Společně
Vážení zákazníci, pre rýchlejšie vybavovanie vašich požiadaviek vás prosíme o prečítanie informácií, ktoré sme pre Vás pripravili v súvislosti so vzniknutou situáciou na Slovensku aj v zahraničí.
Sme v tom spoločne. Uvedomujeme si, že aktuálna situácia môže byť pre mnohých z vás zložitá a nekomfortná, ale zdravie je vždy na prvom mieste. Existujúce opatrenia neberieme na ľahkú váhu a denne sledujeme vývoj situácie. Všetci v Pilulke robia maximum pre to, aby sme sa súčasnému stavu čo najlepšie prispôsobili a aby sa k vám všetko potrebné dostalo v čo najkratšom čase.

PROSÍME O ZHOVIEVAVOSŤ

Aj keď sa maximálne snažíme doručiť vaše objednávky načas, existujúca situácia nám to veľmi komplikuje. Prosíme o zhovievavosť. Robíme všetko pre to, aby sme doručovanie čo najviac urýchlili.
Omluva
Ospravedlňujeme sa zákazníkom
Omezení
Dobírka

Pozastavenie dobierky, zamedzenie priamemu kontaktu

Z hygienických dôvodov sme zaviedli pri rozvoze tovaru iba platbu vopred online. Nie je možné využívať bankový prevod alebo benefitné programy. Toto opatrenie zamedzí priamemu kontaktu a zároveň nám umožní doručiť zásielky k viac zákazníkom. Platbu vykonáte z pohodlia a bezpečia domova, ušetríte tak čas sebe i nám.
Kapacita

Zvýšenie kapacity rozvozu

V posledných dňoch sme navýšili kapacitu našich Pilulka Áut, no aj tak dochádza k naplneniu rozvážacích slotov veľmi rýchlo. Preto aj naďalej posilňujeme kapacitu rozvozov.
Hygiena

Sprísnili sme hygienické opatrenia

Dbáme na zvýšené hygienické nároky, aby sme chránili vás i našich kuriérov. Tí neprídu do kontaktu so zákazníkom, ak to nie je nutné. Zavolajú vám a nákup nechajú pri dverách. Pred i po odovzdaní zásielky si kuriér vždy musí očistiť ruky dezinfekciou, ktorou boli vybavení všetci naši zamestnanci.
Další omezení
Dobírka

Pozastavenie dobierky, zamedzenie priamemu kontaktu

Z hygienických dôvodov sme zaviedli pri rozvoze tovaru iba platbu vopred online. Nie je možné využívať bankový prevod alebo benefitné programy. Toto opatrenie zamedzí priamemu kontaktu a zároveň nám umožní doručiť zásielky k viac zákazníkom. Platbu vykonáte z pohodlia a bezpečia domova, ušetríte tak čas sebe i nám.
Zásilkovna

Zásielkovňa obmedzená

Vzhľadom k aktuálnemu stavu so zreteľom na nariadenie vlády sú niektoré pobočky Zásielkovne po dobu karantény zatvorené. Odporúčame využiť služby GLS.
Pošta

Slovenská pošta - bezkontaktné doručovanie

Vzhľadom na situáciu kuriéri Slovenskej pošty pri doručovaní na adresu vhodia len lístok do schránky. Objednávky si môžete následne vyzdvihnúť na pošte, ktorá predĺžila lehoty na vyzdvihovanie zásielok o 14 dní. Obmedzenie kontaktu znižuje riziko prenosu nákazy.
GLS

GLS až k dverám

Aj GLS sa snaží vyjsť všetkým ľuďom v ústrety, preto upravila niektoré podmienky vyzdvihovania či uloženia zásielok. Nebojte sa, že by sa k Vám zásielka nedostala. Tú si stále môžete nechať doviezť až k dverám. Všetci vodiči musia dodržiavať prísne hygienické opatrenia.
Bezpečí
Informace
Informácie pre pacientov
Vzhľadom k danej situácii sme s našim farmaceutom PharmDr. Martin Ďuríček zostavili zoznam opatrení, ktoré zaručia vašu úplnú bezpečnosť. Prosíme o ich dodržiavanie, aby sme spoločne túto situáciu zvládli.
 • Prijímame iba platbu vopred online, platba na dobierku je z hygienických dôvodov zrušená.
 • Ak potrebujete lieky na predpis a necítite sa zdraví alebo ste rizikom ohrození (senior, znížená imunita a pod.), požiadajte o vyzdvihnutie liekov po predchádzajúcej rezervácii príbuzných alebo známych.
 • Vyhnite sa miestam so zvýšeným rizikom výskytu ochorení horných dýchacích ciest, medzi ktoré lekárne ako zdravotnícke zariadenia patria.
Nachlazený

Máte akútne ťažkosti?

