You & Oil Kids Imunita 10 ml

100% prírodná bioaktívna zmes jemného mandľového oleja a esenciálnych …

 Zobraziť viac

100% prírodná bioaktívna zmes jemného mandľového oleja a esenciálnych olejov podporí správnu funkciu imunitného systému dieťatka a pomôže predchádzať problémom s dýchacími cestami. Zmes je vhodná pre deti od 3 mesiacov.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom
Vegánske Vegánske
Prírodné Prírodné
Nakupujte spoločne
Ušetríte 1,48 €
You & Oil Kids Imunita 10 ml
+ Herbamedicus Konská chladivá masť s konopou 250 ml
19,59 €18,11 €
Ušetríte 2,04 €
You & Oil Kids Imunita 10 ml
+ Herbamedicus Konská masť hrejivá 500 ml
24,60 €22,56 €

100% prírodná bioaktívna zmes jemného mandľového oleja a esenciálnych olejov podporí správnu funkciu imunitného systému dieťatka a pomôže predchádzať problémom s dýchacími cestami.

Deti milujú maznanie a dotyk hlavne od rodičov, a o to viac vo chvíľach keď im nie je do skoku a necíti sa dobre. Práve preto v You & Oil vytvorili množstvo prípravkov pre deti, ktoré sa vstrebávajú prostredníctvom kože. Namiesto nepriameho prehĺtania liekov tak môžete svojmu drobčekovi pomôcť príjemnou masážou. Zmes je vhodná pre deti od 3 mesiacov.

Deti navyše potešia aj hravý obal s roztomilými kresbami.

Ako zmes používať?

  • Pre deti do 1 roka aplikujte na chodidlá nôh 1 kvapku zmesi esenciálneho oleja. Opakujte 1-2krát denne po dobu 1-3 týždňov
  • Pre deti vo veku 1-2 rokov aplikujte 2 kvapky zmesi esenciálneho oleja na hruď a hornú časť chrbta. Opakujte 3krát denne po dobu 1-3 týždňov
  • Pre deti 2-6 rokov aplikujte 4-5 kvapiek zmesi esenciálneho oleja na hruď a hornú časť chrbta. Opakujte 3-4krát denne po dobu 1-3 týždňov

Len na vonkajšie použitie, aplikujte na pokožku.

Prírodná kozmetická značka z Litvy

Inovatívna a úplne prírodná kozmetická značka z Litvy You & Oil v sebe snúbi blahodarnú silu prírody a liečebné účinky aromaterapie. Kvalitné rastlinné oleje a výťažky sú v jej fľaštičkách namiešané s esenciálnymi olejmi tak, aby podporovali prirodzené funkcie pokožky a celkové zdravie človeka. V každej kvapke prípravkov You & Oil sa koncentruje ohromné množstvo účinných zložiek. Stačí preto vždy len pár kvapiek a prípravok vám tak poslúži dlho.

Pozrite tiež ďalšie výrobky značky You & Oil, ktoré nájdete v kategóriách Kozmetika, Masážne prípravky a Telová kozmetika. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Masážne prípravky.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

EAN5060520850634
ZnačkaYou & Oil
Veľkosť balenia10 ml
Forma  Olej
Pre  Pre deti
Na čo je  Na podporu imunity
Vlastnosti  Prírodné  Vegan  Netestované na zvieratách
Starostlivosť o pleť  Celodenná
Cesta podania  Dermálne - na pokožku
Originálny názovYou & Oil KIDS Imunita 10 ml