Vitammy SAT+, Pulzný oximeter s precíznou OLED obrazovkou

VITAMMY sat + je lekársky certifikovaný prstový pulzný oximeter s moderným …

Zobraziť viac

VITAMMY sat + je lekársky certifikovaný prstový pulzný oximeter s moderným dizajnom a precíznou OLED obrazovkou. Moderný dizajn krytu symbolizuje pokročilú technológiu stabilizácie výsledku, vďaka ktorej je možné meranie saturácie krvi kyslíkom a pulz odčítať vo veľmi krátkom čase.

Môžete mať vo štvrtok 2. 5.  viac info
Skladom u dodávateľa
V Pilulka Boxe už v piatok 3. 5. od 12:00
Pilulka Expresom už vo štvrtok 2. 5. od 12:00
21,90 €
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

OLED obrazovka

Pulzný oximeter VITAMMY sat + využíva technológiu OLED displeja, ktorá umožňuje zobrazenie jasných informácií pomocou 2 farieb. Displej OLED vám umožňuje zobraziť stĺpcový graf aj graf srdcovej frekvencie. Pulzný oximeter má funkciu automatického otáčania obrazovky. Pulzný prstový oximeter VITAMMY sat + sa vyznačuje špeciálnym dizajnom krytu, ktorého okraje sú pokryté pružným materiálom odolným voči pádom a poškodeniu. Hrany absorbujú vibrácie a chránia jemnú elektroniku vo vnútri.

Mäkký a pohodlný pri meraní saturácie

Otvor na prst je vystlaný mäkkým, na dotyk chladivým materiálom. Časté merania nie sú v žiadnom prípade problémom. Jedno tlačidlo slúži na jednoduché ovládanie oximetra.

Pulzný oximeter je prístroj, ktorý sa veľmi jednoducho používa. Všetko, čo musíte urobiť, je stlačiť jediné tlačidlo na zariadení, otvoriť kryt a zasunúť prst, kým nepocítite odpor. Po chvíli sa na obrazovke zobrazí výsledok merania srdcovej frekvencie (pulzu) a saturácie (saturácie) krvou a kyslíkom. Stĺpcový graf neustále zobrazuje takzvanú silu impulzu vo forme modulov obdĺžnikového grafu. Čím silnejší je srdcový tep, tým vyšší je graf (viac rozsvietených modulov).

Presnosť, istota a bezpečnosť-Lekársky certifikát CE0123

VITAMMY sat + je zdravotnícka pomôcka triedy II certifikovaná na základe certifikátu zhody vydaného autorizovanou notifikovanou osobou Európskej únie: TÜV SÜD PRODUCT SERVICE GMBH RIDLERSTR 65, D-80339 MÜNCHEN, NEMECKO. Je registrovaná ako zdravotnícka pomôcka na Úrade pre registráciu liekov, zdravotníckych pomôcok a biocídnych výrobkov.

Poznámka!

Na predaj je veľa zariadení, ktoré sú mätúco podobné pulzným oximetrom, ale nie sú to medicínske zariadenia. Tieto zariadenia sa vyznačujú chýbajúcou diagnostickou hodnotou z hľadiska merania saturácie krvi (niekedy sa uvádza náhodná hodnota) a chýbajúcim vhodným označením (CE bez čísla notifikovaného orgánu). Tieto zariadenia sa nazývajú monitory srdcového tepu, hoci ich obrazovky zobrazujú hodnotu saturácie kyslíkom.
Početné aplikácie lekárskeho pulzného oximetra.

Pulzný oximeter VITAMMY sat + na prst je certifikovaný medicínsky prístroj, ktorý umožňuje merať srdcovú frekvenciu a úroveň saturácie krvi a kyslíka. Pomáha vám určiť vaše zdravie doma v priebehu niekoľkých sekúnd.

Pulzný oximeter užitočný nielen počas pandémie

Pulzné oximetre sú zariadenia odporúčané ministerstvom zdravotníctva na monitorovanie zdravia počas pandémie. Vitammy sat je obzvlášť užitočný pre tých, ktorí prechádzajú COVID19 bez žiadnych alebo len malých príznakov. Pulzný oxymeter poslúži v každej lekárničke, nielen v čase pandémie:
Malý prstový pulzný oximeter sa používa pri tréningu, športe, horolezectve, potápaní, ale využívajú ho aj ľudia trpiaci astmou, sklerózou a iné respiračné a kardiovaskulárne ochorenia.

Vlastnosti pulzného oxymetra Vitammy Sat +:

 • Meranie tepovej frekvencie
 • Meranie saturácie SPO2
 • Indikátor stavu batérie
 • Automatické vypnutie 5 sekúnd po vybratí prsta
 • Stĺpcový graf srdcovej frekvencie (sila srdcovej frekvencie)
 • Priebeh srdcovej frekvencie (pletyzmogram)
 • Presný OLED displej,

Obsah balenia:

 • Pulzný oximeter
 • Šnúrka
 • Používateľská príručka
 • 2 batérie AAA

Záruka ako prísľub kvality VITAMMY

Na pulzný oximeter VITAMMY Sat + sa vzťahuje 2-ročná záruka v rámci SĽUB KVALITY VITAMMY, ktorý pokrýva technickú kvalitu prístroja, jeho diagnostickú a funkčnú hodnotu, ako aj užívateľskú podporu v oblasti servisu a odstraňovania porúch, ako aj ako dostupnosť príslušenstva.

Pozrite tiež ďalšie produkty značky Vitammy, ktoré sú v kategóriách Nemocničná a domáca starostlivosť, Zdravotnícky materiál a Zdravotná technika. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Oxymetre.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

EAN5901793643144
ZnačkaVitammy
Originálny názovVITAMMY SAT+, Pulzný oximeter s precíznou OLED obrazovkou