 • Sledujte a konajte podľa doporučení MZ SR – www.health.gov.sk
 • Terapiou iba potláčate symptómy daného ochorenia (horúčka, kašeľ, nádcha), voľne predajné lieky sa dajú zarezervovať a objednať cez www.pilulka.sk (a nechať doviezť až domov pomocou kuriérskych služieb).
 • Ak musíte vyraziť do lekárne, noste rúško. Ak kašlete alebo kýchate, použite jednorazové vreckovky či rukávy. Dodržujte odstup od lekárnika aspoň 2 metre a pravidelne si dezinfikujte ruky.

Ste zdraví?

 • Vyhnite sa zbytočnej návšteve lekárne.
 • Nezásobte sa nadbytočne liekmi. Zbytočné balenia liečivých prostriedkov vám môžu časom exspirovať a nebudú k dispozícii iným pacientom.
Tablet
Hygiena
Vaše zdravie je pre nás to najdôležitejšie a uvedomujeme si, že do nás vkladáte svoju dôveru. Preto sme zaviedli prísne hygienické opatrenia, ktoré v túto dobu striktne dodržiavame, aby sme ochránili vás, aj seba.
Dezinfekce

 • Všetci zamestnanci podstupujú pravidelné meranie teploty.
 • Niekoľkokrát denne dezinfikujeme všetky povrchy, priestory i svoje ruky.
 • Našich kuriérov sme vybavili dezinfekčnými gélmi, ktoré musia používať pred i po odovzdaní zásielky.
 • Pravidelne dezinfikujeme všetky Pilulka Autá.
Sortiment
V tejto chvíli nie sú k dispozícii všetky vaše obľúbené produkty, ale naši kolegovia z obchodu a logistiky neustále pracujú na tom, aby pre vás zaistili čo najväčšie zásoby na sklade. Takže ak niektoré voľne predajné lieky naozaj v momentálne nepotrebujete, nezásobte sa zbytočne veľkým množstvom a nechajte produkty tým, ktorí ich naozaj potrebujú.
Rouška

Rúška a respirátory

Rúška a respirátory sú v týchto dňoch nedostupné. Ak sa nám podarí niektoré produkty naskladniť, uvidíte ich v kategórii tu.
Antibakteriální

Antibakteriálne produkty

Snažíme sa zabezpečiť dostatočný počet produktov na našich skladoch, ale dopyt po týchto produktoch je v týchto dňoch výrazne vyšší.
Další

Ďalšia ponuka

Aby sme zabezpečili prevádzku skladov a zaistili doručenie produktov, o ktoré je aktuálne najväčší záujem, dočasne sme stiahli z ponuky časť nášho portfólia.
Zákaznická
Zákaznická

Naši kolegovia zo zákazníckej linky majú frmol, aby vám pomohli so všetkými otázkami a vyšli vo všetkom v ústrety. Čelia však mimoriadne veľkému náporu otázok. Prosíme vás o trpezlivosť a ohľaduplnosť. Všetky otázky vybavíme ihneď, ako to bude možné. Ak sa nemôžete v týchto dňoch dovolať, pretože sú naše linky často obsadené, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: info@pilulka.sk

Zajímat

Dezinfekčné gély sú vypredané? Vyrobte si ho jednoducho doma

Účinnou prevenciou proti šíreniu koronavírusu spôsobujúceho chorobu Covid-19 je okrem nosenia ochranného rúška a ďalších opatrení tiež zvýšená hygiena rúk. Aby ste nemuseli gél zložito zháňať alebo dlho čakať, až bude v obchode, skúste si ho pripraviť svojpomocne doma. Nie je to tak zložité.
NÁVOD NÁJDETE TU

Dezinfekce
Rouška

Ako si vyrobiť domáce rúško?

Vieme, že rúško nie je záchrana, ale významne môže pomôcť proti rýchlemu šíreniu nákazy vysoko infekčným koronavírusom. Takže nech už musíte do práce, na nákup alebo do lekárne, chráňte seba aj svoje okolie rúškom. Tie sa stali celosvetovo nedostatkovým tovarom, preto si ho môžete skúsiť vyrobiť doma.
NÁVOD NÁJDETE TU

Chráňte sa a dbajte na prevenciu

Prevencia je dôležitá. Nepodliehajte panike a stresu. Nezabúdajte dodržiavať neustálu hygienu rúk, nesiahajte si pokiaľ možno na tvár, pravidelne dezinfikujte povrchy, ktorých sa často dotýkate. Von noste ochranné rúška či respirátory a vyhýbajte sa veľkému množstvu ľudí.

PREVENCIA

Zdraví