viac vápnika, viac ako 2-násobok horčíka a 5x viac železa a významné množstvo manganu a zinku. Nemenej významné je, že lístky obnovujú aido-alkalickú rovnováhu (sú 2x účinnejšie ako špenát).

Mladý jačmeň má vysoký obsah vitamínov C, E, B1, B2, B3, B6, betakaroténu, biotínu, kyseliny listovej a pantoténovej, cholínu - príbuzného vitamínu B.

Naše potraviny stratia živiny skôr ako sa dostanú na stôl, v mladom jačmeni však zostávajú takmer nedotknuté.

BP obsahuje viac ako 20 enzýmov nevyhnutných pre zdravý život. Až 45% hmotnosti lístkov mladého jačmeňa tvoria bielkoviny (biela múka len 10%). “Zelené” bielkoviny liečia vredy a chránia povrchové tkanivo a sliznice.

Prírodný zázrak – chlorofyl je cenený pre protizápalové, dezinfekčné a deodoračné vlastnosti.

V BP sú aj superoxiddismutáza (SOD) – likvidátor voľných radikálov, peroxidáza – rozkladajúca peroxid vodíka na kyslík a vodu pe ľahké vylúčenie z tela, oxidáza – nutná na spracovanie mastných kyselín, atď.

Stav pokožky je indikátorom telesného zdravia

Problémy vnútorných orgánov sa najprv prejavia na pokožke či zakalenom zraku (žaludočné a črevné pro-blémy => kožné problémy a vyrážky, problémy pečene či ľadvín => zakalený zrak, opuchnutá tvár). Preto lekári najprv vyšetrujú pleť a sliznice.

Pôsobenie mladého jačmeňa na omladenie pokožky prostredníctvom vplyvu na vnútorné orgány je klinicky preukázané.

Skúste tiež ostatné produkty značky Barley Power, ktoré sú v kategóriách Prírodné produkty, Zelené potraviny a Čaje, potraviny.

EAN: 608786001510
Značka: Barley Power
Velikost balení: 150 ks
Cesta podania: Do ústnej dutiny - neprehĺta sa
Forma: Tableta
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: BARLEY POWER - JAČMENNÉ LÍSTKY tbl 1x150 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Doplňujúce informácie

EAN: 608786001510
Značka: Barley Power
Velikost balení: 150 ks
Cesta podania: Do ústnej dutiny - neprehĺta sa
Forma: Tableta
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: BARLEY POWER - JAČMENNÉ LÍSTKY tbl 1x150 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia