Vibračné vajíčka - Romp (1 produktov)

Vnútorný pokoj hľadajte pri meditácii, dnes sa ale zameriame na vnútorný nepokoj. Ako premeniť jemné vibrácie na príjemné chvenie a nechať ho roztiecť sa do celého tela? S vibračným vajíčkom ľahko. Tento nenápadný parťák s výhodami, o ktorých si …

Zobraziť viac

Vnútorný pokoj hľadajte pri meditácii, dnes sa ale zameriame na vnútorný nepokoj. Ako premeniť jemné vibrácie na príjemné chvenie a nechať ho roztiecť sa do celého tela? S vibračným vajíčkom ľahko. Tento nenápadný parťák s výhodami, o ktorých si povieme o kúsok nižšie, by sa dal zaradiť niekam medzi venušine guličky a vibrátory. Bude s vami na každom kroku, kedykoľvek si budete priať. Jeho silnými stránkami sú jednoznačne stimulácia intímnych partií, erotogénnych zón a masáž tela. Nie je toho práve málo.

Vibračné vajíčko a jeho výhody

Každá erotická pomôcka má „to svoje“. V čom si budete pochvaľovať túto vibrujúcu hračku?

  • Pod perinu aj do nohavičiek. Vibračné vajíčko je vhodné na vaginálne každodenné nosenie aj na stimuláciu klitorisu v pohodlí domova.
  • Ovládne vás na diaľku. Tá múdra elektronika! Vyskúšajte so svojim partnerom a bezdrôtovým vibračným vajíčkom sex na diaľku. Stačí si do mobilu stiahnuť aplikáciu a jazda môže začať.
  • Nikto nič nespozná. Užívať si môžete nepretržite. Vajíčko je totiž vhodné na každodenné nosenie. Pokiaľ to teda ustojíte :)

Každé vibračné vajíčko disponuje niekoľkými vibračnými režimami, vyrába sa prevažne z vysoko kvalitného lekárskeho silikónu, dobíja sa pomocou USB kábla alebo funguje na baterky a býva vodotesné.

Zákazníci najlepšie hodnotia rady Lady Dreams, Pretty Love a Svakom. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Lady Dreams Vibračné vajíčko Panet.

Product image

Romp Vibračné vajíčko - Cello

Môžete mať v pondelok 11. 12.38,90 €
Vibračné vajíčka - Romp - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Vibračné vajíčka - Romp ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Vibračné vajíčka - Romp na 90 %
Recenzia produktu: Pretty Love Vibrátor Debby
5 / 5x
Mohu se jenom zeptat jak spárovat ovladač mě to nejde
Recenzia produktu: Svakom Vibračné vajíčko Elva plum red
5 / 2x
Moje polovička spokojena na 100%
Recenzia produktu: Svakom Connexion Series Ella Neo App Controlled
5 / 1x
Veľmi dobré
Recenzia produktu: Pretty Love Vibračné vajíčko Abner
4.3 / 4x
Myslela jsem ze to bude lepsi… tesila jsem se ze me bude partner zlobit na dalku
Recenzia produktu: Pretty Love Vibračné vajíčko Bradley
3.3 / 10x
Dnes mi to přišlo, doufal jsem, že vše bude pořádku, ale bohužel to tak nebylo. Baterie nevydrží ani 30m a ovladač nefunguje. Snažil jsem se najít rady jak vyřešit mé problémy, ale nic nevyšlo. Celkově je to ztráta peněz.

Pozrite sa na produkty z kategórie Vibračné vajíčka zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Vibračné vajíčka sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Vibračné vajíčka zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.