Advocate For Dogs do 4kg 3x0,4ml 3 x 0.4 ml

Advocate For Dogs do 4kg 3x0,4ml 3 x 0.4 ml

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Advocate® obsahuje dve účinné látky. Imidacloprid pôsobí proti vonkajším parazitom (ektoparaziti), moxidectin je namierený proti vnútorným parazitom (endoparazity).

Vlastnosti:

  • Rýchlo likviduje blchy a larvy v okolí psov
  • Lieči a kontroluje sarkoptový svrab a demodikózu
  • Chráni pred srdcového červami
  • Lieči a kontroluje črevné parazity (škrkavky, machovce a tenkohlavcami)
  • Lieči a kontroluje ušné roztoče Otodectes cynotis
  • Je bezpečný pre šteňatá od veku 7 týždňov
  • Je vodeodolný
  • Jednoduchá aplikácia bez stresu pre psov aj ich majiteľa

Dve aktívne zložky majú väčšiu šancu

Advocate® obsahuje imidacloprid a moxidectin, a je určený pre dermálnej aplikácii. Spot-on formulácia umožňuje jednoduchú aplikáciu bez stresu ako pre zvieratá, tak aj pre ich majiteľa.

Medzi vonkajšie parazity patria blchy a roztoče. Roztoče (Otodectes cynotis, Sarcoptes scabiei a Demodex canis) znepríjemňujú psom a mačkám život, a pokiaľ nie je nasadená okamžitá a správna liečba, môžu vyvolať bolestivé infekcie ucha a rozšíriť sa na koži celého tela. Väčšinu prípadov vyrieši 2 aplikácie Advocate spot-on podanej v intervale 1 mesiaca. V prípade ušného svrabu stačí len 1 dávka.

K vnútorným parazitom patria črevné parazity (tenkohlavcami, škrkavky a machovce) a srdcové červy. Červy (parazitujúce červy), najmä ich larválne štádiá, môžu vyvolať vážne nákazy mačiek a psov. Navyše predstavujú zdravotné riziko pre ľudí. Z týchto dôvodov sa dôrazne odporúča, aby boli psy a mačky v domácnostiach pravidelne odčervovanie. Advocate pôsobí proti širokému radu črevných parazitov: škrkavkám, machovcom a tenkohlavcom, a to iba raz aplikácií za mesiac. Advocate pomáha zabrániť infekcii larválnom štádiu, preadultními štádiami a dospelé gastrointestinálnych nematód.

Široké spektrum pôsobenia s vysokou účinnosťou

Advocate pôsobí proti širokej škále parazitov dôkladne a rýchlo. Advocate znamená aplikáciu bez stresu pre psov a mačky, šteňatá aj mačiatka, a tiež pre majiteľov domácich maznáčikov.

Advocate® nahrádza početné prípravky vďaka kombinácii dvoch vyskúšaných, vysoko účinných molekúl

Imidacloprid pôsobí proti blchám

Imidacloprid pôsobí ako agonista na postsynaptických nikotínových acetylcholínových receptoroch motorických neurónov u hmyzu. To spôsobuje nadmernú stimuláciu nervového systému a úhyn hmyzu. Imidacloprid sa po aplikácii distribuuje v lipidovej vrstve kože. Blchy sú likvidované jednoduchým kontaktom s ošetrenou kožou - nemajú šancu uhryznúť.

Imidacloprid sa v koži a srsti psov a mačiek rozšíri po celom tele počas dvanástich hodín po aplikácii. Vzhľadom k rozsiahlejšiemu povrchu tela sa u väčších psov odporúča aplikovať na 3 až 4 miesta pozdĺž chrbtové línie.

Moxidectin je efektívna pri prevencii proti infekcii srdcovými červami a terapiu gastrointestinálnych nematód, takisto aj proti niekoľkým typom roztočov

Moxidectin sa viaže na receptory neurónových membrán nematód a na myoneuronové synapsie článkonožcov. Chloridové ióny vnútri neurónov vyvolávajú hyperpolarizácii postsynaptických membrán. To zhoršuje prenos medzi neurónmi a má za následok paralýzu, smrť alebo vypudenie parazita.

Dávkovanie

<= 4 kg: Advocate pre malých psov - objem pipety 0,4 ml

Minimálne odporučené dávky sú 10 mg/kg ž.hm. imidaklopridu a 2,5 mg/kg,ž.hm. moxidektínu, čo odpovedá 0,1 ml/kg ž.hm.

Aplikaci opakujte vždy po 4 týdnech.

Bezpečný i pre šteňatá.

Použitie

Nakvapkať priamo na kožu medzi lopatkami. Aplikácia na bázu lebky,minimalizuje možnosť pre mačku olízať liek. Aplikovať len na nepoškodenú,kožu.

Zloženie

Advocate pre malých psov (<= 4 kg):
Imidaclopridum 40 mg, Moxidectinum 10 mg v 1 dávke 0,4 ml.

Butylhydroxytoluenum, Alcohol benzylicus, Propyleni carbonas.

Skúste tiež ďalšie produkty značky Advocate, ktoré nájdete v kategóriách Drogéria, Veterina a Antiparazitiká. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Antiparazitiká pre psov.

EAN: 4007221028093
Značka: Advocate
Veľkosť balenia: 3 x 0.4 ml
Vhodné pre zvieratá: Pre psy
Originálny názov: ADVOCATE FOR DOGS DO 4KG 3X0.4ML 81820024
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 4007221028093
Značka: Advocate
Veľkosť balenia: 3 x 0.4 ml
Vhodné pre zvieratá: Pre psy
Originálny názov: ADVOCATE FOR DOGS DO 4KG 3X0.4ML 81820024
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia