Satisfyer Vibrátor na stimuláciu klitorisu Curvy 1+ biely

Curvy 1 + poteší klitoris rovnováhou air-pulse stimulácie a intenzívnych …

 Zobraziť viac

Curvy 1 + poteší klitoris rovnováhou air-pulse stimulácie a intenzívnych vibrácií. Jeho ergonomicky zaoblené telo má dokonalé tvary pre potešenie vašich najintímnejších častí jedinečnou blaženosťou.

Farba
Biela
Môžete mať v piatok 29. 9.  viac info
Skladom u dodávateľa
V Pilulka Boxe už v pondelok 2. 10. od 12:00
Pilulka Expresom už v piatok 29. 9. od 12:00
47,90 €
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom
Nakupujte spoločne
Ušetríte 2,41 €
Satisfyer Vibrátor na stimuláciu klitorisu Curvy 1+ biely
+ Medela Purelan™ lanolínová masť na ošetrenie bradaviek 37 g
60,80 €58,39 €
Satisfyer Vibrátor na stimuláciu klitorisu Curvy 1+ biely
+ Naturvita Biosil Plus 60 tabliet
53,20 €

Satisfyer Curvy 1+ je revolúciou medzi vibrátormi značky Satisfyer. Tento nový parádny kúsok ti ponúka nielen vzrušujúcu kombináciu intenzívnych tlakových vĺn a rozmanitých vibračných programov, ale okrem toho aj ovládanie pomocou aplikácie - v súlade s GDPR - s veľkým dôrazom na ochranu osobných údajov.

Vďaka ergonomickému tvaru padne Satisfyer Curvy 1+ presne do ruky. Okrem toho je vodotesný (IPX7) a pomocou tlakových vĺn a vibrácií na jemnej hlavici ťa bude rozmaznávať pod vodnou hladinou aj nad ňou. Elegantný dizajn a ušľachtilé spracovanie v bielej alebo bordovej farbe z neho okrem iného robia spoločníka, ktorého by človek najradšej ukázal všetkým.

Nová aplikácia Satisfyer Connect je dostupná pre všetky operačné systémy – tak pre Android, ako aj pre iOS, vrátane Apple Watch. Je bezplatná a každý mesiac ťa nanovo prekvapí iskrivými funkciami.Aplikácia sa pripojí pomocou technológie Bluetooth alebo cez internet a ovláda tvoj klitorisový vibrátor dych vyrážajúcimi kombináciami vibrácií. Popri tom slúži ako diaľkové ovládanie, a pomocou mikrofónu tvojho telefónu môže napríklad premeniť okolité zvuky na vibrácie, či dokonca previesť celý tvoj playlist na platforme Spotify v dych vyrážajúcich rytmoch na tvoj klitoris.

Aplikácia pritom spĺňa tie najprísnejšie podmienky nemeckého a európskeho zákona o ochrane údajov. Takže k nej máš prístup iba ty a môžeš ju tak nerušene užívať. Ovládanie môžeš, samozrejme, pomocou aplikácie prenechať aj tvojmu partnerovi alebo v rámci ešte vzrušujúcejších zážitkov môžeš cez Videochat riadiť a ovládať Satisfyer iného používateľa.

Ak už je tvoj Satisfyer Curvy 1+ vyčerpaný, môžeš ho celkom jednoducho opäť nabiť pomocou priloženého USB-nabíjacieho kábla. Na čo ešte čakáš? Vďaka tomuto poskytovateľovi rozkoše prežiješ úplne nové a dosiaľ nepoznané momenty vzrušenia – buď sama, so svojim partnerom alebo cez Videochat.

Vyskúšajte tiež ostatné produkty značky Satisfyer, ktoré nájdete v kategóriách Vibrátory, Erotika a Stimulátory. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Vibrátory s výbežkom na klitoris.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

Upozornenie:
Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.
EAN4061504001845
ZnačkaSatisfyer
Pre  Pre ženy
Vlastnosti  Vodotesný
Materiál  Plast  Silikón
Špeciálne vlastnosti  Komunikuje so smartphone
Určenie  Pre ženy
Farba  Biela
Originálny názovVibrátor na stimulaci klitorisu Curvy 1+ White