Autíčka - Disney

(2 produktov)

Autíčka neodmysliteľne patria do vybavenia detskej izbičky pre chlapčeka. Chlapci od nepamäti milujú autíčka a dokážu sa s nimi hrať pokojne celý deň. Autíčko môžete zaobstarať dieťaťu už od jedného roka. Fantázii sa medze nekladú. Chlapček si …

 Zobraziť viac

Autíčka neodmysliteľne patria do vybavenia detskej izbičky pre chlapčeka. Chlapci od nepamäti milujú autíčka a dokážu sa s nimi hrať pokojne celý deň. Autíčko môžete zaobstarať dieťaťu už od jedného roka. Fantázii sa medze nekladú. Chlapček si zamiluje športové auto, stavebný stroj, nákladné auto aj žeriav. Veľmi obľúbenou hračkou je napríklad autíčko Tatra, ktoré ste určite v detstve ocenili aj vy.

Vyberajte autíčko podľa veku dieťaťa

K zakúpeniu sú rôzne typy autíčok od jednoduchých po tie prepracovanejšie. Autíčka pre najmenšie deti pomáhajú rozvíjať jemnú motoriku prstov, kreativitu, ale aj predstavivosť. Deti budú autíčkom fascinované, budú ho skúmať a snažiť sa pochopiť na akom princípe autíčko funguje, teda hranie s touto hračkou podporí aj ich logické myslenie. Nezabudnite však na bezpečie vášho dieťaťa. Typy autíčok sa líšia podľa spracovania a určenia:

  • Autíčka pre deti od 1 roka - Hračka je jednoduchá, nemá ostré hrany a je jednoduchá na údržbu.
  • Autíčka pre deti od 2 rokov - Viac prepracované, môžu vydávať zvuky alebo blikať.
  • Autíčka pre staršie deti - Pomáhajú rozvíjať logické myslenie, fantáziu a zručnosť. Zvoľte rôzne kombinácie farieb alebo materiálov.

Zákazníci najlepšie hodnotia značky Small foot by Legler, Little Dutch a Disney. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Kids Concept Nákladiak Aiden drevený.

Product image

Disney Autíčko z Káčerova, Séria 2 - Duck, Blot, Chief, Truck 1 kus 1 ks

Autíčka z Káčerova, na ktorých jazdia obľúdení hrdinovia vašich ratolestí.

Môžete mať v pondelok 12. 6.
Product image

Disney Auto s obľúbeným hrdinom - Mickey, Scrooge, Donald a Goofy

Kto by nepoznal Disney postavičky zo známeho Káčerova. Presné modely áut spolu s obľúbenými hrdinami, stačí si vybrať, alebo zozbierať celú zbierku.

Môžete mať v pondelok 12. 6.

Kategóriu Autíčka sme pre vás zoradili podľa hodnotení zákazníkov od najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Autíčka sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Autíčka zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.