You & Oil Kids Imunita 10 ml

Vegánske
Prírodné

You & Oil Kids Imunita 10 ml

100% prírodná bioaktívna zmes jemného mandľového oleja a esenciálnych olejov podporí správnu funkciu imunitného systému dieťatka a pomôže predchádzať problémom s dýchacími cestami. Zmes je vhodná pre deti od 3 mesiacov.

Môžete mať už dnes možnosti doručenia Skladom 1 ks
12,41 €
Cena za 10 ml: 11,78 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €

Výhody produktu

Vegánske Vegánske
Prírodné Prírodné

100% prírodná bioaktívna zmes jemného mandľového oleja a esenciálnych olejov podporí správnu funkciu imunitného systému dieťatka a pomôže predchádzať problémom s dýchacími cestami.

Deti milujú maznanie a dotyk hlavne od rodičov, a o to viac vo chvíľach keď im nie je do skoku a necíti sa dobre. Práve preto v You & Oil vytvorili množstvo prípravkov pre deti, ktoré sa vstrebávajú prostredníctvom kože. Namiesto nepriameho prehĺtania liekov tak môžete svojmu drobčekovi pomôcť príjemnou masážou. Zmes je vhodná pre deti od 3 mesiacov.

Deti navyše potešia aj hravý obal s roztomilými kresbami.

Ako zmes používať?

  • Pre deti do 1 roka aplikujte na chodidlá nôh 1 kvapku zmesi esenciálneho oleja. Opakujte 1-2krát denne po dobu 1-3 týždňov
  • Pre deti vo veku 1-2 rokov aplikujte 2 kvapky zmesi esenciálneho oleja na hruď a hornú časť chrbta. Opakujte 3krát denne po dobu 1-3 týždňov
  • Pre deti 2-6 rokov aplikujte 4-5 kvapiek zmesi esenciálneho oleja na hruď a hornú časť chrbta. Opakujte 3-4krát denne po dobu 1-3 týždňov

Len na vonkajšie použitie, aplikujte na pokožku.

Prírodná kozmetická značka z Litvy

Inovatívna a úplne prírodná kozmetická značka z Litvy You & Oil v sebe snúbi blahodarnú silu prírody a liečebné účinky aromaterapie. Kvalitné rastlinné oleje a výťažky sú v jej fľaštičkách namiešané s esenciálnymi olejmi tak, aby podporovali prirodzené funkcie pokožky a celkové zdravie človeka. V každej kvapke prípravkov You & Oil sa koncentruje ohromné množstvo účinných zložiek. Stačí preto vždy len pár kvapiek a prípravok vám tak poslúži dlho.

Pozrite tiež ďalšie výrobky značky You & Oil, ktoré nájdete v kategóriách Kozmetika, Masážne prípravky a esenciálne oleje a Telová kozmetika. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Masážne prípravky a esenciálne oleje.

EAN: 5060520850634
Značka: You & Oil
Veľkosť balenia: 10 ml
Forma: Olej
Na čo je: Na podporu imunity
Vlastnosti: Vegan, Netestované na zvieratách, Prírodné
Originálny názov: You & Oil KIDS Imunita 10 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Masážne pomôcky

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 5060520850634
Značka: You & Oil
Veľkosť balenia: 10 ml
Forma: Olej
Na čo je: Na podporu imunity
Vlastnosti: Vegan, Netestované na zvieratách, Prírodné
Originálny názov: You & Oil KIDS Imunita 10 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia